דרוש מידע דגי גופי השרצה

מצב
הנושא נעול.

משיח בא יחי

משתמש רשום
מי יודע כל כמה זמן הגופי משריץ?
אחרי כמה זמן אפשר להעביר אותם להיות עם כל הדגים?
יש לי 3 נקבות ו2 זכרים. לשים את הדגה הכי שמן כל פעם?
מידע ממי שידע בלבד (לא נחושים או אני חושב)

סבא ישראל

משתמש מקצוען
שהדגה בהריון רואים את זה ואז מעבירים אותה לאקווריום אחר מומלץ עם אבנים למטה הדגיגים יתחבאו שם שהאמא לא תאכל אותם

משיח בא יחי

משתמש רשום
יש לי תא השרצה (כדי שהדגים לא יאוכלו את הדגיגונים) אני שואל תוך כמה זמן אפשר להוציא את הדגיגונים מהתא השרצה

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
יש לי תא השרצה (כדי שהדגים לא יאוכלו את הדגיגונים) אני שואל תוך כמה זמן אפשר להוציא את הדגיגונים מהתא השרצה
לפחות כשהם בגודל של בערך חצי מדג בוגר, ועדיף גם אחרי.
ואפשר לעשות ניסוי על דג אחד... אם הוא שורד יממה אז כנראה שכבר אפשר להוציא את השאר.
אם כבר צפוף להם בתא השרצה אחד, צריך להעביר חלק מהם לתא נוסף.

משיח בא יחי

משתמש רשום
אין לי תא נוסף אבל כמה זמן זה לוקח בערך?
ומה עם שתי השאלות (הדגים;)) האחרונות?

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
כותבת כי כדאי שכל החדשים בפרוג ידעו.
לפני שמתחילים להגיב בפורומים השונים כדאי לקרוא את הלך הרוח ולהכיר את הניאונסים הדקים (מאוד).
בעיקר לקרוא ולחפש ידע, פחות להגיב (כמו שאני עושה עכשיו :rolleyes: )
ולמי שיש חגורה אדומה בפרופיל אז זה מראה על שיוך לקהילה של חכמת נשים.
בהצלחה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה