תווים בקשת עזרה: יש כאן מישהו שמתמצא בפינאלה?

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש כאן מישהו המתמצא בפינאלה, ויכול להסביר לי איך משנים מפעם האמצע הפרטיטורה, ואיך מחליפים כלי נגינה בתוך הפרטיטורה (בכתיבת תווים לכלי הקשה)?
תודה רבה.

פינחס כהן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי

סולמות

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
איך משנים מפעם האמצע הפרטיטורה
1675534812405.png

לבחור את התיבה שבה רוצים לשנות עם הלחצן הימני של העכבר
יש שם משקלים שונים, אם רוצים לשנות את המפעם אז בוחרים Edit Time...

יש כאן מישהו המתמצא בפינאלה, ויכול להסביר לי איך משנים מפעם האמצע הפרטיטורה, ואיך מחליפים כלי נגינה בתוך הפרטיטורה (בכתיבת תווים לכלי הקשה)?
תודה רבה.
Ctrl+K

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
1675534812405.png

לבחור את התיבה שבה רוצים לשנות עם הלחצן הימני של העכבר
יש שם משקלים שונים, אם רוצים לשנות את המפעם אז בוחרים Edit Time...
אתה בטוח שזה Time edit? אני רוצה לשנות מפעם, לא משקל.
והלחיצה על Ctrl+K והשינוי- זה משנה את הכלי מראש הפרטיטורה. אני מחפש איך להורות לנגן להחליף כלי בתוך הפרטיטורה, מבלי לשנות את הכלי בתפקידים שקודם לכן. איך עושים את זה?
תודה רבה מאוד.

סולמות

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אתה בטוח שזה Time edit? אני רוצה לשנות מפעם, לא משקל.
והלחיצה על Ctrl+K והשינוי- זה משנה את הכלי מראש הפרטיטורה. אני מחפש איך להורות לנגן להחליף כלי בתוך הפרטיטורה, מבלי לשנות את הכלי בתפקידים שקודם לכן. איך עושים את זה?
תודה רבה מאוד.
בדקתי עכשיו וטעיתי
חשבתי שיש שם אפשרות לשינוי
לא יודעת
אבל אם אתה רוצה רק לשנות רק חזותי ולא מפריע לך שאתה שומע משהו אחר, אז אפשר לשנות רק את הטקסט
אבל זה קצת מסרבל...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה