שיתוף > תנו לי מחמאה גם באדם הכי קשוח חבוי ילד רגיש...(מקווה שתצליחו לקשר בין קאפקייקס בלי קצפת למשפט הזה)

הדסה אסתר מזרחי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
משום מה כשאני רואה את הקאפקייקסים ככה, בלי שום קצפת ועיטור, ככה, באוטנטיות אמיתית, אני נזכרת במשפט שכתבתי בכותרת,
מקווה שלא רק אני חושבת ככה ;)

אז אני מצרפת מתכון לקאפקייקסים מושלמים, ואל תיהיו רעים כמוני ותכסו את הקאפקייקסים שלכם בקצפת, כי תכלס, גם אנחנו היינו רוצים שיראו את החלק הטוב שבנו, וגם אם הוא רק חיצוני...
אז הנה המתכון, באדיבות "עוגיות נט"
קישור למתכון:
קאפקייקס שוקולד וקצפת
12 קאפקייקס

לקאפקייקס שוקולד:
100 מ"ל (1/2 כוס) שמן
1 ביצה
1 חלמון
180 מ"ל (3/4 כוס) חלב
150 גרם (3/4 כוס) סוכר
קורט מלח
1/2 כפית תמצית וניל
50 גרם (5 כפות) קקאו
100 גרם (3/4 כוס) קמח
1 כפית אבקת אפייה
50 גרם שוקולד מריר קצוץ

לקצפת:
250 מ"ל (1 כוס) שמנת מתוקה קרה מאוד
2 כפות אבקת סוכר
2 כפות אינסטנט פודינג וניל
1 כפית תמצית וניל

לקישוט:
שוקולד מגורר או פניני שוקולד

אופן ההכנה:
  1. קאפקייקס: מחממים תנור ל-170 מעלות.
  2. בקערה גדולה טורפים יחד שמן, ביצה, חלמון, חלב, סוכר, מלח ווניל לתערובת אחידה.
  3. מוסיפים קקאו, קמח ואבקת אפייה וטורפים רק עד שאחיד והחומרים היבשים נטמעים בתערובת.
  4. מעבירים את הבלילה לתבנית שקעים מרופדת בעטרות נייר וממלאים עד לכ-2/3 מגובה כל שקע. מפזרים מעט שוקולד מריר מעל כל קאפקייק.
  5. אופים במשך כ-14-20 דקות, או עד שהקאפקייקס תפוחים וקיסם הננעץ במרכז יוצא עם פירורים לחים.
  6. מצננים לחלוטין לפני הקישוט.
  7. קצפת: מקציפים יחד שמנת, אבקת סוכר, אינסטנט פודינג ותמצית וניל עד שמתקבלת קצפת יציבה מאוד.
  8. מעבירים את הקצפת לשק זילוף עם צנתר משונן ומזלפים על גבי הקאפקייקס.
  9. מקשטים בפניני שוקולד או שוקולד מגורר ומגישים.
הערות, הארות ותוספות:
  • שומרים את הקאפקייקס במקרר עד 4-5 ימים בקופסה סגורה.
  • אפשר לקשט את הקאפקייקס בכל מה שאוהבים.
  • במקום שוקולד מריר קצוץ אפשר להשתמש בשוקולד חלב או לבן באותה כמות.
  • אם אוהבים, אפשר להוסיף גם אגוזים קצוצים לבלילת הקאפקייקס.
בתאבון!!
קאפקייקס 1.jpg
קאפקייקס 2.jpg
;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה