• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

בקשה אישית

טוביT

משתמש פעיל
אני יודעת שאתן מקבלות פניות להשתתף במגביות על בסיס שבועי. אבל הפעם זה שונה. הפעם אני פונה בשביל הבנים שלי. בשביל הדבר היקר לי ביותר בעולם...
הת"ת שמהווה בית גידול עבורם, נמצא בסכנה קיומית!
לא מדובר בארגון גדול, לא במוסדות ענפים, אלא בת"ת ותיק אחד, שמתקיים כבר 62 שנה, ונסמך רק עלינו,
מאז הקמתו, ת"ת תשב"ר חזון איש, מתבסס על תשלומי שכר לימוד ועל תרומות. בימים אלו הת"ת יצא למגבית מיוחדת על מנת להבטיח את עתידו לשנים הבאות.
ר' חיים קנייבסקי שליט"א אומר שכל התורם למגבית זו יזכה לקום בתחיית המתים! (אפשר לצפות בהסרטה בתוך הקמפיין)
אנא, עזרו לי אישית לסייע למקום החשוב הזה להמשיך ולשרוד, להמשיך ולפעול בשדה החינוך.
היכנסו ללינק ותירמו דרכו וה' ישיב לכם מידו הרחבה
https://www.charidy.com/ttashbar/11111126
מעריכה מאוד
טובי

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה