מאפים בצק אחד מוצלח ואין ספור אפשרויות

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
מתכונים יפהפיים ומאלפים, תודה!
המתכון עם המלפפון חמוץ ממש מענין.
איך הטעם של המלפפון חמוץ לאחר האפיה?
האם זה טעים חם?
לפי השם את אמריקאית..מאוד מקובל פרוסות קורנדביף לוהטות עם תלפפון חמוץ, ובלי קשר המלפפון הפרוס שבתמונה בקורו בארה"ב והוא כבוש במלח וגרגירי חרדל מעדן עולמי.
@המטבח של סימא
אני פשוט נהנית מהמתכונים שלך!!! ויותר נהנית מהיצירתיות שלך!!!!
@המטבח של סימא
את יצירתית להפליא!!
כל מתכון מגרה יותר מקודמו.
תודה רבה לכל המברכות.

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
משהו כללי לגבי אין סוף השאלות (בכל מיני אשכולות ולא רק כאן) על המידות בכוסות. אין מידה של כוס!! מידה של מוצק זה משקל ומידה של נוזל זה מיליליטר. מחזיקים במטבח משקל דיגיטאלי כמו מיקסר/גז/תנור/מיקרו, מחירו כ 20 שקל בלבד ותם פרק השאלה איזה כוס. נוזל, קונים כד קטן עם סימון של מיליליטר וזה הכל, עולה כ 5 שקל.

מסטיק מנטה

משתמש פעיל
משהו כללי לגבי אין סוף השאלות (בכל מיני אשכולות ולא רק כאן) על המידות בכוסות. אין מידה של כוס!! מידה של מוצק זה משקל ומידה של נוזל זה מיליליטר. מחזיקים במטבח משקל דיגיטאלי כמו מיקסר/גז/תנור/מיקרו, מחירו כ 20 שקל בלבד ותם פרק השאלה איזה כוס. נוזל, קונים כד קטן עם סימון של מיליליטר וזה הכל, עולה כ 5 שקל.
ובכל אופן את נותנת את המתכונים לפי כוסות כמו במתכון לעיל-שלושת רבעי שמן,חצי כוס סוכר....ולא מציינת מ''ל או גרם

*טובית*

משתמש מקצוען
אכן, זה מה שאני עושה.
ולפעמים, כשמישי נותנת מתכון שכתוב בו למשל, חצי כוס ח. בטנים,
אני שוקלת אחר כך את החצי כוס, וכותבת לי במתכון כמה זה היה בגרמים.
בפעם הבאה פשוט מכניסה ישירות לסיר/כלי, לפי הגרמים. יותר קל ונקי.

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
ובכל אופן את נותנת את המתכונים לפי כוסות כמו במתכון לעיל-שלושת רבעי שמן,חצי כוס סוכר....ולא מציינת מ''ל או גרם
נכון הרגל רע שלי שצריך לתקן אותו.
אכן, זה מה שאני עושה.
ולפעמים, כשמישי נותנת מתכון שכתוב בו למשל, חצי כוס ח. בטנים,
אני שוקלת אחר כך את החצי כוס, וכותבת לי במתכון כמה זה היה בגרמים.
בפעם הבאה פשוט מכניסה ישירות לסיר/כלי, לפי הגרמים. יותר קל ונקי.
כך זה הכי מקצועי שיש, פעם אחת ממירים למידות ומשקל ואם כותבים את זה, זה נשאר לתמיד.

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הכנתי יצא מדהים,
שמתי בחלק פסטרמה, שוקולד ורוטב פיצה ובחלק קציצת בשר ברוטב (אותה עוד לא טעמתי)והכל מעדן!!!
אבל הפסטרמה דרגה אחת מעל!!

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
@המטבח של סימא תודה רבה על המתכון!
פעם ראשונה שיצאו לי לחמניות כאלו טובות
שגם אחרי ההקפאה בעלי אנין הטעם אכל בשמחה...
ואפילו ביקש שאכין שוב!
טוב טוב טטוב!!!!
איזה תמונות ורעיונות פצצה!!!
הכנתי יצא מדהים,
שמתי בחלק פסטרמה, שוקולד ורוטב פיצה ובחלק קציצת בשר ברוטב (אותה עוד לא טעמתי)והכל מעדן!!!
אבל הפסטרמה דרגה אחת מעל!!
לא שמתי לב שהכינו ופרגנו, זה נהדר שנהנו.

קוסקוס דק

משתמש רשום
נראה טעים ומיוחד,
מקווה לנסות בהקדם,
הארה ברשותך:
שימו לב שאסור לאפות ואסור לאכול מאפה שאין היכר שהוא בשרי / חלבי.
הרבה לא יודעים את זה אבל זה אסור ממש לכל הדעות.
צריך להניח מלמעלה היכר (חתיכת בשר או גבינה) או שיהיה בצורה מיוחדת שידועה לציבור (כמו שבורקס גבינה למשל הוא תמיד משולש או חצי עיגול)
או להשאיר חור בבצק ושהמלית תבצבץ.

קוסקוס דק

משתמש רשום
הסגור מונע מהמיצים לגלוש החוצה באפייה, ביצה ושומשום/קצח ואופים עד ששחום יפה.
טיפ מדהים שלמדתי מרון יוחננוב, להוסיף קורנפלור (שתי כפות לחצי ק"ג בשר/עוף, מומס במעט מים קרים)
זה מרכך את הבשר, ולוכד את הנוזלים לתוכו,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה