בקשת סרטוט באוטקאד - אפשרי?

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שלום אנו משפצים את ביתנו, הכולל הריסה ולבקשת המהנדס הוא רוצה את השרטוט בתוכנת אוטוקאד.
השאלה היא אם משהו/י יכול לערוך לי את הקובץ בתוכנה הנ"ל.
מקווה שזה בסדר..

קבצים מצורפים

• 20190506_090305 (1).jpg
    20190506_090305 (1).jpg
    KB 326.6 · צפיות: 100

טריידמארק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
השרטוט הידני שצירפת אינו מספק חסר הרבה נתונים כדי למחשב אותו
אני מבינה שאתם משפצים לבד ואין מעצבת/ אדריכלית בתמונה?
כצעד ראשון תשיגו תכנית של הדירה מהעיריה או מתשריט שקיבלתם מהקבלן/ בעלים קודמים. לאחמ"כ צריך לבדוק את התכנית מול המצב הקיים בשטח ולעדכנה בהתאם.
לאחר שיש בידכם תכנית מסודרת עם עדכונים ברורים אפשר למחשב.
כמובן שעדיף שבעל מקצוע (מודד/ מהנדס/ אדריכל/ מעצב) ייקח על עצמו את הטיפול במדידה, השוואת התכניות ומחשובן. אם ברצונכם לחסוך ויש לכם הבנה ועין טובה לתכניות, ייתכן שתוכלו למדוד ולארגן לבד תכנית ידנית מספיק ברורה ונכונה כך שיישאר רק ענין המחשוב.

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני יכולה דברו איתי בטלפון או מייל

טריידמארק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אין לכם זמן/ אפשרות להשיג תכנית מהעיריה יש אפשרות שבעל מקצוע יגיע לשטח וימדוד עצמאית את הכל מאפס, רק שהעלות תהיה גבוהה יותר.

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כפי שאמרו- לא ניתן לשרטט תכנית כזו, חסרים בה נתונים רבים. אלא אם למהנדס לא מפריע לקבל דבר כזה בדיוק רק באוטוקאד...
2 אפשרויות יש-
1. תמדדו במדויק את כל קירות הבית ותשרטטו במדויק (על דף חשבון כאשר כל משבצת מקבילה ל-1 ס"מ או יותר) ואז תתנו לשרטטת שתשרטט במחיר נמוך יחסית או אם אתם מכירים מישהו שיכול לעשות לכם את הטובה הזו.
2. להביא מודד/ אדריכלית שתמדוד את הדירה בצורה מקצועית, עם מד לייזר- יכול לעלות 600 ש"ח ויותר לכזו דירה

בהצלחה!

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי את כל התשריטים של הבניין.
לא חשבתי שזה רלוונטי לצרף מכיוון ששוברים שם הכל...

טריידמארק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ש לי את כל התשריטים של הבניין.
לא חשבתי שזה רלוונטי לצרף מכיוון ששוברים שם הכל...
לפי התשריט מעמידים תכנית מצב קיים
אח"כ מסמנים קירות להריסה בתכנית הריסה
אדרבא, למהנדס חשוב ביותר לקבל את שתי התכניות- מה קיים ומה מבקשים להרוס.

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה, נראה לי שאסתדר בסוף...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה