מידע שימושי ברכה למלמד - סוף שנה

• פותח הנושא aser
  • פורסם בתאריך

aser

משתמש מקצוען
אולי מישהי תוכל לנדב לי ברכה למלמד לסוף שנה?

לטעמי, עדיף ברכה סגנון של מכתב הערכה,

אבל אין זמן לזה השנה, ואשמח לקבל מן המוכן,

תודה לכל המסייעות.

חמג

משתמש מקצוען
למה מוכן?
תכתבי את כל מילות התודה והערכה שעומדות על הלשון כל השנה..(מקוה בשבילך שהיו..)
ותראי איזה יופי יצא...
אין כמו ברכה מהלב!

אגודת הדגל

משתמש חדש
אשמח מאוד לקבל מוכן מכתב ברכה, אין לי את הכישור כתיבה, לכן באם יש לכם מן המוכן מכתב ברכה למלמד, אשמח לקבל
בנוסף, מכתב ברכה ותודה לאברך שלומד עם בחור בהתנדבות מדי יום, באם יש לכם מכתב, אשמח לצרף לכאן או shirsh881 שטרודל

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אשמח מאוד לקבל מוכן מכתב ברכה, אין לי את הכישור כתיבה, לכן באם יש לכם מן המוכן מכתב ברכה למלמד, אשמח לקבל
בנוסף, מכתב ברכה ותודה לאברך שלומד עם בחור בהתנדבות מדי יום, באם יש לכם מכתב, אשמח לצרף לכאן או shirsh881 שטרודל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה