ג'ל מדיו

efratrutti

משתמש פעיל
מישהי יודעת איפה אפשר לקנות ב"ב?
חשבתי בהתחלה להזמין אבל ראיתי שהעלות של המשלוח יותר יקרה מהחומר עצמו.

שושי סירקיס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני הזמנתי,

ואני מתכננת לעשות מזה משהו בקרוב, שווה להתעדכן!!

אם משהו יודע על מקום שאפשר לקנות בהחלט יעזור..

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
שאלתי בעבר, ואחזור:
למה השימוש שלו? לעבות צבע? ואז?
תכל'ס. מה תפקידו.??

ציורית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י סא;1357730:
שאלתי בעבר, ואחזור:
למה השימוש שלו? לעבות צבע? ואז?
תכל'ס. מה תפקידו.??

ג'ל מדיום הוא חומר שאפשר בעזרתו להעביר ציור/כיתוב/תמונה שמודפסת במדפסת ביתית לעץ, בד וכו'

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
תפקיד המדיום ג'ל אינו עיבוי צבע, כי אם העתקת תמונות. מדפיסים את התמונה שרוצים להעתיק על צדו המחוספס של שקף שנועד להזרקת דיו, מורחים עליה ג'ל מדיום, מצמידם קלות לאמצעי שאליו רוצים להעתיק אותה (קנוטוס, משטח עץ, נייר, זכוכית וכו'), ממתינים מעט ואז מקלפים בעדינות את השקף. כך התמונה עוברת מהשקף למה שתחתיו.

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ארבע;1357851:
תפקיד המדיום ג'ל אינו עיבוי צבע, כי אם העתקת תמונות. מדפיסים את התמונה שרוצים להעתיק על צדו המחוספס של שקף שנועד להזרקת דיו, מורחים עליה ג'ל מדיום, מצמידם קלות לאמצעי שאליו רוצים להעתיק אותה (קנוטוס, משטח עץ, נייר, זכוכית וכו'), ממתינים מעט ואז מקלפים בעדינות את השקף. כך התמונה עוברת מהשקף למה שתחתיו.

דווקא משקף? הבנתי שגם מנייר.

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י shosh22;1361613:
קניתי כמה, אם כבר שלמתי על משלוח:)

אבל ראיתי גם בהובי ב23 ש"ח.

אני כבר סקרנית לגמריי מה תעשי מזה.

מחכה :)

רחלי

שושי סירקיס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י תמר;1361702:
אני כבר סקרנית לגמריי מה תעשי מזה.

מחכה :)

רחלי

יקח קצת זמן כי בדיוק התחלתי משהו אחר..בקרוב אני יעלה,

אבל זה גם יגיע ויצא יפה בעזרת ה'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה