גם לכם הפרסומת הזו קצת צורמת?

מצב
הנושא נעול.

שלג קל

משתמש מקצוען
‏‏לכידה.PNG

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
באופן חד משמעי, אסור שיופיע במקום ציבורי שמחשיב עצמו אתר חרדי. והא ראיה התמונה כאן למעלה בתגובה ראשונה חסום בנטפרי, רק מעניין מדוע הפרסומת לא נחסמת.

ולבעל האתר @ניהול האתר ולמנהלים אחרים אנו קוראים בזה, די לנו מה שתוחבים לנו בעיניים ברחוב ר' עקיבא בבני ברק! תן לנו לגברים חרדים לשמור על העיניים ולטהרת המחשבה, ולהשתמש בפורום בלי מכשולות.

אגב: חיפשתי את פורום מערכת האתר כדי לדווח ולהתלונן על הפרסומת הזו, ולא מצאתי הפורום, איפה זה נעלם??

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
שאלה שכבר הרבה זמן אני שואל את עצמי:
הרי בפרופיל אפשר להגדיר לאן אני שייך, למה שהמפרסמים לא יהנו מפרסום ממוקד יותר וגם אנחנו נרוויח?

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
גרוע מאד!!
גברים חרדיים מקומם לא באתר, בגלל הרבה מאד סיבות ושמירת עיניים, לא יודעת איך גבר יר״ש מסתובב פה
תסלחו לי, אבל עד עכשיו, לא מצאתי שום בעיה מהותית בפורום עריכה תורנית, ובפורום תוכנה חומרה רשת. וכן בפורום מעמדים (כמה שאני מבקר שם). המקומות דלהלן היו מעולים בשבילי בשביל להיעזר לצורך העבודה.

זה הפעם הראשון שאני מרגיש אכן שאין מקומי בפורום. כי מכריחים אותנו להתסכל איפה שאנחנו נזהרים לא להסתכל. אם זה לא ייפסק לאלתר, אין שום ספק שאין לא נכנס לאתר הזה בל"נ יותר.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
גרוע מאד!!
גברים חרדיים מקומם לא באתר, בגלל הרבה מאד סיבות ושמירת עיניים, לא יודעת איך גבר יר״ש מסתובב פה
מעניין, אני לומד UX במסלול גברים, והפורום של הכיתה נמצא כאן. איפה אני אמור להיות?

ולגופו של עניין: אם זה חסום בנטפרי, למה זה כאן לכולם?

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
גם לי זה מאד צרם, אפילו שאני לא גבר...
אולי אפשר שהפרסומת תופיע רק ב"חוכמת נשים"?
מאמינה שניהול האתר יקח זאת לתשומת ליבו.
@ניהול האתר @מרשמלו @פרוג (לא מצליחה לתייג שום דיקמן, למה?)
ואולי גם @הכלבויניק יוכל להעביר את הפניה בדרכים משלו...

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
גרוע מאד!!
הפורמים של פרוג זה אחד האתרים שפתוחים גם בסינונים המקפידים ביותר כמו נטפרי למשל...
דווקא בגלל היותו מקצועי ונקי,
הנהלת האתר עושה המון מאמץ כדי לשמור אותו כזה, ותמיד עם יד על הדופק ועם מנהלים שנמצאים "בשטח"
כדי לסנן ולצנזר דברים בעיתיים, כולל חסימה של משתמשים שחורגים מהטעם הטוב,
כמובן שזה רשת וכל אחד ואחת צריכים לשמור על עצמם גם באופן פרטי,
אבל מי שנמצא כאן כניראה צריך את זה ונתרם באופן כזה או אחר,
לא נכון ולא הוגן לתקוף ניק בהודעה שבה הוא דווקא מתריע על פירצה על "למה אתה נמצא כאן"?
זה כמו ללכת בחוסר צניעות ולהגיד "בעיה לך שאתה מסתכל"...
הבעיה היא של שני הצדדים.

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
לא יודע מה הקטע עם נטפרי,
גם באתר הפרסומת עצמו, חלק הוא מאשר וחלק לא.

ואם נטפרי מאשרים אז מה יגידו פרוג?
בד"כ בגדים על קולב נטפרי כן מאשרים, (למרות שבאתר הזה ספציפית יש בגדים שבד"כ חסומים)
אבל אני מצפה מפרוג להיות ראש קצת יותר גדול ולא להפיל אחריות על נטפרי...
אם יש אתר שייעודי לנשים וגבר בחר להיכנס אליו- זה סוג של בעיה שלו...
אבל בפרוג שהוא מיועד גם לגברים ובפרט לגברים חרדים זה ממש "לדחוף בכח" פרסומת שרוב הסיכויים שרוח המשתמשים לא תהיה נוחה ממנה.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
לא יודע מה הקטע עם נטפרי,
גם באתר הפרסומת עצמו, חלק הוא מאשר וחלק לא.

ואם נטפרי מאשרים אז מה יגידו פרוג?
יש דברים שחייבים לחסום באופן דיפרינציונלי, כי אם זה רק תמונה של בגד, זה יכול להיות לתועלת לנשים (שעוסקות במכירות וכדו'), אבל צריך להיות להם קרטריונים אחרים לגבי אתרים מעורבים וכדו'.

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
הפרסומת הזאת נשלחה לאישור של מבקר האתר. ואושרה.
גם במקומונים ובעיתונים יש מודעות פרסום עם בגדי נשים.
בכל מקרה, לאור בקשת הגולשים, הסרתי כרגע את הפרסומת וביקשתי מחן פאשן שישלחו פרסומת ללא תמונות גזרה.

תודה על תשומת הלב. ושבוע קסום בריא ורגוע.
חיים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה