גופן שונה בוורד למספרי ההפניות להערות שוליים ולמספרים בהערות עצמם

ניק ירושלמי

משתמש פעיל
האם יש אפשרות לקבוע שהגופן של מספרי ההפניות להערות שולים יהיה שונה מהגופן של מספרי ההערות בהערות שוליים עצמם?
תודה מראש לעונים

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
עם חיפוש והחלפה אתה יכול להחיל על כל אחד איזה עיצוב שתרצה

ניק ירושלמי

משתמש פעיל
תודה, עזרת לי, אבל אני מעונין לדעת אם יש דרך לקבוע שהעיצוב של ההפניה לההערות שולים בגוף המסמך, והעיצוב של מספרי ההערות בעצמם יהיה שונה באופן קבוע?

Yisrael

משתמש פעיל
נכתב ע"י ניק ירושלמי;n4961431:
תודה, עזרת לי, אבל אני מעונין לדעת אם יש דרך לקבוע שהעיצוב של ההפניה לההערות שולים בגוף המסמך, והעיצוב של מספרי ההערות בעצמם יהיה שונה באופן קבוע?

מכיון ש Word משתמש בשביל סימוני ההפניות בגוף הטקסט ובהערות עצמן באותו סגנון זה בלתי אפשרי.

באופן אישי אני משתמש במאקרו ליצירת הערת שוליים כך שבכל פעם שאני יוצר הערת שוליים אני יכול להגדיר את העיצוב של ההפניה בגוף הטקסט ובהערה.

Yisrael

משתמש פעיל
זה הקוד שכתבתי לעצמי ואני משתמש בו בשביל ליצור הערת שוליים חדשה.

הקוד הזה למעשה יוצר סימניה במיקום בטקסט שבו אני יוצא את ההערה (יש לי מאקרו אחר שאני משתמש בו כדי לחזור בסיום כתיבת ההערה לאותו מיקום שבו יצרתי את ההערה ובשביל זה הסימניה, כמובן שהיא נמחקת אחר כך ע"י המאקרו השני)
אבל חוץ מזה הקוד גם מעצב את סימון ההפניה שמופיע בהערת שוליים ואת סגנון הערת השוליים עצמה. במקרה שלי הוא רק קובע את ה Position של ההפניה, אבל כמובן שאפשר להשתמש בזה לכל עיצוב שהוא.

קוד:
Sub הערה()
With Selection
     .Bookmarks.Add "a", Selection
     .Footnotes.Add Selection.Range
     .Style = ActiveDocument.Styles("הערות מעוצב")
     .MoveLeft wdCharacter, 1
     .MoveLeft wdCharacter, 1, wdExtend
     .Font.Position = -1
     .MoveRight wdCharacter, 2
     .Font.Position = 0
End With
End Sub

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה