גי'מייל כותב לי שהוא שלח קוד .... והוא משקר!!

Mail

משתמש מקצוען
אני רוצה להכנס למייל שלי, הוא רוצה לאמת את החשבון לכן הוא כותב לי שישלח לי קוד,
אז גם בשיחה קולית (שמוגדרת כבר) וגם לחשבון מייל אחר לשיחזור חשבון, הוא אומר לי ששלח לי קוד
ו...
כלום.
הוא לא שלח לי,
בדקתי באשפה/ספאם וכו'

מה עושים?

ישראל מאיר א.

משתמש חדש
ברוך ה' גי'מייל התחיל להתקשר אם קוד שוב. אני לא יודע אם יש אפשרות לאנשים שכבר נחסמו מגי'מייל לפתח את החשבון שלהם דרך קבלת שיחה קולית או לא. כדי לעשות דואר אלקטרוני לשחזור שלא למנוע בעיות.

SHIMIX

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
גם לי זה קרה (וקורה)
אז עשיתי קטע שלם בשביל שיהיה לי אופצייה של קבלת SMS(רק מחו"ל אומנם)
וזה תמיד שולח

בשוני בבוני

משתמש פעיל
הוא נותן לי כרגע רק אופציה של קבלת SMS וזה כמובן לא שולח
מה אפשר לעשות???
המחשב הקודם בתיקון ובמחשב חדש הוא לא נותן לי להכנס

Yanky's Tech

משתמש פעיל
לצערי אין מה לעשות
רק לחכות כמה ימים ולנסות שוב
זו צרת רבים
כל כמה ימים זה מתשחרר לעוד כמה

SUS 11

משתמש פעיל
היה לי לאחרונה כמה פעמים את הבעיה הזו,

אבל בדרך כלל אם הוא אומר שהוא שלח קוד והוא לא שלח, אחרי דקה שתיים שלוש, לא זוכר בדיוק כמה זמן,
למטה מופיע שאלה האם קבלת את הקוד, ובצד ימין יש אופציה ללחוץ על שלח שוב וכמה פעמים היה לי שאחרי שלחצתי על שלח שוב אז הוא התעורר וכן שלח, והיה לי שרק בפעם השלישית הוא שלח,
בהצלחה,

Yanky's Tech

משתמש פעיל
אבל לפעמים אחרי כמה נסיונות הוא כותב " ניסית יותר מדי פעמים" וכו' ואז זה נעול לכמה ימים

SUS 11

משתמש פעיל
אבל לפעמים אחרי כמה נסיונות הוא כותב " ניסית יותר מדי פעמים" וכו' ואז זה נעול לכמה ימים
בלי אחריות זה רק כשמבקשים כמה פעמים את ההצעה שהוא מציע אולי תנסה דרך אחרת לא כשהוא שואל אם קיבלת את הקוד, ושוב בלי אחריות עד כמה שזכור לי אצלי זה בכל אופן כך היה,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה