דרוש מידע דברים פשוטים שלא ידעתי

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
למי שגולש בJDN ורוצה לראות שם סרטון ואין לו כוח לחכות לפרסומת, אם לוחצים על הפרסומת אז מיד הוא נותן לדלג עליה. ואם לוחצים על הפרסומת עם הגלגלת של העכבר (או שתוך כדי לחיצה לוחצים גם על קונטרול) אז הפרסומת נפתחת בכרטיסייה אחרת ואתה נשאר בכרטיסייה עם הסרטון ויכול לדלג עליו מיד...

united state

משתמש פעיל
פיצ'ר נהדר שכדאי לשתף (אם זה לא מופיע כבר בפורום)
למשל אני רוצה להעתיק מספר מילים ולהדביק במקום אחר, מה עושים?! פשוט CTRL+C ואז CTRL+V
אבל כל פעם שעושים CTRL+C מחדש, הקודם נעלם
איך אפשר לעשות רשימת הדבקה, שתהיה לי רשימה שממנה אני יוכל להדביק מה שאני רוצה?!?
בשביל זה ווינדוס עשו "לוח" (clipboard)
לוחצים WIN+V שזה פותח את הלוח, מפעילים את הלוח
ואז, ראה זה פלא, בכל פעם שעושים CTRL+C זה מוסיף את זה ללוח, וכשמגיעים להדביק משהו לוחצים WIN+V ואז בוחרים מה רוצים להדביק
מקור

ישר ולנדל"ן

משתמש פעיל
פיצ'ר נהדר שכדאי לשתף (אם זה לא מופיע כבר בפורום)
למשל אני רוצה להעתיק מספר מילים ולהדביק במקום אחר, מה עושים?! פשוט CTRL+C ואז CTRL+V
אבל כל פעם שעושים CTRL+C מחדש, הקודם נעלם
איך אפשר לעשות רשימת הדבקה, שתהיה לי רשימה שממנה אני יוכל להדביק מה שאני רוצה?!?
בשביל זה ווינדוס עשו "לוח" (clipboard)
לוחצים WIN+V שזה פותח את הלוח, מפעילים את הלוח
ואז, ראה זה פלא, בכל פעם שעושים CTRL+C זה מוסיף את זה ללוח, וכשמגיעים להדביק משהו לוחצים WIN+V ואז בוחרים מה רוצים להדביק
מקור
למי שזה לא עובד (כמוני)
יש את התוכנה הזו

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצאים מהבית והפלאפון כמעט ריק ואין מטען באוטובוס ולא שקע במקום שאליו אנחנו הולכים.
קונים מטען נייד (איכותי בארץ ולא באלי אקספרס) ויש לך מטען לכל מה שאתה צריך.
זה מועיל גם למי שמסתובב עם מחשב נייד ורוצה לחבר את הנטסטיק, הכי נוח לחבר אותו שם למטען הנייד.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
למי שגולש בJDN ורוצה לראות שם סרטון ואין לו כוח לחכות לפרסומת, אם לוחצים על הפרסומת אז מיד הוא נותן לדלג עליה. ואם לוחצים על הפרסומת עם הגלגלת של העכבר (או שתוך כדי לחיצה לוחצים גם על קונטרול) אז הפרסומת נפתחת בכרטיסייה אחרת ואתה נשאר בכרטיסייה עם הסרטון ויכול לדלג עליו מיד...
לא עובד אצלי

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
משחת שיניים יעילה מאד להברקת ברזים וכיורים- מורחים משחת שיניים, מחכים חמש דקות ושוטפים- הברז מבריק.
לניקוי כלי כסף- לוקחים סודה לשתיה ומוסיפים מים עד שנוצרת משחה, מורחים על הכלי כסף ומחכים עשרים דקות, מסירים בעזרת מגבון.
קולה יעילה לניקוי שירותים- שופכים לאסלה מחכים עשר דקות ומורידים את המים. (שימו לב להשתמש רק בקולה שפג תוקפה ע"מ שלא יהיה 'בל תשחית')
להכנת חביתה, אם אין מחבת או שלא רוצים ללכלך- רפדו טוסטר בנייר אפיה ושימו את הביצה- יוצאת חביתה טעימה ודיאטטית.
הכינו כמות גדולה של רוטב עגבניות, בצל מטוגן, ציר ירקות וכדומה, מזגו לתבנית של קרחונים ומתי שתצטרכו, הוציאו קוביה או שתיים לסיר וחסכתם זמן עבודה. (ניתן להקפיא גם בקרחוניות קולה או מים עם נענע לתחליף בריא יותר וברגע שממלאים קנקן עם מים לשים כמה קוביות.)
בהצלחה.

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
להכנת חביתה, אם אין מחבת או שלא רוצים ללכלך- רפדו טוסטר בנייר אפיה
אפשר גם לטגן שניצלים באותה צורה. שמים נייר אפיה במחבת, שופכים את השמן ומטגנים כרגיל. בסוף הטיגון שופכים את השמן והמחבת נשאר נקי ויבש.

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
-סמרטוט לח מתחת לקרש חיתוך ימנע ממנו לזוז, החיתוך יהיה בטוח ויציב יותר.
-במהלך בישולים לשבת, הכינו קערה ועליה הלבישו שקית, שימו שם את כל הפסולת שנוצרת במהלך הבישול (קליפות ירקות, שברי ביצים, חד"פ משומש וכדומה)- תרוויחו משטח עבודה הרבה יותר נקי ומסודר.
-אם הכנתם תבשיל והוא יצא מלוח מידי, הוסיפו תפו"א ובשלו עוד כמה דקות והוציאו את התפו"א, התפו"א יספוג את המליחות המיותרת.
-אם נותרה עוגת שוקולד משבת, או עוגה שיצאה יבשה מידי, פוררו אותה לפירורים והוסיפו מעט מים רותחים, צרו כדורים וגלגלו בקוקוס- יוצאים כדורי שוקולד טעימים טעימים! (כמובן שמדובר על עוגות שוקולד)
-קילוף שום- אני שמה לחמש דקות בתוך כוס עם מים רותחים, השום מתקלף בשניות.
-מסטיק שנדבק לנעל, שופכים מעט קולה על המסטיק, ומקלפים בקלות.
-מסטיק שנדבק לבגד- מכניסים להקפאה לרבע שעה ולאחר מכן מקלפים את המסטיק מהבגד.
-מוסיפים מעט מרכך כביסה לדלי השטיפה- ויש ריח מקסים בבית לזמן ממושך.
בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה