דרוש מידע גביע כסף לעומת ציפוי כסף

סופרוומן

משתמש מקצוען
נראה לי שבמחיר הזה עדיף לקנות גביע יפה מכסף ללא תחתית (או להוסיף עוד כ 200 ש"ח על התחתית)
זה כנראה עודפים או פגמים קלים
אשמח מאד לשמוע איפה אפשר לקנות גביע כסף במחיר כזה

גביע כסף עולה הרבה יותר

1 העם

משתמש צעיר
וכמו כן קצת פיירי ושפשוף קל עם סקוצ' לא ברזל.
מאד לא מומלץ. הסקוץ' עלול לשרוט, עדיף ספוג. אני אישית משתמש בחומר להברקת כלי כסף (הקופסה המרובעת השחורה עם הספוג... שכחתי איך קוראים לזה), וזה עושה נפלאות ממש.

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
יש לנו מלחייה של מורשת (סדרה של האחים חדד), ציפוי מעולה מחזיק מעמד כבר הרבה שנים.

david1986

משתמש פעיל
בבני ברק מאחורי גן ורשא במדרגות לרחוב רלב"ג (בעלז) איפה שבר כל, מיד אחרי המדרגות הולכים בשביל לצד ימין ונכנסים לבניין, קומה 2 יש חנות ביתית שמוכרים גביעי כסף החל מ 200 ש"ח (לפשוטים, הגביעים היפים (לטעמי) מתחיל בסביבות ה 300 ש"ח).
במקרה אני מכיר את המקום, לא מקבל אחוזים....
לא כל כך מובן באיזה בניין זה? בשביל של בר כל עד כמה שזכור לי אי אפשר ללכת בצד ימין יש גדר אבן, באיזה מספר זה אמור להיות?

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
לא כל כך מובן באיזה בניין זה? בשביל של בר כל עד כמה שזכור לי אי אפשר ללכת בצד ימין יש גדר אבן, באיזה מספר זה אמור להיות?
לפני הגדר אבן, לפני השביל, איך שיורדים את המדרגות במקום להיכנס שמאלה לבר-כל יש מעבר לבניין שמימין לשביל.

בצילום מפה המצורף, העיגול האפור הוא איפה שבר כל והחץ מסמן את ה(כניסה ל)בניין.
בהצלחה

קבצים מצורפים

• מסמך.pdf
    KB 324.2 · צפיות: 16

עד מתי

משתמש מקצוען
חייבת לעדכן
משהוא כאן באשכול כמדומני ר.ב.ב.ש המליץ על חידוש כלי כסף, היה לי גביע בן 10 שנים שהתעקם והשחיר ברמה שלא הצלחתי לנקות בכלל, תיכננתי לקנות חדש, ואחרי שנתנו כאן את הרעיון של חידוש ראיתי מודעה קטנה בעלון המקומי על משפחה שמוכרת כלי כסף וגם מבצעת תיקונים וחידוש, הלכתי לקנות ומשלא מצאתי משהוא יפה בתקציב הראתי את הגביע הישן, הוא טען שיכול לתקן ולחדש ב 100 ש"ח, החלטתי ששווה לי, ואחרי שעתיים התקשר שמוכן, את אמת הייתי מופתעת ממש, קיבלתי גביע חדש ממש, בלי זכר לעקמימות או השחרה, ממש גביע ותחתית נוצצים כמו חדשים ממש,
אחרי שראיתי ככה הרצתי אליו כמובן גם את הפמוטות שאומנם היו במצב טוב אבל עדיין לא חדשות כמו שחזרו אלי ( ב 50 ש"ח פלוס תיקון של אחת מהם שקצת התנדנדה)
אז לפני שאתם מתייאשים וזורקים שווה לתת עוד צ'אנס...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
חייבת לעדכן
משהוא כאן באשכול כמדומני ר.ב.ב.ש המליץ על חידוש כלי כסף, היה לי גביע בן 10 שנים שהתעקם והשחיר ברמה שלא הצלחתי לנקות בכלל, תיכננתי לקנות חדש, ואחרי שנתנו כאן את הרעיון של חידוש ראיתי מודעה קטנה בעלון המקומי על משפחה שמוכרת כלי כסף וגם מבצעת תיקונים וחידוש, הלכתי לקנות ומשלא מצאתי משהוא יפה בתקציב הראתי את הגביע הישן, הוא טען שיכול לתקן ולחדש ב 100 ש"ח, החלטתי ששווה לי, ואחרי שעתיים התקשר שמוכן, את אמת הייתי מופתעת ממש, קיבלתי גביע חדש ממש, בלי זכר לעקמימות או השחרה, ממש גביע ותחתית נוצצים כמו חדשים ממש,
אחרי שראיתי ככה הרצתי אליו כמובן גם את הפמוטות שאומנם היו במצב טוב אבל עדיין לא חדשות כמו שחזרו אלי ( ב 50 ש"ח פלוס תיקון של אחת מהם שקצת התנדנדה)
אז לפני שאתם מתייאשים וזורקים שווה לתת עוד צ'אנס...
בירושלים?
אם כן, אשמח לפרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה