בקשת מידע על חסימה

• פותח הנושא EME
  • פורסם בתאריך

EME

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
שלום וברכה,
אני מעונינת במידע על חסימה למחשב ולפלאפון.
כל מי שיש לו ניסיון וידע תועלתי על סוגים/חברות
של חסימה, רמת החסימה, מהירות העבודה על המחשב,
שירות וכד' ויוכל לשתף, אשמח מאד.

נא לענות בצורה ענינית בלי לגלוש לדיוני דעות והשקפה.

נא שתפו לתועלת כולנו.

תודה!

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
במחשב, נטפרי הכי נקי הכי מקצועי.

שביעית

משתמש סופר מקצוען
בנט פרי יש עניין מטריד - בדיקת התמונות שלוקחת לפעמים למעלה משעה.[מציק במיוחד באתרי קניות] לא מדברת על סירטון או אתר שאחרי יומיים מקבלים תשובה.

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י שביעית;n5010181:
בנט פרי יש עניין מטריד - בדיקת התמונות שלוקחת לפעמים למעלה משעה.[מציק במיוחד באתרי קניות] לא מדברת על סירטון או אתר שאחרי יומיים מקבלים תשובה.

ראיתי שהתלוננת על זה כבר בעבר, מוזר שאצלי זה לא קורה. בד"כ התמונות נבדקות תוך כמה דקות (סרטונים לא יצא לי לשלוח), ובקשות לאתרים נענות הרבה פעמים תוך שעה-שעתיים, גם בלילה או בסופ"ש.

שביעית

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י אמא ומתכנתת;n5010202:
ראיתי שהתלוננת על זה כבר בעבר, מוזר שאצלי זה לא קורה. בד"כ התמונות נבדקות תוך כמה דקות (סרטונים לא יצא לי לשלוח), ובקשות לאתרים נענות הרבה פעמים תוך שעה-שעתיים, גם בלילה או בסופ"ש.

התלוננתי כי זה ממש מטריד!!
אחרי בדיקה מעמיקה גילתי שבדרך כלל יש שעות קבועות שהתמונות רצות ויש שעות איטיות.
אני כנראה גולשת בשעות שהבדיקה זוועתית...

שביעית

משתמש סופר מקצוען
סליחה שאני חצופה אבל זה עושה רושם שלנט פרי יש פשוט הרבה סוכנים בפרוג, אחרת אין לי הסבר לכל ההמלצות החמות האלה שאין להן כל כל כיסוי במציאות.
חוץ מהתמונות, זה חוסם המון דברים בלי קשר!!! אפילו מתכון מסויים שחפשתי בגוגל, הגעו לי כמה תוצאות של XXXXXXX. לא אתר לא מורשה אלא צינזור של מלל בתוצאות החיפוש. כשבדקתי במחשב אחר את מה שצונזרר - הייתי בהלם. זה היה נקי וכשר בלי שום מילה או משפט שעלול להיות בעייתי[מתכון, להזכירכם].אגב, מה שצונזר זה בדיוק מה שחפשתי. כל שאר התוצאות היו כמעט בלי קשר.
גם שאלה שכתבתי פעם באתר מסויים ישר צונזרה והפכה ל- XXX ותאמינו לי שכל מה שכתבתי היה מהדרין!!!
בקיצור, זה סינון הכי זול אבל שווה בהתאם.
אם יש למישהו יותר כסף להשקיע עדיף שיפנה לנתיב או אתרוג.

רחשי הלב

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שביעית;n5010651:
סליחה שאני חצופה אבל זה עושה רושם שלנט פרי יש פשוט הרבה סוכנים בפרוג, אחרת אין לי הסבר לכל ההמלצות החמות האלה שאין להן כל כל כיסוי במציאות.
חוץ מהתמונות, זה חוסם המון דברים בלי קשר!!! אפילו מתכון מסויים שחפשתי בגוגל, הגעו לי כמה תוצאות של XXXXXXX. לא אתר לא מורשה אלא צינזור של מלל בתוצאות החיפוש. כשבדקתי במחשב אחר את מה שצונזרר - הייתי בהלם. זה היה נקי וכשר בלי שום מילה או משפט שעלול להיות בעייתי[מתכון, להזכירכם].אגב, מה שצונזר זה בדיוק מה שחפשתי. כל שאר התוצאות היו כמעט בלי קשר.
גם שאלה שכתבתי פעם באתר מסויים ישר צונזרה והפכה ל- XXX ותאמינו לי שכל מה שכתבתי היה מהדרין!!!

את רוב האתרים שנטפרי פותחים בצורה מצונזרת, נתיב כלל לא יפתחו...

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

סליחה על הבוטות, אבל זה נשמע יותר שלך יש מניות באחת מהחברות האחרות... אין לי שום קשר לנטפרי ולעוד הרבה אנשים שאני מכירה, וכולנו ממליצים בחום! אחרי נסיון של עבודה עם חסימות אחרות, שבמקרים מסוימים היה בלתי אפשרי.

את באמת חושבת שיכול להיות שכל כך הרבה אנשים הם סוכנים של נטפרי??? אנשים ממליצים כי זה פשוט מוצר טוב, אין לי מושג למה את מרגישה אחרת..

Rachel Greenstein

משתמש סופר מקצוען
סליחה שאני חצופה אבל זה עושה רושם שלנט פרי יש פשוט הרבה סוכנים בפרוג.
אני לא סוכנת של נטפרי.
אבל בהשוואה לחסימות אחרות, אין כמו נטפרי.
לא מצאתי חסימה שעולה על נטפרי משום בחינה:
חסימה נקיה שמצד אחד הרמטית ומצד שני מאפשרת כל מה שלא בעייתי.
אני סומכת על נטפרי. אני לא פוחדת מפדיחות (שקיימות מאד בחסימות אחרות).
ממשק משתמש נקי ונעים לעין
שירות לקוחות (דרך מרכז הפניות, נוח מהיר יעיל ומקצועי!!!)

אלישקף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L

אולי את לא יודעת על משמעויות נוספות של כל מיני ביטויים...
אחותי חיפשה "שבעת המינים" - מובן שזה צונזר לה...
אבל כיום כמעט לכל שם עצם יש משמעות מלוכלכת בעולם בחוץ. ניקח לדוגמא את המילה "ארון" וד"ל.

נכתב ע"י בבא קמא;n5010664:
את רוב האתרים שנטפרי פותחים בצורה מצונזרת, נתיב כלל לא יפתחו...

נכון...

אני חושבת שזה תלוי לאיזה צורך האינטרנט משמש - בגדול נטפרי הרבה יותר גמיש מנתיב. אני מאמינה שמי שמשתמש הרבה במדיה מהאינטרנט - נטפרי לא יתאים לו (אבל גם נתיב לא משהו בעניין, אתרוג אולי?)

Rachel Greenstein

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י אלישקף;n5010715:
אולי את לא יודעת על משמעויות נוספות של כל מיני ביטויים...
אחותי חיפשה "שבעת המינים" - מובן שזה צונזר לה...
אבל כיום כמעט לכל שם עצם יש משמעות מלוכלכת בעולם בחוץ. ניקח לדוגמא את המילה "ארון" וד"ל.

נטפרי חוסם במקרים כאלה רק את התוצאות הלא ראויות. (חיפשתי שבעת המינים ומצאתי המון תמרים ותאנים, חיטה ושעורה... רק מעט איקסים)

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים

סיפורי סבתא, אפילו השונאים של נטפרי לא מדברים ככה...
עוד מעט תגידי לי שאת בנטפרי כי זה חוסך לך כמה שקלים בחודש, ואם
היה לך כסף היית עוברת לסינונים האחרים...
זה בסדר להתנגד לנטפרי, אבל למה להפיץ שטויות?....

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
יש לי נתיב ואני לא מרוצה, אפילו שחשבתי שזה הכי טוב!
כנראה כשייגמר לי המסלול- אעבור כדברכם ל"נט פרי"!!!
תודה

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

את צודקת! לנטפרי יש אלפי סוכנים! אולי אפילו יותר! קוראים להם- לקוחות מרוצים, ואף סוכן נמרץ לא ישווה להם.

להגיד שנטפרי זה זול ושווה בהתאם זה משפט כל כך טפשי שזה פשוט מקומם. נטפרי זול בגלל שהוא לא הוקם למטרת פרנסה. את לא מקבלת יותר בסינונים אחרים, את בסך הכל מפרנסת יותר אנשים.

הרובוט של נטפרי הוא הרובוט הכי חכם שמצאתי. יש לי נסיון עם חסימות ועם נסיונות התחכמות- עליו פשוט אי אפשר לעבוד. משהו לא נקי לגמרי- לא תצליחו לקרא בנטפרי. לכן הוא עשוי לחסום גם דברים שלא ראויים לחסימה. זה טבעי.
מצד שני- ראיתי חסימות מיותרות מגוכחות בסינונים אחרים, מה שמחזיר אותי לטענה שהרובוט שלהם נבון במיוחד.

ודבר אחרון- אין לי אלא לומר לך שאת כנראה לא יודעת מה רע באותם דפים שנחסמו. או שאת תמימה או שאשרייך.

גילוי נאות- גם אני לקוחה מרוצה של נטפרי. או כלשונך- סוכנת.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

נטפרי הוקם ע"י גולשי פרוג (אמיתי)
ומכאן היחס האמוציונאלי כלפיו.
זה כמוש תכנס להר הבית ותשבו לשיחה נוחה עם הקאדי המקומי עם סובלנות ועל כמות חומרי בניה הנחוצים להקמת בית המקדש השלישי....

אלישקף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י userit;n5010845:
את צודקת! לנטפרי יש אלפי סוכנים! אולי אפילו יותר! קוראים להם- לקוחות מרוצים, ואף סוכן נמרץ לא ישווה להם.

להגיד שנטפרי זה זול ושווה בהתאם זה משפט כל כך טפשי שזה פשוט מקומם. נטפרי זול בגלל שהוא לא הוקם למטרת פרנסה. את לא מקבלת יותר בסינונים אחרים, את בסך הכל מפרנסת יותר אנשים.

הרובוט של נטפרי הוא הרובוט הכי חכם שמצאתי. יש לי נסיון עם חסימות ועם נסיונות התחכמות- עליו פשוט אי אפשר לעבוד. משהו לא נקי לגמרי- לא תצליחו לקרא בנטפרי. לכן הוא עשוי לחסום גם דברים שלא ראויים לחסימה. זה טבעי.
מצד שני- ראיתי חסימות מיותרות מגוכחות בסינונים אחרים, מה שמחזיר אותי לטענה שהרובוט שלהם נבון במיוחד.

ודבר אחרון- אין לי אלא לומר לך שאת כנראה לא יודעת מה רע באותם דפים שנחסמו. או שאת תמימה או שאשרייך.

גילוי נאות- גם אני לקוחה מרוצה של נטפרי. או כלשונך- סוכנת.

חשבתי שנטפרי זה לא רובוט, אלא כמה שייגעצים באוקראינה שיושבים ומסננים.... (ככה אמרו לי)

רחשי הלב

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פנס בערפל;n5010907:
נטפרי הוקם ע"י גולשי פרוג (אמיתי)
ומכאן היחס האמוציונאלי כלפיו.
זה כמוש תכנס להר הבית ותשבו לשיחה נוחה עם הקאדי המקומי עם סובלנות ועל כמות חומרי בניה הנחוצים להקמת בית המקדש השלישי....

רוב רובם של לקוחות נטפרי מגולשי פרוג 'נולדו' אחרי שנטפרי נולד... לא נכון לומר שנטפרי הוקם על ידי גולשי פרוג, אלא שכמה גולשים בפרוג תפסו יוזמה והקימו אותו, יחי ההבדל הדקיק.
וכן, גם אני חסיד נלהב של נטפרי (אני מנתיב - מורדים...)

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אלישקף;n5010957:
חשבתי שנטפרי זה לא רובוט, אלא כמה שייגעצים באוקראינה שיושבים ומסננים.... (ככה אמרו לי)

*שייגציות.....

הודעה פרטית מנומקת ויפה, לבקשתם לא נעניתם....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה