בשעה טובה. גם הקטנטונת שלנו נהיית בת מצווה

מזל בן הרוש

משתמש צעיר
מתחילה לארגן בת מצוה- צריכה עזרה!!

מי שיכולה לשלוח בפרטי דוגמאות של הזמנה, לוגו, שירים לשימוש במצגת (לציין אם ניתן להשתמש או לא) , מצגות לדוגמא לצורך השראות.
או כל דבר אחר שיכול לעזור ולכוון אותנו. יעזור לנו מאד.
גם הפניה לאשכולות רלוונטים יעזור, כי בחיפוש די נאבדתי...

בבקשה תשלחו ל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

ממש צריכה את זה, תודה רבה!!!

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
קופצת על האשכול.
אני רוצה לערוך קליפ חמוד לבת שלי שגם תעשה בת מצוה בקרוב,
האם אפשרי לעשות בפאייר פוינט, אפשר לחתוך בתוכו סרטים?
ואם כן ,מישהו יודע להפנות אותי אל הדרכה איך לעבוד איתו.
תודה רבה

<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
גמני:) תודה
המייל בחתימה

בתישראל

משתמש פעיל
אצלנו זה היה בחורף, עשינו מלווה מלכה בבית שלנו, רק לנשים וילדות מאזור גיל בת מצווה ומעלה.
כל אחת התבקשה בכניסה לכתוב ברכה בחוברת ברכות, ובמהלך הערב הגיעה בהפתעה גרפולוגית נחמדה, שבזמן האוכל עברה על הכתבים וסימנה לעצמה דברים חיוביים להגיד על כל אחת. מהבנות היא ביקשה לצייר ציור של עץ וגם אותם פיענחה. אח"כ היא מסרה הרצאה קצרה ואז דיברה על כל אחת, זה היה ממש ממש מוצלח והיא קלעה להרבה דברים מעניינים שאפילו אלו שממש לא מאמינות בגרפולוגיה ושות' נדהמו.
וכמובן שהיא הרחיבה את הדיבור על כלת הארוע. (היא קצת שאלה אותי לפני זה דברים על הסבתות כך שיכלה לפרגן להן במיוחד :) )

שיהיה במזל טוב!

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אשמח לעזור בכל נושאי הקליפים והמצגות, ועוד הרבה מעבר... :)
אפשר בפרטי - אני לא תמיד מצליחה לעקוב אחרי האשכולות.
בקשר לפאוור פוינט - בכללי זו תוכנה לעריכת מצגות המיועדת בעיקר למלל.
אפשר להוסיף בה מעט סרטונים ותמונות, אך היתי פחות ממליצה לך עלי'ה לעריכת סרטים (כמובן שגם סרטונים בכלל הזה).בקשר לחיתוך סרטים - לא ידועה לי אפשרות כזו, וגם אם יש - לא היתי ממליצה לך על האפשרו, בתוכנה הספציפית הזו, יש המון תוכנות חינמיות שעושות את אותו הדבר בדיוק ונותנות מענה יותר נרחב
יש תוכנות שבנויות לעריכה קלילה של תמונות וסרטונים לקליפ, כמו מובי מי'יקר או תוכנות אחרות בווינדוס החדשים, אך כמובן שיש רמות גבוהות יותר של עריכה עם תוכן.
אני מאמינה שבמצגת לבת מצוה כדאי לך לקחת מישהי שלמדה וזו ההתמחות שלה, הסרט הוא דבר שנשאר לאורך זמן, ובעיני זו מתנה יפה שככל שתשקיעי בה יותר, תדבר יותר בעד עצמה - וכמובן תרגש ותעצים יותר.
זו אומנם מתנה שנותנת שואו במקום בו היא מוצגת, אך מצד שני ככל שתהא מושקעת יותר ובנוי'ה בצורה הנכונה - כך היא תשמש נכס לזמן ארוך יותר, שלא נמאס לראות...
תעשי את השיקול שלך, אשמח לעזור ביעוץ ובכל מה שתצטרכי

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י תמר21;2091522:
אשמח לעזור בכל נושאי הקליפים והמצגות, ועוד הרבה מעבר... :)
אפשר בפרטי - אני לא תמיד מצליחה לעקוב אחרי האשכולות.
בקשר לפאוור פוינט - בכללי זו תוכנה לעריכת מצגות המיועדת בעיקר למלל.
אפשר להוסיף בה מעט סרטונים ותמונות, אך היתי פחות ממליצה לך עלי'ה לעריכת סרטים (כמובן שגם סרטונים בכלל הזה).בקשר לחיתוך סרטים - לא ידועה לי אפשרות כזו, וגם אם יש - לא היתי ממליצה לך על האפשרו, בתוכנה הספציפית הזו, יש המון תוכנות חינמיות שעושות את אותו הדבר בדיוק ונותנות מענה יותר נרחב
יש תוכנות שבנויות לעריכה קלילה של תמונות וסרטונים לקליפ, כמו מובי מי'יקר או תוכנות אחרות בווינדוס החדשים, אך כמובן שיש רמות גבוהות יותר של עריכה עם תוכן.
אני מאמינה שבמצגת לבת מצוה כדאי לך לקחת מישהי שלמדה וזו ההתמחות שלה, הסרט הוא דבר שנשאר לאורך זמן, ובעיני זו מתנה יפה שככל שתשקיעי בה יותר, תדבר יותר בעד עצמה - וכמובן תרגש ותעצים יותר.
זו אומנם מתנה שנותנת שואו במקום בו היא מוצגת, אך מצד שני ככל שתהא מושקעת יותר ובנוי'ה בצורה הנכונה - כך היא תשמש נכס לזמן ארוך יותר, שלא נמאס לראות...
תעשי את השיקול שלך, אשמח לעזור ביעוץ ובכל מה שתצטרכי

תודה על התשובה באריכות .
אני מוגבלת בתקציב לכן ללכת למישהי שתעשה קליפ קצת בעייתי מבחינתי.
וגם שיש לי קצת ידע ואהבה לתחום לכן חשבתי לנסות בעצמי לעשות.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אנחנו עשינו מלווה מלכה [חורף, כסלו] לנשים במשפחה, כולל בנות.
בתכנית היה חידון על נשים בתנ"ך- את השאלות העלינו כמצגת מאוד נחמדה. החידון התנהל כמשחק בינגו. מי שניצחה- סיימה שורה של 5 הראשונה קיבלה, איך לא? קופסא של שוקולדים מושקעים במיוחד.
בוסף, העלינו הסרטה קצרה של בת המצווה כילדה קטנה. משהו מאוד נחמד.
בכניסה הצבנו קאפה ענקית ולורד ארטליין שעליה כתבה כל מי שנכנסה ברכה לבת המצווה, במפוזר. מזכרת נהדרת שנשארה עד היום [כמה שנים אחרי].
היה מאוד מוצלח.

את המצגת של החידון אני יכולה להעביר אם רוצים. הבת שלי הכניה את רובו, אני עזרתי לה ב"פינישים".

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י hbecker;2091579:
אנחנו עשינו מלווה מלכה [חורף, כסלו] לנשים במשפחה, כולל בנות.
בתכנית היה חידון על נשים בתנ"ך- את השאלות העלינו כמצגת מאוד נחמדה. החידון התנהל כמשחק בינגו. מי שניצחה- סיימה שורה של 5 הראשונה קיבלה, איך לא? קופסא של שוקולדים מושקעים במיוחד.
בוסף, העלינו הסרטה קצרה של בת המצווה כילדה קטנה. משהו מאוד נחמד.
בכניסה הצבנו קאפה ענקית ולורד ארטליין שעליה כתבה כל מי שנכנסה ברכה לבת המצווה, במפוזר. מזכרת נהדרת שנשארה עד היום [כמה שנים אחרי].
היה מאוד מוצלח.

את המצגת של החידון אני יכולה להעביר אם רוצים. הבת שלי הכניה את רובו, אני עזרתי לה ב"פינישים".

באמת , את מוכנה לתת? אין עליך!!
מאד רוצה ליראות.
תודה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י בפונטציאל;2091592:
באמת , את מוכנה לתת? אין עליך!!
מאד רוצה ליראות.
תודה

תשלחי לי לאישי כתובת מייל שלך ואני אשלח לך. את יכולה לשפץ את המצגת של החידון בינגו ולשדרג אותו.
אם אכן תרצי, אסביר לך איך משחקים את הבינגו.

בתישראל

משתמש פעיל
נכתב ע"י בתישראל;2091029:
אצלנו זה היה בחורף, עשינו מלווה מלכה בבית שלנו, רק לנשים וילדות מאזור גיל בת מצווה ומעלה.
כל אחת התבקשה בכניסה לכתוב ברכה בחוברת ברכות, ובמהלך הערב הגיעה בהפתעה גרפולוגית נחמדה, שבזמן האוכל עברה על הכתבים וסימנה לעצמה דברים חיוביים להגיד על כל אחת. מהבנות היא ביקשה לצייר ציור של עץ וגם אותם פיענחה. אח"כ היא מסרה הרצאה קצרה ואז דיברה על כל אחת, זה היה ממש ממש מוצלח והיא קלעה להרבה דברים מעניינים שאפילו אלו שממש לא מאמינות בגרפולוגיה ושות' נדהמו.
וכמובן שהיא הרחיבה את הדיבור על כלת הארוע. (היא קצת שאלה אותי לפני זה דברים על הסבתות כך שיכלה לפרגן להן במיוחד :) )

שיהיה במזל טוב!

בעקבות כמה פניות באישי, הנה עוד פרטים על התוכנית -
תכנון מהלך הענינים היה שלי ורק אחר כך חיפשתי גרפולוגית שתאות לבוא. כך שזה לא גרפולוגית מסוימת שעושה את התוכנית הזאת. (אלא אם כן אותה אחת לקחה את הרעיון ומישמת בעוד מקומות...)
אני קראתי לגרפולוגית מבית שמש (שכרגע אינני זוכרת את שמה לצערי) וכאמור מאוד נהנינו ממנה. זה כבר היה לפני כמה שנים אז אין לי מושג מה קורה איתה כיום.

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המחיר שלי ידידותי לכל כיס :)
וממש לא כדיבור בעלמא... אלא כי זה העיקרון הכי חשוב אצלי, שגם משפחה שמעונינת לעשות משהו יפה, ומנגד מעדיפה להשקיע את הסכום הגדול בדברים חשובים באמת - תבוא אלי, ותצא מאושרת עם קליפ יפה, מושקע ומקצועי ביד.
זה ממש חשוב לי, ואשמח לשמוע על המצגת עלי'ה את חולמת, ולהכין לך אותה או לכוון אותך אלי'ה.
בהצלחה :)

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י בפונטציאל;2091554:
תודה על התשובה באריכות .
אני מוגבלת בתקציב לכן ללכת למישהי שתעשה קליפ קצת בעייתי מבחינתי.
וגם שיש לי קצת ידע ואהבה לתחום לכן חשבתי לנסות בעצמי לעשות.
ונראה שיש לך גם פוטנציאל ;)
בשמחה, תפני אלי באישי ונדבר.
בהצלחות במימוש :)

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
פוטנציאל למימוש הפוטנציאל... ;)
התכוונתי שזה נראה שיש לך כוח רצון חזק מאד, וזה כידוע מקפצה להגיע רחוק עם הדברים הטובים

atara m

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם את מעוניינת... יש לי גרפולוגית מהממת... לא מאוד יקרה.
טיפוס נוח, סבלן, כייפי... היא גרה באזור ק"ס.
בשמחה אתן פרטים אם זה רלונטי.

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
אם משהי מעוניינת...

לאמהות שרוצות להשקיע!
קליפ מושקע. הקליפ נעשה בהתאם לדרישה, vip + הסרטה במקום יפה.
מנסיון, מעצים את הביטחון העצמי של הילדה.
מצורף מודעת פרסומת.
054-8478169

ואגב, יכולה לעשות קולאז'ים יפהיפיים על קאפה.
לבקבוקים- מדבקה. עיצוה הזמנה לבת מצווה וכדו'...

קבצים מצורפים

• פרסומת בת מצווה לפרוג.jpg
    KB 302.3 · צפיות: 85

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה