בתגובה לקמפיין אגד- קמפיין שמשיג את המטרה ההפוכה!!!

פילפל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
זהו קמפיין שמשיג בדיוק את התוצאה ההפוכה.

עד היום לא ידעתי שיש אופציה אחרת מאשר לעלות על אוטובוס ולשלם...

מהיום אני יודעת שיש אופציה לעלות ולא לשלם...

אם יוצאים בקמפיין נרחב שכזה שכשעולים לאוטובוס יש לשלם, כנראה שיש הרבה שעושים כך אלו שלא שילמו ימשיכו לא לשלם, ואלו ששילמו כסידרם - תודה על הרעיון שנתתם לנו. נזכור אותו לפעם הבאה (באופן גורף זוהי ההשקפה החינוכית לגבי פרסום כל עניין שלילי, כגון גניבה/רצח וכו' וכו' בציבור הכללי, כיוון שפרסום הנ"ל מביא רעיונות לקוראים ומגביר את התופעות הנ"ל)

אגד פשוט מעונינת אכן לתת רעיונות לאלו ששילמו עד היום כסדרם, כיוון שהם עושים יותר כסף על הקנסות מאשר התשלומים הרגילים... (ולא ניכנס לסוגיית כרטיסי הרב-קו הנעלמים, וחדשים לבקרים מתרחשים תקלות והכרטיס לא מזוהה המערכת, וזה קורה בדר"כ לאחר שהטענת כרטיסיה שלימה )

דבר שני, פרסום הקמפיין הנ"ל אינו מתאים כלל וכלל לציבור החרדי ולהשקפתו. גניבות? גזל? אצלינו??!?? העלבתם אותנו!!!!!
זו בדיוק הסיבה שאנו מדירים את רגלינו מלקנות ברשת ברכל בבני ברק, למרות שהיא סמוכה לביתנו, משום המאבטחים שיושבים בחוץ ועוברים על כל קבלה וקבלה ומשווים למוצרים שבאמתחתך, בלי קבלה - אין לך דרך החוצה. נתינת ההרגשה שאתה גנב פוטנציאלי פוגע ומשפיל ודוחה לקוחות. (בלי קשר לפוליטיקה או מחירים. פשוט ביזוי כבוד האדם וחוסר אמון בסיסי שלא מוצאים אפילו בדרום תל אביב וד"ל)

ותשאלו את בעל המכולת החילוני הסמוכה בצומת יהושע-טרפון, איזה אמון הוא נותן בלקוחות, תראו איזה עומס יש שם, וכ-ו-ל-ם משלמים, תבואו ותשמעו סיפורי קידוש ה', על שאפילו על חצי שקל או עשר אגורות מקפידים לשלם, ואם יש חשש קלוש שהילד השחית מוצר, משלמים!!!

לפי דעת תורה - הקמפיין פסול מעיקרו -
שרוצח בשגגה צריך לנוס לערי מקלט, יש לציין את הדרכים, ע"מ שלא יזדקק לשאול אף אחד, כדי שהאנשים לא יתוודעו לרוע הקיים בשוליים. כשמתוודעים לדברים שליליים, הוא משפיע. וזו הסיבה לצנזורה בדיווחי החדשות בעיתונות החרדית.
מעניין שכאשר הדבר מגיע לפרסום אין צנזורה. זו לא פעם ראשונה. הכסף יענה את הכל, וד"ל.

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש קצת הבדל בין פרסום קמפיין לבדיקה בפתח צרכנייה, כמו שעד היום אף אחד לא היה אכפת לו שעולים לאוטובוסים מידי פעם מבקרים. וד"ל.

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה גם שבמציאות במודיעין עילית אין בדיקות על חשבוניות בסניפי הבר כל.
ואם אתה מחפש עוד חנויות שיש להם שומרים לבדוק בפתח בבני ברק אני יכול להביא לך רשימה ארוכה.

פילפל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י האמת;1052305:
מה גם שבמציאות במודיעין עילית אין בדיקות על חשבוניות בסניפי הבר כל.
ואם אתה מחפש עוד חנויות שיש להם שומרים לבדוק בפתח בבני ברק אני יכול להביא לך רשימה ארוכה.

לא מתמצאת במודיעין עלית.

עובדה שבבני ברק לא מצאתי עוד רשת מזון אחת שעושה כזה טרור ביציאה מהחנות ורואה בכל קונה גנב פוטנציאלי!!!

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נראה סתם משהו פוליטי שהחליט על הדרך לסגור גם אתם חשבון-משיג את המטרה ההפוכה.

פילפל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י אפרתה;1052310:
אצלנו בירושלים שני סניפים בלי בודק אחד לרפואה

תבדקי אם לא מדובר בסניפים של רשת אחרת.

בכל מקרה, בברכל בבני ברק, אלו הנהלים. אולי אין להם מספיק משכורות לכ"כ הרבה מאבטחי סרק :rolleyes: או שסוף סוף התחילו לקבל שכל, שמשכורת חודשית של מאבטח לא מכסה 2 וחצי לקקנים ואחד טופי ש"סחב" איזה זאטוט במהלך החודש. (לא הזאטוט שלי :) ) האינקביציה הזו בבני ברק ממש מעצבנת, וגם שצריך לעמוד בתור פעמיים. פעם בקופה ע"מ לשלם, ופעם שנייה אצל המאבטח, שצריך לעבור על כל קבלה ו"לשים חותמת". שיגעון שאין באף מקום.

אפרתה

משתמש מקצוען
בירושלים באושר עד ורמי לוי בודקים חשבונית וזה לוקח בדיוק שניה וחצי. דווקא בבר כל בחיי לא ראיתי את הדבר הזה ולמדתי לקרוא כך שלא נראה לי שהתבלבלתי.

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פילפל;1052309:
לא מתמצאת במודיעין עלית.

עובדה שבבני ברק לא מצאתי עוד רשת מזון אחת שעושה כזה טרור ביציאה מהחנות ורואה בכל קונה גנב פוטנציאלי!!!

למשל בעזרה ואחוה בבני ברק אין שם שומר שצריך להגיש לו חשבונית??

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פילפל;1052309:
לא מתמצאת במודיעין עלית.

או או זה כבר עלה דרגה, להגיש חשבונית לשומר-זה טרור????
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

בלון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לגבי ברכול - כל מילה נכונה!
ב'יש' יש גם מאבטח, אבל אם הוא רואה שידי עמוסות בשקיות, ומתוך כף היד מציצה מכווצת הקבלה, הוא פוטר אותי בהנף יד. וגם אם הוא לא רואה את הקבלה, וראה אותי בקופה קודם לכן - גם זה יעבור. וגם אם הוא לא ראה - נו, שוין.
בברכול, צריך להניח הכל, ליישר את הקבלה, להושיט לשומר, לתת לו לעבור עליה ולחתום, לאסוף בחזרה את המיטלטלים ורק אז להמשיך.
ואם ח"ו איבדתי את הקבלה, גם מבט מאשר מהקופאית לא יספיק, פורעת חוק שכמוני.

sh12

משתמש מקצוען
הנושא הוסט לגמרי....
מי שלא נח לו התנהלותה של רשת מסויימת... מוזמן לעשות את קניותיו בכל מקום אחר!
אין מה להתדיין על כך בפורום.

בשונה מחברת אגד שאין לנו שום אלטרנטיבה!!!

כתבים

משתמש צעיר
עימוד ספרים
למנוע לזות שפתים!

בסניף ברכל בניברקי שבאזורי לא קיימת תופעה זו, אמנם צריך להגיש את הקבלה לשומר אבל הוא בקושי מעיף בה מבט, יתכן שבסניף שבאזורכם יש שומר נוקשה שעושה את עבודתו נאמנה מבחינתו, אבל זו לא סיבה להשמיץ בצורה גורפת לפני שבודקים נתונים.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
אבל איך, למען ה', הגיעו מודעות אגד לעיתונים החרדיים? איפה המבקר חד העין היה? מה הוא לא הבין שהקמפיין הזה הוא נגד הציבור שממן לו את המשכורת?

מלינקה

משתמש פעיל
גם לדעתי

גם לדעתי הטענות צריכות להיות כלפי העיתונות החרדית שנתנה יד לקמפין
מאגד לא הייתי מצפה לאהדת חרדים
אבל מעיתון חרדי הייתי מצפה שלא יסכימו לפרסם מודעות פוגעניות

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
ביתכן שבזמן קדם השואה עיתון יהודי הכניס קריקטורות אנטישמיות? לא!!!
אז למה כאן כן?

רק עיצוב

משתמש פעיל
נכתב ע"י תקוה;1052428:
אבל איך, למען ה', הגיעו מודעות אגד לעיתונים החרדיים? איפה המבקר חד העין היה? מה הוא לא הבין שהקמפיין הזה הוא נגד הציבור שממן לו את המשכורת?

התמיהה מקבלת תוקף כפול כשהפרסום עדיין ממשיך בחלק מהעיתונים החרדיים, נכון למהדורת ע"ש האחרון.

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

זו בדיוק הסיבה שאנו מדירים את רגלינו מלקנות ברשת ... בבני ברק, למרות שהיא סמוכה לביתנו, משום המאבטחים שיושבים בחוץ ועוברים על כל קבלה וקבלה ומשווים למוצרים שבאמתחתך, בלי קבלה - אין לך דרך החוצה. נתינת ההרגשה שאתה גנב פוטנציאלי פוגע ומשפיל ודוחה לקוחות. (בלי קשר לפוליטיקה או מחירים. פשוט ביזוי כבוד האדם וחוסר אמון בסיסי שלא מוצאים אפילו בדרום תל אביב וד"ל)
מעשה באדם שהתקבל לעבודה, שאלו חברו, מצאת עבודה ? במה אתה עובד ?
רואה חשבון.
תגיד לי לא זכור שלמדת קורס לראיית חשבון, איפה למדת את זה ?
כשהתקבלתי לעבודה, המנהל אמר לי שכל 'חשבונית' שמגיעה אתה מסתכל על השעה למעלה משווה לשעון שלך ומחתים את החשבונית, הוא גם אמר לי שקוראים לזה 'רואה חשבון'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה