פסח גם אותי הוציא משם - המלצה לספר לפסח

ששונית

משתמש מקצוען
כבר הרבה שנים שבכל ערב פסח אני קונה הגדה מעניינת לילדים, כך שיש לנו אוסף עשיר של הגדות.
כולן חכמות כולן נבובות כולן ממלאות את מטרתן, אבל יש ספר אחד שהוא איננו עונה על הגדרת הגדה, אבל יוצאים בו חובת יציאת מצרים למהדרין.
הספר הוא "אותי הוציא משם" מאת אליעזר המאירי בכיכובה של הציירת הבאמת אלופה @שירי כהן
עוד לא פגשתי ספר ילדים שמתאים ומרתק כל כך גם מבוגרים ומעביר באופן כל כך מוחשי ומסעיר את המאורעות באופן שמעורר רגשות באמת כאילו הייתי שם.
בכל שנה כשמוציאים את ההגדות אני מדפדפת בהן, ונתקעת בספר הזה. לא מצליחה לשוב לעבודות הערב פסח עד לכריכה השמאלית, והכרזתו של פרעה במכת בכורות מעלה לי דמעות בכל פעם מחדש.
אין דברים כאלה.
הספר גם מביע באופן בלתי מצוי את השיעבוד המחשבתי שפרעה ניסה לשעבד את היהודים, ולהשלמת היצירה הנדירה הזו מופיעים בסוף הספר מקורות לכל פרט ופרט.
אין לי אחוזים ואינני מכירה כלל את הסופר והציירת, פשוט הייתי חייבת לשתף להפיץ את היופי הזה.
ואם קניתם, תתעמקו קצת בתמונות, בהבעות... פשוט אומנות מופלאה!
המבט של הגורילה במכת ערוב, פרעה נמלט מהצפרדעים, אבי דורש בשלום פפירוס...
מובטחת לכם יציאת מצרים שעוד לא חויתם

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כבר הרבה שנים שבכל ערב פסח אני קונה הגדה מעניינת לילדים, כך שיש לנו אוסף עשיר של הגדות.
כולן חכמות כולן נבובות כולן ממלאות את מטרתן, אבל יש ספר אחד שהוא איננו עונה על הגדרת הגדה, אבל יוצאים בו חובת יציאת מצרים למהדרין.
הספר הוא "אותי הוציא משם" מאת אליעזר המאירי בכיכובה של הציירת הבאמת אלופה @שירי כהן
עוד לא פגשתי ספר ילדים שמתאים ומרתק כל כך גם מבוגרים ומעביר באופן כל כך מוחשי ומסעיר את המאורעות באופן שמעורר רגשות באמת כאילו הייתי שם.
בכל שנה כשמוציאים את ההגדות אני מדפדפת בהן, ונתקעת בספר הזה. לא מצליחה לשוב לעבודות הערב פסח עד לכריכה השמאלית, והכרזתו של פרעה במכת בכורות מעלה לי דמעות בכל פעם מחדש.
אין דברים כאלה.
הספר גם מביע באופן בלתי מצוי את השיעבוד המחשבתי שפרעה ניסה לשעבד את היהודים, ולהשלמת היצירה הנדירה הזו מופיעים בסוף הספר מקורות לכל פרט ופרט.
אין לי אחוזים ואינני מכירה כלל את הסופר והציירת, פשוט הייתי חייבת לשתף להפיץ את היופי הזה.
ואם קניתם, תתעמקו קצת בתמונות, בהבעות... פשוט אומנות מופלאה!
המבט של הגורילה במכת ערוב, פרעה נמלט מהצפרדעים, אבי דורש בשלום פפירוס...
מובטחת לכם יציאת מצרים שעוד לא חויתם
וואו איזו המלצה מרגשת!!
תודה לך!!!
(מעבירה לסופר ברשותך!)
מצטרפת לכל מילה למרות שאין הנחתום מעיד... :)
אבל בגלל שהכתיבה לא שלי, מרשה לעצמי :)
זה הספר הכי אהוב עלי למרות שהוא ממש אחד הראשונים שהוצאתי.
הכתיבה מדהימה ברמות, ציירתי ודמעתי וצחקתי וציירתי ועוד פעם בכיתי..
ממחיש ישר לתוך הלב.
תודה שוב!
(ונזכרת שרציתי לקנות אותו השנה אחרי שהקודם נקרע לגזרים.. חח)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה