בתי דפוס בירושלים - סקירה

ohrchadash

משתמש רשום
האם יש למישהו כתובות אימייל שלהם, אני מדפיס הרבה הייתי רוצה לשלוח לכולם מייל לקבל הצעת מחיר על הדפסת חוברת עם עטיפה צבעונית וכ240 עמודים

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
פרינטיב. בגלל השירות.

מעיינות21

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא ממליצה על העיר העתיקה.
הם עושים פאשלות בכמויות
חיתוך לא טוב
כריכה לא מדוייקת וכו'

Esti

משתמש רשום
מניסיון רב עם דפוס איילון הם לא עומדים בזמנים, ומחירים לא מצדיקים את איכות העבודה. יכול להיות שלקוחות חד פעמיים יוצאים מרוצים אבל שאתה ביד שלהם זה כבר סיפור אחר.

מיקרו

משתמש רשום
אולי באמת כדאי שיעלו סקירה גם על דפוסים באזור גוש דן.
סוג המכונות:
איכות:
מחיר:
שרות:
מהירות אספקה:
מייל:
וכו........

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אז ככה:
העסק נקרא ב.ב. ע"ש בעליו ה"ה ברוך ברוכמן (כמה מקורי...).
העסק כולל 2 מכונות אופסט ש/ל פרפקטור+ מכונת אולטרה אחת, מה שאומר שהוא מדפיס אך ורק ספרי קודש/קריאה מבוגרים.
איכות הדפסה: טוב מאד.
כריכה: ליין כריכה קשה.
איכות: למרות ציוד מיושן יחסית אני באופן אישי מאד אוהב את עבודת הכריכה שלו ואף ספרים עבים מאד ומורכבים יוצאים יפה מאד.
הטבעה (הזהבת כריכות): יכולת הטבעה מעולה (יש אומרים הטובה בשוק) אבל הוא כמעט ולא לוקח עבודות להטבעה מטעמים השמורים איתו.
שירות: גרוע מינוס. באופן כללי בשנים האחרונות (ככל הנראה עקב בעיות כלכליות) כמעט ולא מעוניין בעבודות חוץ ומתרכז בעיקר בעבודות עצמיות ובלקוחות מחו"ל.
מחיר: עקב האמור בסעיף הקודם "מזומן" יכול להועיל מאד, (א"כ שיש סיכוי שלא תראה לא כסף ולא עבודה... סתתאאאם הגזמתי;)).
לו"ז: מושג ערטילאי שעדיין לא הגיע למחוזתיהם.

סיכום: לחברים, למקורבים ולבעלי לב חזק בלבד. א"כ שאם קיבלתם את המוצר בסופו של יום תקבלו תוצאה מעולה.

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  38  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה