סקירה גרים בתמ"א 38? כנסו והביעו את דעתכם!

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם אתם גרים בבניין שעובר תהליך תמ"א 38, וכמובן שאתם סובלים מבעיות, אתגרים, קשיים מיוחדים, אשמח שתשתפו מידע ונסיון שיכול להיות לעזר לכולם -
אני אשתף מנקודת מבט שלי - לאחר שמזה שנתיים אני גר בשכירות בדירה באמצע תמ"א, כעת אני עובר לדירה משלי שגם שם התחילו תמ"א בחודשים האחרונים, ואני מתוסכל ברמות, הקשיים מתפרסים על כל יום ויום, בכל ימות השנה לכל אורך הדרך.
על קצה המזלג אמנה כמה מהקשיים - רעש, ריח, יתושים, עכברים, מקקים, ערבים, גישה ומדרגות מסוכנות, קידוחים בשעות הבוקר המוקדמות, חוסר אוויר וחמצן בחלק מהבית, ניתוקי חשמל ומים, גז מנותק, בעיות חנייה, נזילות מים, עובש בתוך הבית, ועוד ועוד...
אשמח שאנשים שמכירים גם את ההתמודדות הזו או שיש להם סיפורים וחוויות מעניינות בנושא - יביעו את דעתם וישתפו את אשר על ליבם, כך נוכל לקיים "דאגה בלב איש ישיחנה", עם עצות, רעיונות, פתרונות לבעיות שעולות, וכל הברקה או כיוון חשיבה מעניין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  42  פעמים

לוח מודעות

למעלה