תח"צ גרים באיזור דובק בבני ברק? משתמשים בתחנה רבי עקיבא / הרב קוק?

ש.כ

משתמש פעיל
צהרים טובים וחדש טוב
אני נוסע קבוע בתחבורה ציבורית בבני ברק, התחנה שליד מקום מגורי היא אחת התחנות המרכזיות ביותר בעיר, תחנה 21597 רבי עקיבא / הרב קוק לכיוון ז'בוטינסקי.
בתחנה נמצאים כמעט כל הקווים הנוסעים לאיזור הצפון, חיפה, רכסים, צפת, טבריה ועוד ועוד
לפני יותר משנה הרסו את התחנה כחלק מפרויקט הבניה בדובק, זו תחנה שמשמשת אלפי נוסעים ביום, הסימון היחיד לזה שזו תחנה זה שהמדרכה צבועה באדום צהוב ושלט קטן על עמוד שתלוי באמצע המדרכה.
זה גורם לנזק גדול מאד לציבור.
א. אוטובוסים שאינם רגילים למסלול לא שמים לב לתחנה.
ב. הממתינים עומדים באמצע המעבר כאשר כל מי שעובר במדרכה נתקל בהם ובמזוודות שלהם.
ג. אין אזכור לקווים המופיעים בתחנה ולמסלול המלא שלהם כמו בכל תחנה תקנית.
ד. אין מקומות ישיבה לאנשים מבוגרים, נשים בהריון וכדו'.
ה. אתמול המתנתי בתחנה במשך 20 דק' תחת גשם שוטף כדי שהאוטובוס האחרון לא ידלג על התחנה כמו שקורה לעיתים קרובות.

אשמח מאד באם ישנם משתמשים נוספים בתחנה זו שיוכלו להגיב לי ויחד נטפל בסיפור הזה

איש בן פרצי

משתמש צעיר
צהרים טובים וחדש טוב
אני נוסע קבוע בתחבורה ציבורית בבני ברק, התחנה שליד מקום מגורי היא אחת התחנות המרכזיות ביותר בעיר, תחנה 21597 רבי עקיבא / הרב קוק לכיוון ז'בוטינסקי.
בתחנה נמצאים כמעט כל הקווים הנוסעים לאיזור הצפון, חיפה, רכסים, צפת, טבריה ועוד ועוד
לפני יותר משנה הרסו את התחנה כחלק מפרויקט הבניה בדובק, זו תחנה שמשמשת אלפי נוסעים ביום, הסימון היחיד לזה שזו תחנה זה שהמדרכה צבועה באדום צהוב ושלט קטן על עמוד שתלוי באמצע המדרכה.
זה גורם לנזק גדול מאד לציבור.
א. אוטובוסים שאינם רגילים למסלול לא שמים לב לתחנה.
ב. הממתינים עומדים באמצע המעבר כאשר כל מי שעובר במדרכה נתקל בהם ובמזוודות שלהם.
ג. אין אזכור לקווים המופיעים בתחנה ולמסלול המלא שלהם כמו בכל תחנה תקנית.
ד. אין מקומות ישיבה לאנשים מבוגרים, נשים בהריון וכדו'.
ה. אתמול המתנתי בתחנה במשך 20 דק' תחת גשם שוטף כדי שהאוטובוס האחרון לא ידלג על התחנה כמו שקורה לעיתים קרובות.

אשמח מאד באם ישנם משתמשים נוספים בתחנה זו שיוכלו להגיב לי ויחד נטפל בסיפור הזה
זו בעיה חמורה מאוד!
בעיקרון זו אחריותו של הקבלן אך גם של העיריה
חשוב מאוד לציין (בלי להתבכיין) כל מי שעובר באתרי בניה בכל עיר חילונית יודע - וההבדל בולט לעין - הקבלנים נזהרים מאוד לא להפריע למדרכה ולהולכי הרגל וזה עולה להם ביוקר!
כדאי לפנות לעיריה - תעדכן אם משהו זז

אני וביתי

משתמש מקצוען
זו בעיה חמורה מאוד!
בעיקרון זו אחריותו של הקבלן אך גם של העיריה
חשוב מאוד לציין (בלי להתבכיין) כל מי שעובר באתרי בניה בכל עיר חילונית יודע - וההבדל בולט לעין - הקבלנים נזהרים מאוד לא להפריע למדרכה ולהולכי הרגל וזה עולה להם ביוקר!
כדאי לפנות לעיריה - תעדכן אם משהו זז
תנסו אולי מבקר המדינה העירייה חסר סיכוי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה