בקשת עזרה

vizual

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
באשכול הזה
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=13570&page=2
ישנם קבצי ווידאו להורדה דרך רפידשר. כשאני מנסה להוריד, ברוב הקבצים הוא מראה לי error והקבצים הטובים אינני מצליח להוריד אותם.
האם מישהו יכול להסביר לי איך התוכנה פועלת האם צריך להירשם וכו' ככל שתפרטו יותר כן ייטב.
תודה מראש לכל המוכנים לסייע.

vizual

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
אם תוכלי להסביר לי מה זה winRAR אשמח מאוד, והלוואי והייתי יכול לעזור לך עם השלט

Eצוב

משתמש פעיל
:) winRAR זה תוכנה כמו ZIP , לקבצים. בד"כ היא מגיעה עם המחשב, אל תדאג/י, גם לי זה לא הגיע עם קניית המחשב. בכ"א תכתוב בגוגל: download winrar ותוריד.
ב-ה-צ-ל-ח-ה!*

vizual

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
אני חושב שיש לי את זה. מה הלאה?

Eצוב

משתמש פעיל
אתה מתכוון לקישורים להורדה, או לקישור לקובץ?

vizual

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
כשאני מנסה לחלץ קובץ מסויים, הוא מבקש להכניס דיסק עם "כרך" מסוים וללחוץ על אישור. מה עלי לעשות?

kobia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
יכול להיות שלא הורדת את כל החלקים, כי אחד קשור לשני. ולגבי error צריך לחכות 15 דקות בין הורדה להורדה, ויש קבצים שהוסרו מהשרת.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בין הורדה להורדה יש להתנתק מהאינטרנט ולהתחבר שוב.
לגבי זה שצריך להכניס כרך..
תנסה לחלץ אחד אחד... עד שתגיע לאחד שיחלץ את כולם.
ואם לא אז כנראה שעדיין לא הורדת הכל..
או כמו שציינו הם הוסרו מהשרת.

Eצוב

משתמש פעיל
תראה מה זה כותב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה