כללי ב"ה! גאים להציג! ה-אתר שלנו סוף סוף באויר :)

דאבל אימפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אתר יפהפה ומושך!
(בנייה שלכם? באיזו שיטה?)

שבלונה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י דאבל אימפקט;2136406:
אתר יפהפה ומושך!
(בנייה שלכם? באיזו שיטה?)

בנייה שלנו,
הממשק בנתיים של וייקס, אבל מש לא בשימוש בתבניות, לכן הוא לא נראה כמו אתר וויקס :)

eli10

משתמש רשום
עריכה והפקת סרטים
אתר מקסים.
פתוח בנתיב.

רעות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
עימוד ספרים
אתר מקסים! נקי ונגיש מאד
הדמיות נותנות הרגשה אמיתית .
המון הצלחה!

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אתר מקסים, פרויקטים מעולים, עבודה מצוינת!

רחל 3242

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
האתר לא נפתח לי

יש לי נתיב, האתר היה חסום- הם פתחו לי ועכשיו האתר לא עובד , פשוט נפתח מסך לבן :(

חצי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
האתר נבנה בוויקס, וכל אתרי וויקס עושים בעיות בכל הסינונים, כי הסינון רואה אותו כעוד דף בשרת של static.wixstatic, בנתיב למשל הם פותחים את הדומיין, אך התוכן חסום מכיוון שזה אצלו כמו הטמעת URL בתוך האתר שלכם, והשרת static.wixstatic סגור אצלם.

בנטפרי כרגיל פותחים אך כל תמונה נשלחת לסינון כמו שטרסטוק... ולכן כל תמונה שלישית נחסמת אפי' הוא בסדר גמור, כי כך הוא נטפרי לפעמים מחמירים, (עצה טובה לבעלי אתרי וויקס, אם התמונה נחסמה ללא סיבה מוצדקת, אז פשוט לערוך את התמונה למתוח אותה במשהו וכדו', וכך הוא נשלח מחדש לבדיקה)

באתרוג עדיין לא ראיתי..

אגב בויקס יש כמה מסלולים של פרימיום, ואחד הדברים שמקבלים בחבילות הפרימיום הוא רוחב פס יותר גדול, מה שנותן לאתר מהירות יותר גדולה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה