בקשת עזרה דחופה בעיצוב מטבח

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
קניתי מטבח חדש שעלה המון, אך עיצוב המטבח לא מצדיק את המחיר, בין השיש לארונות קניתי אריח בגודל מטר עשרים על שישים, ותכננתי לחפות בכול הקיר של המטבח, התייעצתי עם מס' אנשים שלא אהבו את הרעיון כלל, רצתי לשאול אם יש משהי שמבינה בעיצוב, או למדה ותוכל לעשות לי טובה, ולבוא לעזרתי לתת את דעתה, או לייעץ לי משהו חילופי, עם חומרי המטבח שיש לי כרגע. תודה!

נערך לאחרונה ב:

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
קניתי מטבח חדש שעלה המון אך עיצוב המטבח לא מצדיק את המחיר בין השיש לארונות קניתי אריח בגודל מטר עשרים על שישים ותכננתי לחפות בכול הקיר של המטבח התייעצתי עם מס' אנשים שלא אהבו את הרעיון כלל רצתי לשאול אם יש משהי שמבינה בעיצוב או למדה ותוכל לעשות לי טובה ולבוא לעזרתי לתת את דעתה או לייעץ לי משהו חילופי אם חומרי המטבח שיש לי כרגע
לא ראיתי תמונות מהמטבח שלך
אני חיפיתי באריחים של 120/60 ויצא מקסים!

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
להלן התמונה,

קבצים מצורפים

• IMG_0005.JPG
    3.8 MB · צפיות: 381
נערך לאחרונה ב:

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
א. נראה קצת חיוור, אז ניסיתי להוסיף חיפוי לחצי גובה הארונות
ב. תאורה מתחת לארונות אני מקוה שמתוכנן אם לא אז כדאי, לא רק בגלל העיצוב אלא בגלל שיהיה קשה לעבוד בלי זה בשיש [יש נק' תאורה אחת, תצטרכו משהו עוצמתי שיפזר אור במטחב, צמוד תקרה או משהו כזה ובנוסף תאורה מתחת לארונות בשביל הנוחות]
ג. אולי סינר גבס מלמעלה היה מוסיף הרבה... לשיקולכם.
ד. לגבי הידיות אינטגרליות, לא ברור למה בדלתות מסויימות יש פס אחד ובאחרות שניים, אני מבין שאין שם מגירה נוספת אבל מקובל לעשות ידית דמה שממשיכה את הקו, כמו שציינתי בשרטוט.
בהצלחה

קבצים מצורפים

• מטבחון.png
    17.4 MB · צפיות: 264

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
המטבח נקי ונעים לעין
מה הצבע של השיש?
נראה שיש חוסר התאמה בין הצבע של השיש לצבע של חיפוי הקיר.

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
תמונת המטבח
המטבח נקי ונעים לעין
מה הצבע של השיש?
נראה שיש חוסר התאמה בין הצבע של השיש לצבע של חיפוי הקיר.
נכון, התאורה בחנות שיש היתה מטעה... אך עיקר ההתלבטות א)האם לעלות את החיפוי עד גובה הארונות או עד התקרה? ב) האם להוזיז את הארון הקדמי לצד שמאל עד הקיר וכך יהא חיפוי רחב ומרשים או להשאיר את שני הארונות במרכז עם חיפוי פחות מרשים (מבחינת הגודל), תודה רבה לכל המגיבות העצות שלכם יישמו בע"ה מחר (הפועלים מחר מגיעים...)

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תמונת המטבח

נכון, התאורה בחנות שיש היתה מטעה... אך עיקר ההתלבטות א)האם לעלות את החיפוי עד גובה הארונות או עד התקרה? ב) האם להוזיז את הארון הקדמי לצד שמאל עד הקיר וכך יהא חיפוי רחב ומרשים או להשאיר את שני הארונות במרכז עם חיפוי פחות מרשים (מבחינת הגודל), תודה רבה לכל המגיבות העצות שלכם יישמו בע"ה מחר (הפועלים מחר מגיעים...)
אני לא הייתי משנה, לא את מיקום הארונות ולא את גובה החיפוי. חיפוי גבוה, במיוחד בצבע כזה, מכביד על החלל.
מה שכן הייתי עושה, זה להחליף את החיפוי, כך שצבע השיש ישתלב באופן טבעי במטבח.
המון הצלחה!

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
מגבות, מתלים, קומקום, שעון קיר, קופסאות לתבלינים, מלחיות,סט ששת צבעוני, לא חסר מה.
תעשי סיבוב בפוקס הום.
איזה צבע מומלץ\הולך בשביל "לשבור" את האפור-לבן?!

מלי רוזן

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
המטבח שלך בגדול מקסים.
הוא קצת מת וחסר לו צבע-
ואת זה אפשר להוסיף בקלות,
לכי על צבע שאת אוהבת ותלבישי את המטבח, כמו שכבר כתבו פה- בכל מיני דברים שישברו את האפרוריות שלו ויצא לך מטבח קלאסי ויפה.
ראי דוגמה למטבח בצבעים מונוכרמטיים, שהוסיפו לו קצת צבע ירוק ויצא מאלף.

מלי רוזן

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
התמונה לא עלתה מקודם, מעלה לך.
תמונת מטבח.PNG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה