בקשת עזרה בהתקנת מערכת הפעלה למחשב חדש

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שלום וברכה ורוב תודות לכל המומחים העונים.

קניתי לאחרונה מחשב חדש [אייסר אספיר 3] ללא מערכת הפעלה.

עתה אני מעוניין להתקין לו מערכת מדיסק און קי, אמנם לצורך כך יש להגדיר שיפעיל את האיתחול מ-USB, ומשום מה כשאני נכנס להגדרות של ה-BOOT הוא נותן שם רק אופציה אחת, ולא מביא את האופציה של ה-USB. מה צריך לעשות בנידון?

[יצויין שאני לא מבין גדול במחשבים, אבל התקנה כזו בצעתי בעבר כמה וכמה פעמים, במחשבים שונים, ולא נתקלתי בבעיה כזו].

ושוב תודה מראש לכל העונים.

כוח עזר

משתמש מקצוען
שלום וברכה ורוב תודות לכל המומחים העונים.

קניתי לאחרונה מחשב חדש [אייסר אספיר 3] ללא מערכת הפעלה.

עתה אני מעוניין להתקין לו מערכת מדיסק און קי, אמנם לצורך כך יש להגדיר שיפעיל את האיתחול מ-USB, ומשום מה כשאני נכנס להגדרות של ה-BOOT הוא נותן שם רק אופציה אחת, ולא מביא את האופציה של ה-USB. מה צריך לעשות בנידון?

[יצויין שאני לא מבין גדול במחשבים, אבל התקנה כזו בצעתי בעבר כמה וכמה פעמים, במחשבים שונים, ולא נתקלתי בבעיה כזו].

ושוב תודה מראש לכל העונים.
לחיצה עוד לפני שהמחשב נדלק על האפים האלה F8/F10/12/F11

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אם צרבת על GPT תיכנס להגדרות של הביוס ותבטל Secure boot.
אינני יודע מה הוא GPT, העברתי קובץ ISO של מערכת הפעלה לדיסק או קי בעזרת התוכנה WINDOES 7 USB TOOL שהשתמשתי בה בעבר בהצלחה פעמים רבות.
בהגדות של הביוס, בעמודה של ה-BOOT הוא רושם כך:

boot mode: UEFI
secure boot: ENABLED

boot prioriti order:
1. UEFI_SHELL

יצויין שכאשר אני יורד או עולה עם החיצים זה מדלג על השורה של secure boot כך שאינני יודע איך לשנות שם את ההגדרה.

תודה רבה על העזרה

גדול מרבן שמו

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
אינני יודע מה הוא GPT, העברתי קובץ ISO של מערכת הפעלה לדיסק או קי בעזרת התוכנה WINDOES 7 USB TOOL שהשתמשתי בה בעבר בהצלחה פעמים רבות.
בהגדות של הביוס, בעמודה של ה-BOOT הוא רושם כך:

boot mode: UEFI
secure boot: ENABLED

boot prioriti order:
1. UEFI_SHELL

יצויין שכאשר אני יורד או עולה עם החיצים זה מדלג על השורה של secure boot כך שאינני יודע איך לשנות שם את ההגדרה.

תודה רבה על העזרה
אם אין כרגע מערכת הפעלה על המחשב.
אז האופציה היחידה שיש לך היא הדיסקונקי, תבחר בה ושלום.

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אם אין כרגע מערכת הפעלה על המחשב.
אז האופציה היחידה שיש לך היא הדיסקונקי, תבחר בה ושלום.
לא, האופציה כרגע זה כנראה איזו מערכת פנימית, אולי דוס או משהו כזה, שכותבת כמה שורות ולא נותנת להמשיך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה