דרוש מידע גרביונים לילדות צבע רגל

שרה41102

משתמש צעיר
לאחר אכזבה-
הזמנתי מאתר קולנטה והגיעו לי פחות מוצרים ממה ששילמתי והזנמנתי ועוד- לא הדינייר שהזמנתי עכשיו בוויכוח על ביטול עיסקה ותשלום דמי ביטול ועוד תשלום על שליחה שיאסוף ממני....

איכות-
-
48 דנייר שלהם כמו 15 דנייר גומי נעים וגמיש.
-50 דנייר מלון עבה נעים וטוב אבל עבורי היה כהה מידי לילדות וצפוף וחם יתכן שככה זה ברודב בגרביונים ב50 וגם הגומי גמיש נעים ולא לוחץ מידי.

ממשיכה לקניה בשרייבר - בהצלחה לי.
הייתי חייבת להשאיר תגובה מתקנת עדכנית מהיום ומהרגע!

לאחר פניה להנהלה במייל של קולנטה, אישרו לי זיכוי מלה על הרכישה מעל 250 שח
ועוד מכיוון שלא הייתי מוכנה לשלם על המשלוח חזרה (30 ש"ח) כי הטועות במוצרים הייתה מצידם הם הציעו להשאיר אצלי את הקניה ופשוט להזדכות עליה.

מענה מידי ויחס אנושי, בע"ה אקנה בפעמים הבאות בעת הצורך ב"נ.

super tiger

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שימו לב שיש שם 2 סוגים, אחד 50 דנייר ואחד 48,
ה 50 יותר אטום וצבע שונה מה48,
אני הרבה יותר אהבתי את ה 48.
תודה רבה!
הייתי קונה במשנת יוסף ולא הבנתי למה לפעמים זה גרביונים בצבע בוץ ולפעמים חתיכיות ויפות...

בזכותך הזמנתי שוב ושמתי לב שזה באמת ה48
והגיע מעולה

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה!
הייתי קונה במשנת יוסף ולא הבנתי למה לפעמים זה גרביונים בצבע בוץ ולפעמים חתיכיות ויפות...

בזכותך הזמנתי שוב ושמתי לב שזה באמת ה48
והגיע מעולה
גם לי לקח זמן להבין.
שמחה שעזרתי.

שרה41102

משתמש צעיר
בשביל מה היא צריכה גרב בצבע רגל?
שתלך עם הרגל עצמה
חבל על הכסף והמאמץ....
מכיוון שאנחנו רוצות לגדל את בנותינו לדרכן של אימותינו הקדושות והן הליכות בדרכי צניעות כבר מגיל חינוך ועל ידי כך לחנך אותן לכסות ולהסתיר את עברי הגוף שלהן גם אם זה בצבע רגל - עצם ההרגשה שזה לא חשוף הרגל עבור ילדה בת 5 זה נותן לה הרגשה שאף אדם גר לא צריך לראות את רגלה - ועד כה לפי השכל שלי חח

ומכאן להלכה - לא מקומי לפרט את גדרי ההלכה בנושא הגרביונים
וכמו כן מאותה סיבה שאני אמא שלה הולכת עם גרביון צבע רגל ואני רוצה להרגיל אותה בהנהגתי :)

שוס

משתמש רשום
נדמה לי שהתפוח לא מתכוונת על גרבי רגל באופן גורף
אלא על המאמץ שגרב הרגל תראה כרגל שזופה ויפה 'חתיכית'

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
קונה להן של ממוי-memoi
קצת יקר
לטעמי שווה
וברור שזה קצת מצחיק כל הקטע עם גרבי הרגל בייחוד לילדות קטנות עד אשר תבוא הגאולה והכל יתבהר
תכלס יותר צנוע גרב קצרה וטייץ מתחת החצאית(שלא נראה מעבר לחצאית:)) מאשר גרביון בצע רגל לילדות קטנות שלא נזהרות והחצאית עולה והגרביון שקוף...

שרה41102

משתמש צעיר
השאלה שלי אחרת- למה בגיל כזה להסתבך עם צבע רגל, לא עדיף כותנה נעימה וזהו?
תודה שרה שחזרת לעדכן!
את האמת שעל לפני שנה הייתי קונה להן לבן ובאמת זה היה הכי מתאים לי מבחינת "גרביים לילדות" גם צנוע גם מתאים לגילה אבל עם הזמן התברר לי מהר מאוד שהקושי שהיה לי להתאים לה בגדים הוא בעיקר מהצבע של הגרביון.
נדמה לי שהתפוח לא מתכוונת על גרבי רגל באופן גורף
אלא על המאמץ שגרב הרגל תראה כרגל שזופה ויפה 'חתיכית'
אישית בטעות קיבלתי גרביונים שזופים והילדות שלי בהירות וזה לא נראה לי כזה יפה וחתיכי ובעיקר שמדובר בילדות קטנות :) לעניות דעתי
תכלס יותר צנוע גרב קצרה וטייץ מתחת החצאית(שלא נראה מעבר לחצאית:)) מאשר גרביון בצע רגל לילדות קטנות שלא נזהרות והחצאית עולה והגרביון שקוף...
כל כך מסכימה איתך אבל שהילדה שלי התחילה גן עירייה חרדי ושלחתי אותה עם טייץ מתחת לחצאית ונעלי ספורט הגננת ישר העירה לי שעד החגים זה בסדר ואחרי להרגיל אותה לגרביונים.

לגבי תגובות הלכתיות או השקפתיות עוקצות בנושא הגרביונים, אני חושבת שנושא זה נרחב מאוד ועם דעות רבות אבל ב"ה לימדו אותנו "עשה לך רב והסתלק מין הספק."
המחמירה תבוא עליה הברכה בכל ענייני הצניעות (מבלי להכינס להחומרה או הלכה מעיקר הדין חח)
אך לא נוכל לתקן את העולם לדעתי ובטח שלא בפורום זה ובאשכול הזה שמיועד לגרביוני ילדות בסכ"ה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה