בקשה גם אתם חושבים שהשקיות של רמי לוי דפוקות ממש??

RUSI10

משתמש מקצוען
ואגב, ביישובים שמחוץ לקו הירוק, חוק השקיות לא תקף. אבל למה לא לקפוץ על החגיגה ולהרויח עוד כמה שקלים?
אבל למה אנו חושבים שלילי, אולי רמי לוי מתכוון לטובתנו והוא פשוט סבור שגם לתושבים מחוץ לקו הירוק מגיעה סביבה ירוקה יותר?
בינתיים מה שקורה שהסביבה נהיית רק 'ורודה' יותר עקב ריבוי השקיות הורודות...
וזה הרי מאוד חשוב לראות ורוד, לא?

אני גרה ביישוב מחוץ לקו הירוק (מודיעין עילית) והחוק תקף בתוקף רב.............

גלינג

משתמש סופר מקצוען
החוק דוקא מדבר על גודל השקיות ועל עוביין. אולי משהו יוכל לעלות את לשון החוק בנושא?
פרק ב': חובות עוסקים

חובות עוסק לעניין מסירה או מכירה של שקיות

3. עוסק לא יעמיד לרשות לקוח, לא ימסור לו ולא ימכור לו שקית נשיאה שעובייה פחות מ-20 מיקרון.

חובות קמעונאי גדול לעניין מסירה או מכירה של שקיות

4. (א) קמעונאי גדול לא יעמיד לרשות לקוח ולא ימסור לו שקית נשיאה חד-פעמית, אלא אם כן גבה מהלקוח תשלום בעדה שלא יפחת מסכום ההיטל לפי סעיף 5, בתוספת מס ערך מוסף החל על המכירה.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אני לא יודע מה מתלהבים מהשקיות של יש.
זה נכון שהם גדולות אבל נקרעות מאד מהר!!

בדיוק
כנראה הכל יחסי.
השקיות של יש מדופקות מאד ונקרעות במהירות. אני חוזרת הביתה וחלק גדול מהשקיות, לאו דווקא כשהן טעונות חפצים כבדים וחדים, קרועות.

ר. ב.

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מענין, אני קונה הרבה ביש ואני אוהבת את השקיות שלהם כי הם גדולות והם כמעט לא נקרעים אצלי,
ודרך אגב תמיד היו להם שקיות קטנות, הגדולות זה משהו די חדש.

בציניות

משתמש מקצוען
אני גרה ביישוב מחוץ לקו הירוק (מודיעין עילית) והחוק תקף בתוקף רב.............
הוא אשר דיברנו. הרשת לא מחויבת לגבות שם כסף על השקיות כיוון שהחוק לא חל שם. אם היא כן גובה זה רק כמחווה מצידה לפנים משורת הדין למען שלום כדור הארץ...

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ברמי לוי השקיעו באומנות של ממש לפזר את המוצרים בכל רחבי החנות, תמיד אני מסתובב לחפש דברים.
תמיד יש תור ארוך בקופה!
כל ביטול צריך את האחראי עם הכרטיס ולא דרך הקופה ראשית כמו בכל הרשתות.
מה עם תשלום עצמי? ברמי לוי עוד לא שמעו על זה..
השקיות ברמי לוי זה מוצר יקר ערך, נראה לי המקום היחיד שאתה צריך לבקש כמה אתה רוצה, והקופאים סופרים אותו כמונה מעות, ולא אומר בסוף כמה לקחת.
אושר עד עברו לאריזות בכמויות של מוסדות, קצת לא מתאים לי..
אז הלכתי לשערי רווחה, שם השקיות ממש שוות (ושמעתי שיש שאינם נצרכים לקנות שקיות אשפה).
ובאופן כללי כבר כתבו שהחוק מחייב עובי מינימאלי של 20 מיקרון. ובתוך הקו הירוק רוב התשלום מועבר לרשויות.

נערך לאחרונה ב:

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
הרעיון שלי הוא לשלוח אימייל לרמי לוי בעצמו,
או לבת שלו (שכחתי את שמה),
ולתת להם את הקישור לאשכול הזה.
מישהוא יודע איזה אימייל??

יפית אטיאס
סמנכ"לית שיווק - רמי לוי
פקס : 026331235
צלע ההר 17, מודיעיןe

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
ברמי לוי השקיעו באומנות של ממש לפזר את המוצרים בכל רחבי החנות, תמיד אני מסתובב לחפש דברים.
כדי שבדרך תיזכר ''ששכחת'' לקנות עוד דברים...

אום

משתמש מקצוען
מה עם תשלום עצמי? ברמי לוי עוד לא שמעו על זה..
שמעו.
יש סניפים שלהם שזה כבר קיים, ומשוכלל יותר משאר הרשתות, כולל אפשרות תשלום במזומן אפילו במטבעות (ממש כמו במכונת פחיות...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה