דגים

בסטיאן מקאן

משתמש חדש
אקוריום: יש לכם איזו שהיא הצעה לאקוריום בגודל קומפקטי לשני דגי זהב במחיר מוזל?
חמצן:יש לכם הצעה למכשיר חמצן לדגים במחיר מוזל?

יהודי זה הכי

משתמש רשום
א. דגי זהב לא צריכים חמצן.
ב. אתה יכול לשים את הדגים בקופסה גדולה במחיר מוזל.
מה הפירוש לא צריכים חמצן? הם כן צריכים פילטר!
וחוץ מזה, אם את רוצה שהדגים יחיו את צריכה לתת להם חיות במים. (אבא שלי לפני שהוא שם את הדגים באקווריום הוא הניח אותו שבוע בשמש שיקבל אנרגיה מהטבע. הכרתי הרבה ששמו דגים ישר במים פשוטים וכל הדגים מתו)

בסטיאן מקאן

משתמש חדש
מה הפירוש לא צריכים חמצן? הם כן צריכים פילטר!
וחוץ מזה, אם את רוצה שהדגים יחיו את צריכה לתת להם חיות במים. (אבא שלי לפני שהוא שם את הדגים באקווריום הוא הניח אותו שבוע בשמש שיקבל אנרגיה מהטבע. הכרתי הרבה ששמו דגים ישר במים פשוטים וכל הדגים מתו)
זה מה שאני עשיתי,

אבל אריאל אריאלי אמר שהם יכולים לשרוד בלי חמצן.

אני שמתי את האקווריום חצי שעה בטבע. לדעתך , זה טוב? ולאיזה פילטר, פילטר של חמצן או פילטר רגיל (מסנן)?

יהודי זה הכי

משתמש רשום
נכון. בסטיאן צודק.
דגי זהב יכולים לשרוד בלי חמצן.
הם לא יכולים לשרוד בלי חמצן רק שהם צריכים ממש קצת חמצן.
יכול להיות שלא נתקלת בזה כי שמת אותם בקופסא פתוחה למעלה או עם חורים אבל דגים ששמים אותם באקווריום ממש סגור חייבים חמצן!
(כותבתצ מניסיון. הבית שלי הוא אקווריום אחד גדול... :rolleyes: )

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה