בת מצוה! ואיתו כל מה שזה אומר...

מצב
הנושא נעול.

מיסיט

משתמש פעיל
שלום וברכה,
יש למשהי רעיון לשיר מתאים או סרטון להשראה עבור בת מצווה .
נשמח שתשלח לי למייל M0527601806 שטרודל ג'ימל...
תודה מראש!

אושר המאושרת

משתמש מקצוען
הי לא עוקבת אחרי מה ששלחו לך... אבל יש לי חברה מתחילה שעובדת על מצגות שתוכנה של עריכת וידאו כדי שזה יהיה סרט והיא לוקחת ממש גרושים כי בחורת סמינר והיא תותחית את יכולה לדבר איתה במייל או בטלפון-
0583295305\
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
או שהכי פשוט לעשות בפאוורפוינט וכל אחד יודע להשתמש בזה...
ולגבי אוכל תלוי איפה את עושה... אפשר חלבי בנות חולות עלזה.. מוקרמיםפשטידות סלטים... לבר מתוקים את יכולה לעשות מוסים בטעמי פרות או להשתמש בממרחים שונים לקשט בגלילית ברטבי פרות בתוספות שקונים...
ולגבי תוכנית בד"כ אם עושים את זה עם כל המשפחה פחות הולכת תוכנית.. רק נגיד הפרשת חלה מתנות שיר וריקודים.. אבל אם זה רק חברות אז יש סדאות תכשיטנות שאני מכירה או שאת יכוה לעשות לבד או פרלינים או איר קריקטורת נגיד.. או קליקרים שזה כיףף ברמות 200 ש"ח מטריקס וצריך את הפלאפונים של כל הבנות.. ולשים שאלות מגניבות מניסיון השתמשתי כבר ב3 מסיבות ונהנו עד הגג

אושר המאושרת

משתמש מקצוען
אם את רוצה באמת משהו ערכי...
את יכולה להפגיש את הבת שלך עם כל מיני דמויות שהיא יכולה ללמוד מהן..
סבתא סבתא רבא שכנה שעברה ניסיון מסויים רבנית מהשכונה או כל דמות אחרת..
לקחת אותה לקבר רחל לכותל למרון או לכל מקום שקרוב לך ןלתעד הכל
לכתוב יחד עם סבתא סיפורי ילדות מחאי הוד ולהסריט אותה מציגה אותם.. או להסריט אותה מבקרת אצל סבתא ואז מקריאה את הסיפור... כנ"ל עם כל מי שיש לה סיפור מעניין
ליצור ביחד שקיות שיחולקו בבתי חולים עם כל הבנות - סוג של התנדבות
לעשות מסע בעקבות האמהות שחלקו יוקרן על המסך וחלקו יופעל בפועל למשל-
שרה- נר הדלקת נרות
בצק- הפרשת חלה וללמד צורות מעניינות בבצק
ענן- להסריט נשים מעניינות מספרות סיפורי ניסים שמיימיים
או שכולן תקבלנה על עצמן קבלות מסויימות וכל אחת תקבל משהו סמלי שמסמל את הקבלה
רבקה- להכין שקיות שילכו לחולים
לתעד מעשי חסד קטנים שהבת עשתה בלי שהיא תראה ולהראות כמה כל מעשה קטן האו משמעותי
ליצור קופת צדקה בחריטה בחמרן או כתיבה על זכוכית או כל משהו אחר ברמה..
רחל- מעלת הויתור להציג על המסך שאלות של מקרים בהן היית נדרשת לוותר וכל אחת מסמנת אצלה מה היא הייתה עושה ואז לפי מספר הנקודות כל אחת יכולה לחשוב על הויתור שלה...
ליצור משהו שקשור לקבר רחל...
לתעד שוב אנשים שעשו מעשי ויתור גדולים וזכו..
לעשות מצגת שלסיפורים של הרב שטיינמן מויתור לא מפסידים
לאה- מעלת התפילה
להסריט אנשים שהתקבלו תפילותיהם לקשט תפילת הבנים ברמה
לא עולים לי עוד רעיונות זה רעינות שעלו לי בזמן הקלדה רק...
אם את רוצה יותר כיוון או תוכנית שלמה ומסודרת את מוזמנת להתקשר אלי בשמחה רבה-0523563674
ב"ה אני הפקתי 3 תוכניות לסמינר שלי ואני בחורת סמינר ככה שהשיחה לא עולה כסף ואם תצטרכי עזרה זה יהיה מאוד סמלי.. בהצלחה ומזל טוב!!!!!
או לבקש מ12 נשים ובנות מהקהל לבוא ולברך אותה בצורת אקורסטיכון של השם שלה בהגבלה של זמן..

בשבילי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

אביטלוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

ק.ש

משתמש חדש
מי שרוצה לעשות קליקרים- משחק מאד מאד מתאים לבת מצווה ומאד כיף ומהנה.
מוכרת אפשרות למשחק במחיר שווה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה