עזרה גמ"ח נקודות בנטפרי

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L

• תודה
Reactions: ISO

ש.כ

משתמש פעיל

קו מחשבה

משתמש פעיל
עוד 2 שיעורי תורה של רבי יואל פינטו
תודה רבה

https://www.youtube.com/watch?v=UVM5325W-rM&list=PLVTPyDYwN-cueuOpwzyUCeIvWOruaYB-2&index=2&pp=iAQB

חובבן חביב

משתמש מקצוען

נשלח

חובבן חביב

משתמש מקצוען
עוד 2 שיעורי תורה של רבי יואל פינטו
תודה רבה

https://www.youtube.com/watch?v=UVM5325W-rM&list=PLVTPyDYwN-cueuOpwzyUCeIvWOruaYB-2&index=2&pp=iAQB
נשלח

ISO

משתמש פעיל
אשמח אם מישהו יוכל לבדוק:
תודה מראש!!
מקווה שלא נסחפתי...

טעות לעולם חוזרת

משתמש סופר מקצוען
תודה מראש!!
מקווה שלא נסחפתי...

אמנם לא שלחתי, כי נגמרו לי הנקודות,
אבל צריך להקים פורום לחובבי הקמפינג הזה, כי יש לי כמה וכמה ערוצים שאני שולח מידי חודש,
בכל פעם מגלה שיש אנשים ששולחים סגנונות אחרים, צריך לעשות מקור מידע, ולהגיע לכלל הערוצים בסגנון הזה.

ISO

משתמש פעיל
אמנם לא שלחתי, כי נגמרו לי הנקודות,
אבל צריך להקים פורום לחובבי הקמפינג הזה, כי יש לי כמה וכמה ערוצים שאני שולח מידי חודש,
בכל פעם מגלה שיש אנשים ששולחים סגנונות אחרים, צריך לעשות מקור מידע, ולהגיע לכלל הערוצים בסגנון הזה.

avi++

משתמש מקצוען

חובבן חביב

משתמש מקצוען
תודה מראש!!
מקווה שלא נסחפתי...

אכן די נסחפת...
אבל בכל אופן שלחתי הכל
מקווה שזה מספיק שווה את זה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה