עזרה גניבת חבילות מאליאקספרס ועוד אתרים חברת משלוחים באזר BUZZR

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
שלום וברכה, עקב מקרים חוזרים ונשנים שאני שומע גם מחברי, אשמח לשמוע האם גם לכם זה קרה.
הזמנתם מוצר מאלי אקספרס אן אתר אחר, המוצר נשלח ע"י חברת המשלוחים באזר, אתם פותחים את החבילה, ומגלים איזה מוצר בשקל או משהו כזה במקום המוצר היקר שהזמנתם.
לא פעם אחת ולא פעמיים, המון פעמים, ובחלק מהמקרים המוכר שולח הסרטות איך הוא שולח את המוצר באופן מלא.
תודה למגיבים.

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
והמוכר לא מחזיר כסף?
המוכר כמובן לא מחזיר את הכסף, כי מבחינתו הוא שולח מוצר מושלם, וקשה מאוד להוכיח שקיבלת מוצר אחר. גם אליאקספרס מאמינים ברוב הפעמים למוכר ולא לקונה במקרה הזה.
הפיתרון שלי הוא או ממש להסריט את פתיחת החבילה, או לפתוח במקום האיסוף לפני אישור המסירה, אם המוסר מאפשר את זה

אמיליה

משתמש מקצוען
הפתרון הוא לבטל עסקה דרך חברת האשראי- לא מסובך, עשיתי את זה כמה פעמים
לטעון שלא קבלתם את המוצר. אם תגידו שקבלתם מוצר אחר הם לא יסכימו לבטל את התשלום
המוכרים יתחילו לקלוט שלא משתלם לשלוח דרך החברה הזו ויפסיקו
זה אמור להיות אינטרס שלהם, לא שלכם

אברם לחי

משתמש חדש
חבר שלי הזמין נגן ובחברה טענו ששלחו ובדואר טענו שלא הגיע זה כבר חצי שנה אולי זה גם קשור

ס.פ.ר

משתמש רשום
מנוי פרימיום
היה לי מקרה איתם
ששלחו לי סוללה מיוחדת בשווי 1.8 דולר דרך החברה הזאת
הגיע אליי הודעה שהחבילה הגיעה לנקודת מסירה
אבל כשהגעתי לנקודת מסירה הם אמרו שאפילו שמופיע שזה אצלם בפועל זה לא נמצא אצלם
דברתי עם חברת באזר והם ביררו אצל נקודת המסירה מה שלקח איזה שבועיים
והם אמרו לי שהם יעדכנו את המוכר שהחבילה אבדה
בסוף ביקשתי מהמוכר החזר על החבילה והוא סירב
פתחתי מחלוקת ואישרו החזר

וילה בצפת

משתמש פעיל
אני הזמנתי מהם חבילה בשווי של 250 ש"ח הם שלחו לי הודעה שזה הגיע לחנות מסוימת בצפת והחנות אומרת שבכלל אין לה שירות של חבילות מחו"ל אני כבר לא יודעת מה לחשוב מי הגנב פה?
החברה בלי שירות לא עונים משהו נורמלי באתר ואין עם מי לדבר!!!!
סיוט! אם יש מישהו שמצא דרך לקבל את החבילה שלו בכל זאת מבלי להכחיש עסקה אני אשמח לשמוע
כי קניתי מוצר טוב ויקר במבצע וקשה לי לוותר עליו.תודה!

וילה בצפת

משתמש פעיל
מה אפשר לעשות עם החברה הזאת
עכשיו אני יודע שעוד כמה חבילות אמורות להגיע לי מהחברה הזאת
מה אני יכול לעשות

וילה בצפת

משתמש פעיל
אני מקפיץ שוב כי זה ממש חשוב לי וחשוב לכל מי שמזמין אם המצב שנתחיל לקבל חבילות דרך החברה הזאת כולנו נעשק מזה
מה אפשר לעשות
הצילו!!!

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
ניסית לכתוב להם בווצאפ?
הם לא מתעלמים
תשאל לגבי נקודת השירות הזו
אם הם יגנבו לך זה כבר סיפור אחר
יכול להיות שזה יהיה שווה ייצוגית, מכיר הרבה גניבות בתוך החברה
בדרך כלל השיטה היא שהם פותחים חבילה, מכניסים לתוכה מוצר 'פושט' ולוקחים את המוצר היקר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה