בקשה להשפט

יעל פרחים

משתמש פעיל
קבלתי דו''ח על מסכה באוטובוס,
נתנו לי אפשרות להגיש בקשה להישפט,
יש לי מה לטעון אבל לא בטוח שזה יתקבל השאלה היא,
מה קורה כשהטענה לא מתקבלת האם צריך לשלם את הדו''ח וזהו או שנוסף עוד איזה עונש לדו''ח,
כגון הוצאות משפט וכדו'????

קודם כל חרדי

משתמש רשום
מה קורה כשהטענה לא מתקבלת האם צריך לשלם את הדו''ח וזהו או שנוסף עוד איזה עונש לדו''ח,
כפי הידוע לי אין עוד הוצאות
אבל אל תסמכי רק עלי

קודם כל חרדי

משתמש רשום
1616075132669.png
סליחה טעות שלי

קודם כל חרדי

משתמש רשום
זה כשמבקשים להשפט סתם אבל אני יש לי טענה אמיתית וגם אם היא לא תתקבל היא לא שטותית או משהו
הרבה פעמים גם מגיעים לפשרה לפני המשפט
אבל אני לא מבין, אם זו טענה טובה אז תנסי קודם לבקש ביטול, לא משפט
ואם זה לא יעזור את יכולה לבקש משפט

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
על פי חוק ברגע שהגשת בקשה להשפט מועד התשלום של הדו"ח נדחה עד לאחר המשפט כמו כן באם לא קיבלת זימון לדיון תוך שנה מזמן הגשת הבקשה להשפט הדו"ח מתבטל מאיליו

נוסף עוד איזה עונש לדו''ח,
במידה והטענה שלך סבירה יש סיכוי רחוק מאוד שזה יקרה, אני על רבים מדוחות החניה/תנועה שלי מגיש בקשה להשפט (מהטעם האמור לעיל) ומעום לא קרה שהצגתי טענה הגיונית ונדשתי להוסיף על הדו"ח (ליכאורה במסיכה יהיה אותו הדבר)

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען

על פי חוק ברגע שהגשת בקשה להשפט מועד התשלום של הדו"ח נדחה עד לאחר המשפט כמו כן באם לא קיבלת זימון לדיון תוך שנה מזמן הגשת הבקשה להשפט הדו"ח מתבטל מאיליו

במידה והטענה שלך סבירה יש סיכוי רחוק מאוד שזה יקרה, אני על רבים מדוחות החניה/תנועה שלי מגיש בקשה להשפט (מהטעם האמור לעיל) ומעום לא קרה שהצגתי טענה הגיונית ונדשתי להוסיף על הדו"ח (ליכאורה במסיכה יהיה אותו הדבר)
ואני רוצה להוסיף שעד שיגיע התור למשפט או שיהיה איזה חנינה על כל הדוחות .... ובאם את מפחדת ששיתו עליך הוצאות משפט אז אפשר תמיד להחליט לשלם ולבטל את הדיון בבית משפט

אבי 10000

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
כשהגשתי בקשה להשפט היה כתוב באתר שבמידה והוכחה אשמתך יחייב אותך בית המשפט בסכום שלא יפחת מסכום הקנס בנוסף לעונשים אחרים שרשאי להשית,
אחרי כמה שבועות אני מקבל מכתב מהמשטרה שהתקבל בקשתי להשפט ואני מצטט "ככל שיוגש והוכחה אשמתך, בית המשפט יטיל עליך, קנס בסכום שלא יפחת מפי שלושה מהסכום הנקוב בהודעת תשלום הקנס, בנוסף לעונשים אחרים אותם הוא מוסמך להשית".
פשוט מדינת עולם שלישית ! אגב אני גם קיבלתי דו"ח על מסכה באוטובוס בצורה שערורייתית כשהשוטרת פשוט משקרת במה שהיא כתבה בדו"ח ואני מקווה שהיה לה מצלמת גוף.
היה גם סעיף במכתב שאם יוחלט שנסיבות העניין בכללותן אינן מתאימות להעמדה לדין - יבוטל הקנס ללא משפט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה