דרוש מידע גמ"ח סלקל דונה להשאלה

רק בשמחה תמיד

משתמש רשום
חשבתי לפתוח גמ"ח השאלה של סלקל דונה, לאחר שניסיתי להשתמש בו וראיתי כמה נח ומוצלח.
מתלבטת אם לקפוץ למים, ואלו השיקולים העיקריים: (אשמח מאוד לדעתכם)
בעד:
מוצר נח מאוד! אך נראה לי שאנשים פחות קונים כיון ש
זהו מוצר שמיועד לשימוש של כמה חודשים
מוצר יקר
ויכול להיכלל בקטגוריית מותרות (זה לא עגלה, וסלקל יש ב200 ש"ח)
מצד שני זה באמת נח להוציא את הילוד מבית החולים, ליציאות קצרות, לנסיעות. וכו...לחודשים הראשונים ( גם מי שללא רכב)

נגד:
תופס הרבה מקום- בזמן שזה יחזור- עד שילך...
ממש יקר- בהתחשב שאצטרך לקנות כמה....(יש גמ"חים שמשאילים רק ליום של השחרור מבית החולים אך אני חושבת שיהיה נחמד ליולדות לקבל את זה לשלושה חודשים לפחות)
יש בלאי- מאמינה שפה משפשף, שם נקרע וכו.....
דורש הרבה עיסוק- לכבס לנקות וכו..

בקיצור, זה נראה לי חסד גדול עם מי שאין לו אפשרות או לא רוצה להשקיע בשביל מספר חודשים בודדים
אך מנגד מתלבטת
אשמח מאוד לשמוע את דעתכם המחכימה
תודה

אילה מינה

משתמש מקצוען
זה רעיון מהמם קודם כל
הלוואי היה לי דונה עכשיו עד שהתינוק יהיה בן 3-4 חודשים
ההשקעה הראשונית קיימת אין מה לעשות, אולי יתנו לך מחיר טוב אם תקני כמה יחד
לגבי הבלאי אולי לקחת מחיר סמלי שתוכלי לחדש ריפודים וכו' מדי פעם

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אני יודעת שיש הרבה שמחפשות רק לנסיעות חד פעמיות
כי:
יולדות לא יוצאות מהבית בחודש/חודש וחצי הראשונים
יולדות שיש להם רכב ברובם קונות את זה כי יודעות שישתמשו הרבה (50/50)
בבית אין עניין דווקא בדונה זה אותו הדבר כמו סל קל רגיל

ככה נראה לי
לא משימוש/הכרות עמוקה עם המוצר

ואם אכן זה נכון מספיק להשאיל לשבוע /כמה ימים ולא לטווח הארוך

אאא א

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
חשבתי לפתוח גמ"ח השאלה של סלקל דונה, לאחר שניסיתי להשתמש בו וראיתי כמה נח ומוצלח.
מתלבטת אם לקפוץ למים, ואלו השיקולים העיקריים: (אשמח מאוד לדעתכם)
בעד:
מוצר נח מאוד! אך נראה לי שאנשים פחות קונים כיון ש
זהו מוצר שמיועד לשימוש של כמה חודשים
מוצר יקר
ויכול להיכלל בקטגוריית מותרות (זה לא עגלה, וסלקל יש ב200 ש"ח)
מצד שני זה באמת נח להוציא את הילוד מבית החולים, ליציאות קצרות, לנסיעות. וכו...לחודשים הראשונים ( גם מי שללא רכב)

נגד:
תופס הרבה מקום- בזמן שזה יחזור- עד שילך...
ממש יקר- בהתחשב שאצטרך לקנות כמה....(יש גמ"חים שמשאילים רק ליום של השחרור מבית החולים אך אני חושבת שיהיה נחמד ליולדות לקבל את זה לשלושה חודשים לפחות)
יש בלאי- מאמינה שפה משפשף, שם נקרע וכו.....
דורש הרבה עיסוק- לכבס לנקות וכו..

בקיצור, זה נראה לי חסד גדול עם מי שאין לו אפשרות או לא רוצה להשקיע בשביל מספר חודשים בודדים
אך מנגד מתלבטת
אשמח מאוד לשמוע את דעתכם המחכימה
תודה
רעיון מצויין.
אנחנו קנינו לפני שנתיים.
ומאז השאלנו את זה לפחות ל 7 אנשים.

זה מאד שימושי.

rivkar

משתמש מקצוען
וואו רעיון מבורך!
הלוואי שאת גרה קרוב אלי..
אני כן חושבת שכדאי להגביל את תקופת ההשאלה לכמה ימים\ שבועות (שיהיה לנסיעות ספציפיות וכדומה) ולא לכמה חודשים
(גם יגביל את הכמות של המלאי וגם כנראה יותר ישאר במצב טוב - כשאדם משאיל לכמה חודשים הוא כבר מרגיש שזה שלו..)
וכן לגבות תשלום סמלי - למשל 10 שח ליום (ואם לחודש אז נגיד 100 לחודש..)

שואל לעניין

משתמש פעיל
רק קחו בחשבון שכשאנשים משלמים-הם פחות שומרים
כשמקבלים חינם מרגישים הכרת הטוב, לא נעים,
כשמשלמים-זו זכותי המלאה לעשות מה שאני רוצה, שילמתי! (כולל הובלת ארגזים משנת יוסף:))

לגבי התקופה- יש טעם בגמ"ח לנסיעות ח"פ (חוסך לקיחה מחברים), וגם מקום לגמ"ח ל4 חודשים (חוסך רכישה),
לשיקולכם.

יישר כח!!

נערך לאחרונה ב:

אאא א

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
וואו רעיון מבורך!
הלוואי שאת גרה קרוב אלי..
אני כן חושבת שכדאי להגביל את תקופת ההשאלה לכמה ימים\ שבועות (שיהיה לנסיעות ספציפיות וכדומה) ולא לכמה חודשים
(גם יגביל את הכמות של המלאי וגם כנראה יותר ישאר במצב טוב - כשאדם משאיל לכמה חודשים הוא כבר מרגיש שזה שלו..)
וכן לגבות תשלום סמלי - למשל 10 שח ליום (ואם לחודש אז נגיד 100 לחודש..)
איפה אתם מתגוררים? אולי היא לידכם..

פיין תמרי

משתמש פעיל
בבית אין עניין דווקא בדונה זה אותו הדבר כמו סל קל רגיל
גם בבית זה נוח נורא שיש לסלקל גלגלים.
השתדלתי מאד לא להניח אותו הרבה, אבל לתינוק קטן זה נוח מאד התנוחה.

לנו לדוג' היה מעקב של צהבת, ובשבועים הראשונים הדונה הייתה הצלה

rivkar

משתמש מקצוען
איפה אתם מתגוררים? אולי היא לידכם..
אני ירושלמית.. @רק בשמחה תמיד - איפה את מתגוררת..
@שואל לעניין - בהגיון אתה צודק, אבל תכלס ראיתי שדוקא כשמשלמים שומרים יותר.. זה נותן הרגשה של ערך לדבר
(וא"א להתעלם מכך ש20 איש שישלמו 100 שח יאפשרו קניה של עוד דונה.. אז גם אם אחת תתבלה קצת יותר זה שווה)
אני חושבת שמי שרגיל להשתמש 4 חודשים לאחר לידה - יותר הגיוני שיקנה (אפילו יד 2) לכן לדעתי יש יותר צורך לנסיעות קטנות וכדומה (נגיד יצאנו לנופש יומים עם התינוק זה היה מושלם אם היתה לנו דונה..)
לדעתי - השקול מצדכם כמה יש לכם כח להתעסק עם זה..
להשאיל כמה חודשים זה "שגר ושכח" , לימים בודדים זה התעסקות תמידית.. (יותר זמינות, אנשים באים לוקחים מחזירים צריך לבדוק כל פעם מה המצב..)

אאא א

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
אני ירושלמית.. @רק בשמחה תמיד - איפה את מתגוררת..
@שואל לעניין - בהגיון אתה צודק, אבל תכלס ראיתי שדוקא כשמשלמים שומרים יותר.. זה נותן הרגשה של ערך לדבר
אני חושבת שמי שרגיל להשתמש 4 חודשים לאחר לידה - יותר הגיוני שיקנה (אפילו יד 2) לכן לדעתי יש יותר צורך לנסיעות קטנות וכדומה (נגיד יצאנו לנופש יומים עם התינוק זה היה מושלם אם היתה לנו דונה..)
לדעתי - השקול מצדכם כמה יש לכם כח להתעסק עם זה..
להשאיל כמה חודשים זה "שגר ושכח" , לימים בודדים זה התעסקות תמידית.. (יותר זמינות, אנשים באים לוקחים מחזירים צריך לבדוק כל פעם מה המצב..)
ברור שבירושלים זה הכרחי יותר ממקומות אחרים.
כי ברוב המקומות חייבים אוטובוס ואין מקום לעגלה.

(נגיד לנסוע בקו 59 עם בוגבו זה סיוט, ואם הדונה זה פינוק אדיר ;);))

rivkar

משתמש מקצוען
אני הייתי שמחה לקחת לתקופה של כמה חודשים. לא פירגנתי לעצמי בגלל המחיר.אם היה גמח כזה הייתי מאד נהנית :)
זה ברור, אני גם הייתי שמחה ועוד הרבה, אבל זה כנראה לא מספיק חיוני לנו.. השאלה אם מצד מקימי הגמח אם הם רוצים "לפנק" לקצת אנשים או לתת את זה לזמנים יותר "חיוניים" (כמו נסיעה ספציפית) ליותר אנשים..

אאא א

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
זה ברור, אני גם הייתי שמחה ועוד הרבה, אבל זה כנראה לא מספיק חיוני לנו.. השאלה אם מצד מקימי הגמח אם הם רוצים "לפנק" לקצת אנשים או לתת את זה לזמנים יותר "חיוניים" (כמו נסיעה ספציפית) ליותר אנשים..
צודקת.
לפנק אפשר גם לקנות בוגבו לאנשים.
יש כאן רעיון מסוים של גמ"ח.

שואל לעניין

משתמש פעיל
לפנק אנשים זה מומלץ!;)

לא הבנתי את הקונספט של ההשאלה לטווח קצר, זה מיועד רק לזוגות שנוסעים לצימר תוך 4 חודשים מהלידה?
לנסיעה ח"פ לחתונה לא מאמין שמישהו יטרח ללכת לגמ"ח, צק פיקדון, להחזיר, יותר קל לשנורר טובה ממישהו...
אא"כ נוסעים לכמה ימים לצימר. זה קהל יעד מאוד מצומצם.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
לא הבנתי את הקונספט של ההשאלה לטווח קצר, זה מיועד רק לזוגות שנוסעים לצימר תוך 4 חודשים מהלידה?
נוסעים עם רכב לשבת ואין מקום בפגאז' לעגלה. רכב ג"כ מושאל או מושכר. (או אוטובוס בינעירוני, וכך אפשר לעלות בלי עוד ידיים לקפל, ואז אין איפה להניח את התינוק)

שואל לעניין

משתמש פעיל
צודקת.
לפנק אפשר גם לקנות בוגבו לאנשים.
יש כאן רעיון מסוים של גמ"ח.
ולתת בהשאלה לשבוע זה לא לפנק?
אפשר להסתדר מצויין גם בלי, אבל עם זה יותר כיף...
(לא כל הגמחים זה רק מכשירי החייאה, הרבה רוצים לעשות טוב לאנשים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה