בקשה בקשה ממנהלי "פרוג" היקרים!

מצב
הנושא נעול.

הוא היה אומר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
שלום לכם מנהלי האתר בכלל: @ניהול האתר
ומנהלי פורום איש את רעהו בפרט: @משה נוב @מרשמלו !
לעיתים קרובות אתם נועלים אשכולות הנפתחים ב"איש את רעהו".
פעמים שמבין אני את הסיבה. (צניעות, מירמורים ועוד)
אך פעמים שלא.
האם תסכימו בשעת נעילת אשכול,
לפתוח לנו שער לשיקול הנעילה.
אין בכוונתי כלל לערער אחר שיקול דעתם.
אלא שברצוני לדעת כיצד להעלות אשכול המתאים לחלוטין לנהלים הנהוגים על ידכם.
יש לי הרגשה שאף משתמשים נוספים ישמחו אם תעשו זאת.
בתודה מראש ובברכת חנוכה שמח.

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש כללים והם מאוד ברורים!

ר גן עדן

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש כללים והם מאוד ברורים!
מי אני ומה אני, פרוג זה עולם זה חסד מעבר לעולם המקצועי, אבל מי שיעקוב, יראה שבכ"ז יש אשכולות, דיונים וכד' שאינם עומדים בכללים ואינם ננעלים.
אבל אני לא המנהל ולא חייבים לי כלום, רק בגלל שאני כן עוקב, וכן זוכר את הכללים - אז קצת זה מדגדג לי שאין עקביות. יבוא מישהו ויגיד: "תגיד תודה על מה שלא ננעל" אבל אני לא חושב כך, כי לפעמים יש אשכול שעוזר מאד והוא ננעל ונושא שלא עוזר אבל גם לא עומד בכללים ונשאר חי וקיים.

אסתי אחת

משתמש מקצוען
שלום לכם מנהלי האתר בכלל: @ניהול האתר
ומנהלי פורום איש את רעהו בפרט: @משה נוב @מרשמלו !
לעיתים קרובות אתם נועלים אשכולות הנפתחים ב"איש את רעהו".
פעמים שמבין אני את הסיבה. (צניעות, מירמורים ועוד)
אך פעמים שלא.
האם תסכימו בשעת נעילת אשכול,
לפתוח לנו שער לשיקול הנעילה.
אין בכוונתי כלל לערער אחר שיקול דעתם.
אלא שברצוני לדעת כיצד להעלות אשכול המתאים לחלוטין לנהלים הנהוגים על ידכם.
יש לי הרגשה שאף משתמשים נוספים ישמחו אם תעשו זאת.
בתודה מראש ובברכת חנוכה שמח.
נושאים שיש עליהם שאלה והתלבטות אם מתאים \ראוי להעלות אפשר להתייעץ בפרטי עם אחד המנהלים ולאחר שיש אישור לא תהיה לך בעיה

חחח

משתמש סופר מקצוען
האשכול קשור לפורום מערכת האתר ולא לפורום זה.

ר גן עדן

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מי אני ומה אני, פרוג זה עולם זה חסד מעבר לעולם המקצועי, אבל מי שיעקוב, יראה שבכ"ז יש אשכולות, דיונים וכד' שאינם עומדים בכללים ואינם ננעלים.
אבל אני לא המנהל ולא חייבים לי כלום, רק בגלל שאני כן עוקב, וכן זוכר את הכללים - אז קצת זה מדגדג לי שאין עקביות. יבוא מישהו ויגיד: "תגיד תודה על מה שלא ננעל" אבל אני לא חושב כך, כי לפעמים יש אשכול שעוזר מאד והוא ננעל ונושא שלא עוזר אבל גם לא עומד בכללים ונשאר חי וקיים.
אף מנהל לא מקבל משכורת על הניהול, המנהלים משתדלים לעשות מלאכתם נאמנה, קורה שמשהו מתפספס, נוסף על כך יש הרבה אשכולות שהם שייכים לשטח האפור, וצריך הכרעה, כך שזה לא שחור / לבן.

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אף מנהל לא מקבל משכורת על הניהול, המנהלים משתדלים לעשות מלאכתם נאמנה, קורה שמשהו מתפספס, נוסף על כך יש הרבה אשכולות שהם שייכים לשטח האפור, וצריך הכרעה, כך שזה לא שחור / לבן.
אני ממש ממש ממש לא באתי בתלונה, חס וחלילה, בסה"כ כתבתי את המציאות

שפריצרית

משתמש מקצוען
אתם מבינים שלא יתכן שיהיו פה אשכולות עניניים בלבד.
למרות ההצהרה הנחרצת, פרוג הוא אכן סוג של רשת חברתית לציבור החרדי - ויועד מלכתחילה להיות כזה.
אם היו רוצים היו כבר מזמן אוכפים את כל הכללים אחד לאחד.
פורום פרוג יאבד מהפופולאריות הרבה שהוא זוכה לה במגזר אם יהפוך ליבש וענייני.
יש אשכולות שבכל זאת נסגרים אם הגזימו מידי, או כאשר נמאס לאחד המתדיינים והוא מתייג את המנהלים כדי שיסגרו את האשכול. (ואז לא נותרת למנהלים ברירה)

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
צריך לזכור ולחדד את היררכיית הפורום.
ראשית כל, פרוג הוא פורום מקצועי.
כמו בכל מקום עבודה יש פינת קפה שבו העובדים מגלגלים שיחה קצרה על הא ודא כך גם בפרוג יועד פורום שנועד לתת במה לשיתוף מידע שימושי והיעזרות בין בעלי המקצוע. בפועל פורום איש את רעהו והמסתעף קיבלו נתח נכבד מעבר לתכנון המקורי ומשתמשים רבים נכנסים לפרוג רק לפורומים אלו ולא לפורומים המקצועיים.
בשלב זה אנו נוקטים בכלל של שב ואל תעשה. אך אין בכוונתנו לאפשר לפורום זה להפוך למקום בילוי ובזבוז זמן בכל צורה שהיא, לכן לא נאשר אשכולות שנסחפים לדיונים ללא תועלת מהותית, אשכולות חדשותיים (מלבד בזמני חירום), אשכולות חיזוק והשקפה וכדומה.

זו פחות או יותר רוח הדברים שמנחה את המנהלים בנעילת / מחיקת אשכולות והיות ומדובר במאות אשכולות שנפתחים בכל יום לא ניתן לדרוש מהמנהלים שעושים את עבודתם במסירות והתנדבות לנמק בכל פעם את הסיבה שאמורה להיות מובנת מאליה למשתמשים.

הוא היה אומר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
צריך לזכור ולחדד את היררכיית הפורום.
ראשית כל, פרוג הוא פורום מקצועי.
כמו בכל מקום עבודה יש פינת קפה שבו העובדים מגלגלים שיחה קצרה על הא ודא כך גם בפרוג יועד פורום שנועד לתת במה לשיתוף מידע שימושי והיעזרות בין בעלי המקצוע. בפועל פורום איש את רעהו והמסתעף קיבלו נתח נכבד מעבר לתכנון המקורי ומשתמשים רבים נכנסים לפרוג רק לפורומים אלו ולא לפורומים המקצועיים.
בשלב זה אנו נוקטים בכלל של שב ואל תעשה. אך אין בכוונתנו לאפשר לפורום זה להפוך למקום בילוי ובזבוז זמן בכל צורה שהיא, לכן לא נאשר אשכולות שנסחפים לדיונים ללא תועלת מהותית, אשכולות חדשותיים (מלבד בזמני חירום), אשכולות חיזוק והשקפה וכדומה.

זו פחות או יותר רוח הדברים שמנחה את המנהלים בנעילת / מחיקת אשכולות והיות ומדובר במאות אשכולות שנפתחים בכל יום לא ניתן לדרוש מהמנהלים שעושים את עבודתם במסירות והתנדבות לנמק בכל פעם את הסיבה שאמורה להיות מובנת מאליה למשתמשים.
תודה על תגובתך העניינית והמנומקת.

משה נוב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני רוצה להוסיף משהו:
אם לדעת מי מהמשתמשים כאן יש אשכול שעובר על הכללים ודינו למחיקה/נעילה/עריכה, הוא מוזמן להשתמש בכפתור הייעודי "דווח על תוכן שלילי". בדרך כלל מישהו מהמנהלים נמצא וענה מיידית.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה