ג'מבו מייל - שינו את עיצוב הדף

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עד היום בג'מבו מייל, היה אפשרות להסתכל על המיילים שלי - כך שראיתי את כל המיילים (ג'מבו מייל ) ששלחתי עם הערות שהוספתי.
אני שלחתי כל שבוע לדפוס - כמות משתנה של חוברות ואח''כ בסוף תקופה - הייתי עוברת על הערות שהוספתי (במקרה זה הכמויות של להדפיס בכל שבוע ושבוע - השתנה כל פעם) הייתי מסכמת את זה לצורך חשבונות.
היום נכנסתי לג'מבו - ואני רואה עיצוב שונה
משהו יודע - איך אפשר לראות את הערות שהוספתי לכל מייל ומייל?

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
???
אי אפשר מעכשיו לראות את הערות שכתבנו לנמען?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
עד היום בג'מבו מייל, היה אפשרות להסתכל על המיילים שלי - כך שראיתי את כל המיילים (ג'מבו מייל ) ששלחתי עם הערות שהוספתי.
אני שלחתי כל שבוע לדפוס - כמות משתנה של חוברות ואח''כ בסוף תקופה - הייתי עוברת על הערות שהוספתי (במקרה זה הכמויות של להדפיס בכל שבוע ושבוע - השתנה כל פעם) הייתי מסכמת את זה לצורך חשבונות.
היום נכנסתי לג'מבו - ואני רואה עיצוב שונה
משהו יודע - איך אפשר לראות את הערות שהוספתי לכל מייל

זה העיצוב הישן:

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דבר ראשון - תודה רבה!
ז"א לשמור את הקישור הזה
ואם אני רוצה לראות את הערות שכתבתי לכל מייל = זו הדרך - כן?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה