גלריית תמונות בוורדפרס

ברכי רייזמן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש גלריית תמונות שאני צריכה לעשות- כמין קטלוג..
ההיררכיה היא כזו: (בחרתי בקטגוריה לדוגמא)
קטלוג תמונות > כלים חד פעמיים > כוסות
בתוך הכוסות יש תמונות של כוסות שונים.
עבדנו כך: הוספנו קטגוריה לקטלוג הרגיל ועוד תת קטגוריה לכלים ח"פ. פתחתי פוסט וקראתי לו כוסות ובו אני רוצה לשים את כל התמונות.

השאלות שלי:
1. האם זו הדרך הנכונה? והאם אפשרי לעשות גם עמוד ולאו דווקא פוסט?
2. כיצד יוצרים פוסט עם תמונה ראשית (בשביל שיראו אותה בדף הכלים ח"פ, אני רוצה שיהיו שם כל התמונות הראשיות של הפוסטים - כוסות, צלחות וכדו'.) אבל שלא יראו אותה בפוסט עצמו (אין לי שום עניין להראות עוד תמונה חוץ מהתמונות הקטנות)?
3. נשמח לקבל המלצה על תוסף lightbox מוצלח שמתלבש על גלריה בסיסית.

תודה מראש!

KingYes

משתמש צעיר
1) לא עמוד, אלא רק פוסט (אלא אם כן זה עמוד סטטי של גלריה, אבל לפי הנתונים שלך זה הולך להיות דינמי).
2) בפוסט עצמו את מעלה את התמונה שיהיה בתמונה ראשית. בשביל להוסיף עוד תמונות, יש תוספים שנותנים לך לנהל גלריה בניהול של עוד תמונות (אם את יודעת קוד, זה מובנה).
בשביל להדפיס את הכל, במילה אחת - LOOP !!!
3) fancybox.

ברכי רייזמן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מה הכוונה "בשביל להדפיס את הכל"?
וכמובן שאני רוצה שיהיה דינמי. הגלריה הבסיסית שבאתר לא טובה לי? יש צורך בתוסף? א"כ, על מה אתה ממליץ?

שוב תודה.

KingYes

משתמש צעיר
להדפיס=להציג.
תלמדי איך המנוע תבנית של וורדפרס עובדת ואז פשוט תקחי הכל לפי ה"סוג פוסט" שלך.

בקשר לגלרייה, יש את ה-File Gallery שעושה עבודה לא רעה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה