תעסוקה לילדים דאצ'ה בגדול - במודיעין עילית

מי אני ומה שמי

משתמש רשום
נראה לי שבאמת באירועים הקטנים כדאי לפתוח הרשמה רק יום או יומיים לפני
באמת הרבה קונים "שיהיה" (כולל אנחנו...)

יש מלא אנשים שבסוף לא משתמשים, ואם את רוצה משהו מסויים מאד מאד.
את יכולה לבוא למקום קרוב לזמן תחילת האירוע, לשלם ולהיכנס.
שנה שעברה עשיתי כך והלך לי...
אם בסוף יהיה עמוס אז לא יתנו, אבל בדרך כלל יש מקום ונותנים.

יותר הגיוני שלכל הופעה יפתח אופציה יום - יומיים קודם, זה ימנע מאנשים סתם לשריין מקום לפחות להופעות הזולות של עד 10 ש"ח
כל אחד יחשוב פעמיים אם להזמין 2-3 כרטיסים בסכום של 15-20 שח לכרטיס,
אבל ברגע שזה 5 ש"ח מי חושב אפילו פעם אחת..

ולגבי האופציה של לבא ביום האירוע.. ניסתי את זה פעם אחת וזה היה רעיון גרוע ביותר!!
האחראית בפתח לא היתה מוכנה בשום פנים ואופן להכניס, הילדים התאכזבו בכו וחזרו מתוסכלים מאוד!!!
(זה עבד לי שנה שעברה, אבל בפסח היא אמרה שזה הוראה חדשה.. אלא אם כן יש מישהי שמוכרת במקום, אבל שוב א"א לרוץ לכל הופעה ולסמוך על הנס, זה ממש התעללות בילדים)

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים

זוהר05

משתמש פעיל
ולמה לא עושים אופציה של רישום דרך אתר כמו משנת יוסף?
הרבה יותר ידידותי והגיוני מאשר לשבת על הטלפון.

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
ולמה לא עושים אופציה של רישום דרך אתר כמו משנת יוסף?
הרבה יותר ידידותי והגיוני מאשר לשבת על הטלפון.
שמעתי שעובדים על זה.
מכאן לשם- יש לי למכירה 2 כרטיסים לטיול אבות ובנים של השבוע השני[יט אב]
באוטובוס שיוצא מפוירשטיין. מישהו מעונין?

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה