בקשת תפילה בקשת תפילה -בבקשה לקרוע שערי שמיים

בני ברקית אחת

משתמש צעיר
אשמח להצטרף, חסום הקישור
אפשר להצטרף לתהילים בתוספת שבת?
כן בודאי,
הקישור פתוח כעת (אושר בנטפרי)
אם תוכלי לקרוא פרקים עא' - פ' או פא' - צ' זה יהיה מעולה.
בבקשה תרשמי לי כאן איזה כדי שארשום אותך.
(אם תרצי פרקים אחרים בשמחה...)

תזכי למצוות!!!

ה' אחד ושמו אחד

משתמש פעיל
שלום וברכה לכולן,

גם השבת פרשת ויצא אנחנו ממשיכות עם החיזוק האדיר, של תהלים בזמן של תוספת שבת.
נכון, אני יודעת שזה אולי כבר לא קל, אבל אני מתחננת אליכם למען אחותי האהובה שסובלת, בבקשה, אסור לנו להרפות!!!!
אנו מוכרחות להמשיך ביתר שאת וביתר עוז להפיל תחינתנו לפני אבא הטוב שבשמים שיחוס וירחם וירפא אותה בקרוב...
משתפת כאן שוב קובץ אקסל, בבקשה, קחו חלק באמירת תהלים גם השבת ומשמים ישולם שכרכם.

תזכו למצוות ובשורות טובות בקרוב!!!

נ.ב. עקב בקשת רבות שבקשו לומר פרקים קבועים,
כל מי שמעוניינת לקחת פרקים קבועים לחודש הקרוב (4 שבתות) יכולה לרשום לי כאן במייל חוזר.
(מי שכבר לקחה פרקים קבועים אין צורך לרשום אותם שוב באקסל זה)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1qPrjV2UZ8i9DW2rC3rV17LeVwNwkU4CnLwXJMLVa8BQ/edit?usp=sharing

בני ברקית אחת

משתמש צעיר
מעבירה מייל ששלחה מישהי מהמשפחה השבוע:

שלום וברכה,

האמת, שגם אני לא מאמינה שכבר כמעט חודש עבר מאותו יום נורא,
כבר שבוע רביעי שאני פונה אלייך בבקשה ובתחינה,
ונכון, אני יודעת שזה כבר לא קל,
והאמת שברגע הראשון התלבטתי האם לשלוח גם השבוע, אחרי הכל לא נעים לבקש דבר כזה פעם ועוד פעם,
אבל אין ברירה, אנחנו במלחמה, ובמלחמה אסור לנו להרפות---
בבקשה, אני מתחננת, קחי חלק גם השבוע במיזם האדיר הזה,
ובעז"ה בקרוב כשאשלח את המייל המיוחל עם הבשורות הטובות, תדעי שגם את היית שותפה!!!

תזכי למצוות!!!

נ.ב. מי שלקחה תהלים קבועים כבר רשומה באקסל ואין צורך לרשום בשנית, מי שעדיין רוצה לקחת תהלים קבועים בל"נ (ל-4 שבתות) יכולה לרשום לי כאן במייל חוזר.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1DDNpnJBOZB4kAWOEceLOe_WR0eRdQ_D-uAxBbkfoMzg/edit?usp=sharing

ה' אחד ושמו אחד

משתמש פעיל
שלום וברכה,

משתפת קובץ לאמירת תהלים לשבת פרשת ויגש,
באמונה שלמה ש - "קל כביר לא ימאס תפילת רבים..."

מודה לך מאד מאד,
בשורות טובות בקרוב בעז"ה,

ה' אחד ושמו אחד

משתמש פעיל

ה' אחד ושמו אחד

משתמש פעיל
משתפת אקסל תהלים לשבת פרשת תצווה,
ומעיזה לבקש מכולן - מי שיכולה - להתאמץ הפעם יותר מתמיד...
גם - כי זה השבת האחרונה של שובבי"ם שאין צורך להכביר במילים אודות סגולותיה...
וגם - כי שולמית זקוקה השבוע יותר מתמיד לתפילות שלנו, היא התחילה השבוע טיפול חדש, נסיוני וצריך לקרוע שערי שמים שיהיה זה הטיפול שליח טוב מאיתו יתברך ...

מודה ומעריכה מאד כל מי שתוכל השבוע להשתתף!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/15EwK6fN9Jx-B2wnOAACvMRcVIFnQRL1WwdkLWAJgxB4/edit?usp=sharing

פרק קכ:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֶל ד' בַּצָּרָתָה לִּי קָרָאתִי וַיַּעֲנֵנִי: ב) ד' הַצִּילָה נַפְשִׁי מִשְּׂפַת שֶׁקֶר מִלָּשׁוֹן רְמִיָּה: ג) מַה יִּתֵּן לְךָ וּמַה יֹּסִיף לָךְ לָשׁוֹן רְמִיָּה: ד) חִצֵּי גִבּוֹר שְׁנוּנִים עִם גַּחֲלֵי רְתָמִים: ה) אוֹיָה לִי כִּי גַרְתִּי מֶשֶׁךְ שָׁכַנְתִּי עִם אָהֳלֵי קֵדָר: ו) רַבַּת שָׁכְנָה לָּהּ נַפְשִׁי עִם שׂוֹנֵא שָׁלוֹם: ז) אֲנִי שָׁלוֹם וְכִי אֲדַבֵּר הֵמָּה לַמִּלְחָמָה:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה