תזונה ומתכונים גירודים בגוף

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
כבר שבועיים שמגרד לי בידים, ברגלים, בבטן ובפנים. השבוע הלכתי לרופאה והיא אמרה לי להתקלח בלי סבון ואחר כך לקנות סבון תינוקות ואם זה לא עוזר היא תביא לי תרופה. לא ברור לי ממה זה נהיה אבל היא בטוחה שזה קרה מתחליב רחצה חדש שהשתמשתי בו בשבועות האחרונים. אז התקלחתי בלי סבון והיום שוב מגרד לי קצת, זה קשור לתזונה אולי? מישהו יודע להחכים אותי?

סלט פרות

משתמש פעיל
החלפת אולי מרכך כביסה או אבקת כביסה? יכול להיות קשור..
וכן הגיוני שמאכל מסוים עושה לך את זה.. במיוחד פרות קיץ כמו אפרסק או נקטרינה יכולים לעשות רגישות.
תבדקי אם אין לכם פרעושים קטנטנים, לפעמים הם כאלו קטנים וקופצניים שלא מבחינים בהם, הם עוקצים במהירות וזה ממש מגרד..
בכול אופן, מקווה שיעבור מהר..

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
החלפת אולי מרכך כביסה או אבקת כביסה? יכול להיות קשור..
וכן הגיוני שמאכל מסוים עושה לך את זה.. במיוחד פרות קיץ כמו אפרסק או נקטרינה יכולים לעשות רגישות.
תבדקי אם אין לכם פרעושים קטנטנים, לפעמים הם כאלו קטנים וקופצניים שלא מבחינים בהם, הם עוקצים במהירות וזה ממש מגרד..
בכול אופן, מקווה שיעבור מהר..
גם הרופאה שאלה אותי את זה, לא נראה לי שהחלפתי למשהו שאני לא מכירה ואני גם לא אלרגית לשום דבר ב"ה.
איך בודקים אם יש פרעושים קטנים? אני לא רואה כאלו בבית, רק יתושי קיץ כאלה

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
לפעמים קורה בהריון

RSR

משתמש פעיל
כבר שבועיים שמגרד לי בידים, ברגלים, בבטן ובפנים. השבוע הלכתי לרופאה והיא אמרה לי להתקלח בלי סבון ואחר כך לקנות סבון תינוקות ואם זה לא עוזר היא תביא לי תרופה. לא ברור לי ממה זה נהיה אבל היא בטוחה שזה קרה מתחליב רחצה חדש שהשתמשתי בו בשבועות האחרונים. אז התקלחתי בלי סבון והיום שוב מגרד לי קצת, זה קשור לתזונה אולי? מישהו יודע להחכים אותי?
הי,
לי יש בדיוק אותו דבר.
מידי פעם מופיעים לי גירודים ביד/ ברגל וכו.
הלכתי לרופאה מומחית והיא אמרה יל שכנראה איזה אלרגיה למשהו, דברים חדשים או מאכלים מסוימים.
אך לא יעזור רופא אלרגיה כי תכלס לא יודעים לאבחן בדיוק איזה אלרגיה.
צריך לשים לב מה שונה ומתי זה מופיע...
אם תוכלי להחכים אותי בדברים שעזרו לך- אשמח!
תודה רבה!

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
הי,
לי יש בדיוק אותו דבר.
מידי פעם מופיעים לי גירודים ביד/ ברגל וכו.
הלכתי לרופאה מומחית והיא אמרה יל שכנראה איזה אלרגיה למשהו, דברים חדשים או מאכלים מסוימים.
אך לא יעזור רופא אלרגיה כי תכלס לא יודעים לאבחן בדיוק איזה אלרגיה.
צריך לשים לב מה שונה ומתי זה מופיע...
אם תוכלי להחכים אותי בדברים שעזרו לך- אשמח!
תודה רבה!
אז זהו שאני לא יודעת מה עוזר לי. בינתיים זה נרגע מאוד אבל עדיין מרגישה גירודים בעיקר בכף הרגל ואני רוצה ללכת לרפלקסולוגית שתגיד לי מה זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה