בקשת עזרה

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אין לי הרשאה לפרסם בפורום איש את רעהו. אז אני שואלת כאן.
מי יכול לסייע בהתנהלות מול רשת בגדי ילדים חרדית בעניין החזרת פריט שפשוט מתעלמת מפניות במייל. בקו שירות הלקוחות שלה השיחה מתנתקת לאחר 1-2 דקות המתנה.
יש איזשהו גוף חרדי שמטפל בפניות מסוג זה ויכול לפנות אליהם? עד כה נמנעתי מלפנות לאגודה להגנת הצרכן.

פילפלית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
למה לא לפנות לחנות בפועל ולבקש את המנהל/מנהלת...ולדבר איתם על העיניין..

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
המוכרות בחנות מפנות לשירות בטענה שזו לא החלטה שלהן

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
כנראה יש סגולה לכתוב פה.. :)
הסאגה הסתיימה אחרי שבועיים
רק לתמצית ולתועלת אכתוב שנקנתה ברשת הנ"ל חצאית לילדה בת שלש שיצאו עליה כדוריות (צ'יפים) לאחר שימוש של חמש שעות בלבד!
הרשת שלחה למעבדה וחזרה עם התשובה שכנראה יש כסא לא תקין בגן ואין זיכוי על הפגם הנ"ל...
לאחר נסיונות חוזרים ונשנים להשיגם במייל ובטלפון מסתבר שהם עונים רק ברשתות חברתיות (השתמשנו בפרופיל של מישהי שיש לה)
לאחר שבוע מיום ההודעה הם חזרו דרך הרשת הנ"ל וביקשו לנסות שוב את החצאית
אבל ענינו שהיא אצלם! ושוב... לאחר שענו שוב ברשת החברתית ולאחר הבהרות מולם שזו לא הדרך להחזיר תשובה נורמלית. ושרשרת טלפונים נוספים החליטו לתת סוף סוף זיכוי...
עצוב לחשוב שרשת שפונה לציבור החרדי פשוט לא מאפשרת לו להגיע אליה בדרכים מקובלות/עדיפות בציבור החרדי.
שלא לדבר על אי מתן מענה במשך יותר משבוע(!) בשירות הלקוחות הטלפוני.
קוראים לזה צרכן שבוי....

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מסתבר שהסאגה עדיין נמשכת
הלכתי לסניף כדי לקבל את הזיכוי הכספי - בגובה 55 ש"ח. מחיר החצאית ביום שרכשתי אותה.
בחנות הם אמרו שהמחיר המקורי של הפריט ירד ל-35 ש"ח ולכן לזיכוי שלי יש ערך של 35 ש"ח בלבד. האם זה תקין? ברשתות אחרות הזיכוי שלי היה שווה לפי מחיר הפריט בעת רכישתו.
יש למישהו אסמכתא חוקית לעניין?

שבי מירושלים

משתמש פעיל
זה נראה לי ממש לא תקין
אבל זה קלאסי לקו החם של יתד נאמן

תכתבי מכתב מפורט עם כל הפרטים הרלוונטיים ותפקססי

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
למישהו יש את מספר הפקס הנ"ל?

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
וואו! תודה פלפלית על התגובה המהירה!
ובכלל תודה מעומק הלב לכל הניקים פה שעוזרים בשמחה

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עדכון:
באתר האגודה להגנת הצרכן יש פורום שאלות צרכנים. שאלתי וקיבלתי מענה מקצועי תוך פחות מ24 שעות שגם מפנה ללשון החוק. פנינו לרשת עם הפניה לסעיף המתאים בחוק אבל העובדת שם ביקשה שנשלח לה צילום מסך מהפורום במייל.. התנהלות מבישה!
אני שוקלת לחשוף את שמם פה לאור הנ"ל . מה גם שראיתי בפורמים פה הרבה תלנות עליהם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה