בר גבוה/ בוצ'ר בגובה שולחן רגיל?

מה אתם ממליצים - בר גבוה/בוצ'ר בגובה שולחן?

• בר גבוה

הצבעות: 25 43.9%
  • בוצ'ר בגובה שולחן

הצבעות: 29 50.9%
  • לא זה ולא זה - נודה לפירוט!

הצבעות: 3 5.3%

• סה"כ מצביעים
    57

וייס1

משתמש מקצוען
היי, עזרה ענקית! אודה לחוות דעתכם..

אנחנו מתלבטים בין בר לבוצ'ר, היינו שמחים לשמוע יתרונות וחסרונות של כל דבר.

נציין כי מדובר בבית עם ילדים קטנים.

מי שיוכל לייעץ ולהעלות לנו תמונות להשראה - הרבה יותר מנשמח!

תודה רבה רבה !

cherry c

משתמש סופר מקצוען
בר, הרבה יותר נוח למבוגרים, ילדים מגיל שנה מסתדרים בלי בעיה לעלות, כן יש בעיות בנפילות... זה יותר גבוה.
בר הוא הרבה יותר חמים ונעים ומזמין.
מאוד קל להתיישב לידו, ככה יוצא שכל שכנה שנכנסת להלוות ביצה מוצאת את עצמה יושבת ליד הבר..
גם הילדים יותר נהנים ממנו.
נותן עוד משטח עבודה שזה פלוס אדיר במיוחד במטבחים לא גדולים.
מאוד נוח לעבוד לידו על ארוחה-פרוסות ממרחים ולהגיש לילדים.

חסרונות:
כשתינוק נופל זה גובה גבוה יותר.
הכסאות בר מאוד יקרים בהשוואה לכסאות רגילים (וגם הרבה יותר נוחים) המינימום זה 300 לכסא.

וייס1

משתמש מקצוען
בר, הרבה יותר נוח למבוגרים, ילדים מגיל שנה מסתדרים בלי בעיה לעלות, כן יש בעיות בנפילות... זה יותר גבוה.
בר הוא הרבה יותר חמים ונעים ומזמין.
מאוד קל להתיישב לידו, ככה יוצא שכל שכנה שנכנסת להלוות ביצה מוצאת את עצמה יושבת ליד הבר..
גם הילדים יותר נהנים ממנו.
נותן עוד משטח עבודה שזה פלוס אדיר במיוחד במטבחים לא גדולים.
מאוד נוח לעבוד לידו על ארוחה-פרוסות ממרחים ולהגיש לילדים.

חסרונות:
כשתינוק נופל זה גובה גבוה יותר.
הכסאות בר מאוד יקרים בהשוואה לכסאות רגילים (וגם הרבה יותר נוחים) המינימום זה 300 לכסא.
תודה רבה !

מקרר

משתמש רשום
לדעתי הרבה פחות נח הישיבה בגבוה שבשביל להביא משהו זה סוג של לרדת מהכסא אבל אין מה לומר הרבה יותר יפה לגבי משטח עבודה תלויכמה משטח יש בשיש

ATARA

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש כאלה שדווקא יאהבו שיש להם 2 גבהים במטבח, שיש ומשטח בגובה שולחן,
לפעמים רוצים לשבת בגובה נח בלי להתרומם גבוה או להכין מאפה בצק בישיבה, ולא כל פעם שצריך משהו "לקום ואח"כ לעלות לגובה"

זה באמת נח למתבגרים אך לגילאים יותר גדולים 50+ זה כבר נהיה מסרבל הגובה, בדר"כ רוצים לחוש בקרקע.
צריך לחשוב גם על השנים הלאה, הרי לא עושים מטבח בכל יום...

לגבי בוצ'ר - לא נח לניקיון במיוחד עם ילדים קטנים, שמעתי על משהי שבסופו של דבר שמה מעל משטח זכוכית,
אבל בכל זאת נכנס לה לכלוך בין הזכוכית לבוצ'ר,

בהצלחה!

מקרר

משתמש רשום
וגם זה ממש מסוכן לילדים קטנים אני לא היתי שמה על כסא גבוה ילד בן שנתיים בלי השגחת מבוגר
וזה מאד מגביל

באקינגהם

משתמש מקצוען
לנו יש בר, מאוד מרוצים, נוח ויעיל, כיף לילדים, וגם למבוגרים..., וודאי לאורחים!
מצטרף לכל דברי cherry c הנזכרים.
אולי אעלה תמונה בהמשך
עם כסאות עם גב כלשהו יש הרבה יותר ביטחון לילדים.

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לא עניתי לסקר
והשאלה קצת מצחיקה
מה שייך להשוות בין צרכים של אחד לרעהו?
מה שייך להשוות בין נתוני שטח של דירה אחת לרעותה?
מה שייך להשוות בין טעם של אישה לרעותה??
???????

וייס1

משתמש מקצוען
לא עניתי לסקר
והשאלה קצת מצחיקה
מה שייך להשוות בין צרכים של אחד לרעהו?
מה שייך להשוות בין נתוני שטח של דירה אחת לרעותה?
מה שייך להשוות בין טעם של אישה לרעותה??
???????
לא באתי להשוות לא צרכים, לא נתוני דירה ולא טעם....
כן היה לי חשוב לשמוע מהמקום הפרקטי, איך זה עם ילדים וכו'...

וייס1

משתמש מקצוען
יש כאלה שדווקא יאהבו שיש להם 2 גבהים במטבח, שיש ומשטח בגובה שולחן,
לפעמים רוצים לשבת בגובה נח בלי להתרומם גבוה או להכין מאפה בצק בישיבה, ולא כל פעם שצריך משהו "לקום ואח"כ לעלות לגובה"

זה באמת נח למתבגרים אך לגילאים יותר גדולים 50+ זה כבר נהיה מסרבל הגובה, בדר"כ רוצים לחוש בקרקע.
צריך לחשוב גם על השנים הלאה, הרי לא עושים מטבח בכל יום...

לגבי בוצ'ר - לא נח לניקיון במיוחד עם ילדים קטנים, שמעתי על משהי שבסופו של דבר שמה מעל משטח זכוכית,
אבל בכל זאת נכנס לה לכלוך בין הזכוכית לבוצ'ר,

בהצלחה!
וגם זה ממש מסוכן לילדים קטנים אני לא היתי שמה על כסא גבוה ילד בן שנתיים בלי השגחת מבוגר
וזה מאד מגביל
בר - לא נח לגדולים ולא נגיש ולא בטיחותי לקטנים.
רק יופי יש בזה.
לנו יש בר, מאוד מרוצים, נוח ויעיל, כיף לילדים, וגם למבוגרים..., וודאי לאורחים!
מצטרף לכל דברי cherry c הנזכרים.
אולי אעלה תמונה בהמשך
עם כסאות עם גב כלשהו יש הרבה יותר ביטחון לילדים.
תודה רבה רבה!

styehoshua

משתמש מקצוען
אני חושבת שכל מגיב צריך להוסיף הערה אם זו דעה או מנסיון.
אני הייתי בדעה דומה לשוללים אבל מאד שיכנעו אותי שכדאי לי שולחן בר וזה שטח עבודה וכו
איות שאני פחות מוגבלת בשטח החלטתי לעשות ליד המטבח פינת אוכל עם שולחן רגיל ובתוך המטבח עצמו שולחן גבוה
בסופו של דבר אני מאד מרוצה מהשולחן הגבוה ואני חושבת ש @cherry c הגדירה את זה ממש מדויק.
חשוב לציין שאין לי ילדים קטנים אבל אני מארחת הרבה את חמותי וכד שלא צעירים ואוהבים להתישב בכיסא גבוה זה אפילו מקל על ההתישבות והקימה כי אין את המאמץ על הברך (למי שמבין בזה)

וייס1

משתמש מקצוען
אני חושבת שכל מגיב צריך להוסיף הערה אם זו דעה או מנסיון.
אני הייתי בדעה דומה לשוללים אבל מאד שיכנעו אותי שכדאי לי שולחן בר וזה שטח עבודה וכו
איות שאני פחות מוגבלת בשטח החלטתי לעשות ליד המטבח פינת אוכל עם שולחן רגיל ובתוך המטבח עצמו שולחן גבוה
בסופו של דבר אני מאד מרוצה מהשולחן הגבוה ואני חושבת ש @cherry c הגדירה את זה ממש מדויק.
חשוב לציין שאין לי ילדים קטנים אבל אני מארחת הרבה את חמותי וכד שלא צעירים ואוהבים להתישב בכיסא גבוה זה אפילו מקל על ההתישבות והקימה כי אין את המאמץ על הברך (למי שמבין בזה)
תודה!!!

shendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תלוי מאד באופי הבית
תחשבי אם מתאים לכל שוכני הבית סגנון ישיבה כזה

ללי ק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לנו יש בוצ'ר ומחובר אליו בר,
בבר יש מקום לשני כסאות ומסביבו בצורות "ר" מגיע הבוצ'ר שבו יש מקום לחמישה כסאות,
הגדולים יושבים בבר והקטנים בבוצ'ר.
מרוצים מאד!!!

דרך חדשה

משתמש מקצוען
לנו יש בר, מרוצים מאד
אין בעיה לילדים קטנים, הם מתרגלים מהר גם התינוקות
מזמין ויפה....
מצטרפת למה ש@cherry c כתבה

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אצל ההורים שלי יש, לי יש הרגשה כזאת של אכילת ארעי (כסאות מאד נוחים) פחות הרגשה של לשבת לארוחה חמימה .

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
וזה מאד מגביל
נסית?
אני שמה על זה תינוק בן שנה. מושיבה מקרבת לשולחן והוא יושב יופי.
לא שאני אלך לחדר השני אבל מטגנת לו חביתה בכיף. פשוט נמצאת שם וכשהוא מתחיל להתרומם אז הסתיימה הארוחה.

אז אולי לא מגיע על זה פרס האמא המצטיינת. אני יותר באה לאמר שבודאי שזה שימושי בבית עם ילדים. מתרגלים ומוצאים את השימוש.
גם ילדים אורחים שבאו אלי בכל הגילאים יושבים יפה. וכשהם מסיימים הם פשוט אומרים תורידו אותי.

אני לא הייתי רוצה שהילדים שלי יפלו גם מכסא נמוך. לכן פחות משנה בעיני גובה הכסא.. אין שום סיבה שילד יפול מכסא גבוה ולא יפול מכסא נמוך. אם הוא יושב היטב אז הוא יושב. ואם הוא צריך השגחה (וודאי שילדים צריכים השגחה כל אחד לפי גילו והמיומנות שלו) אז פשוט נהיה לידם כשהם יושבים.

לא מרגישה הבדל באופן ההתנהלות במטבח בין שהיה לנו שולחן וכסאות רגילים לבין בר וכסאות גבוהים (שינוי אחד אני מרגישה לטובה הילדים הרבה יותר קרובים לשולחן, יותר נח להם לאכול ופחות אוכל נופל)

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה