דרוש מידע בעקבות תקלות: תוקף התו הישן יוארך

ששון אברהם

משתמש פעיל
לאחר שהלילה והבוקר נתקלו רבים בתקלה באתר "הרמזור" של משרד הבריאות ולפיכך לא הצליחו להנפיק את התו הירוק החדש, במשרד הבריאות מעדכנים כי תוקפו של הקודם הוארך
בריאות / קורונה3.10.2021 | 09:20

a837cae146ed0cf5a503.jpg

התו הירוק החדש צילום: יונתן זינדל, פלאש 90
לפני כניסתו לתוקף של התו הירוק המעודכן, הזהיר ביום שישי מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אש מפני התקלות הצפויות. "אנשים יצטרכו להוריד את התו החדש. עשינו את כל ההכנות, אבל יהיה עומס ואני מקווה שנעמוד בו".
פרופ' אש, מסתבר, לא טעה, ואכן כבר הלילה נרשם עומס כבד על אתר "הרמזור", כשרבים מהזכאים ניסו להנפיק מחדש את התו הירוק, אך הניסיון לא עלה יפה כשנכתב באתר הרמזור של משרד הבריאות כי "שירותי ההנפקה נמצאים בעבודות תחזוקה" או ש"האתר אינו זמין".
הבוקר (ראשון) הודיעו במטה ההסברה למאבק בנגיף הקורונה כי בשל העומסים בהנפקת התו הירוק החדש החל מהלילה, ניתן יהיה להשתמש במקביל בימים הקרובים גם בתו הירוק הקודם.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
סתם מעניין
על סמך מה הם מאריכים את התו הירוק?
מישהחלים לא יכול להדביק יותר?
ממש לא
מחלימים יש להם רק עד חצי שנה אחרי ההחלמה או חצי שנה אחרי חיסון שקיבלו אחרי ההחלמה

Goldidea

משתמש מקצוען
אולי במקום לחסום כבישים אפשר פשוט להטריל את האתר?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
רופא משפחה אמר לי שכרגע אין הנחיה לתת חיסון שני למחלימים
ולא משנה כמה זמן עבר מהחיסון.
אני יודעת שאין הנחחה
אבל, מחלימים לא יוכלו לקבל תו ירוק אחרי שתחלוף חצי שנה מהחיסון שקיבלו, כך שלא תהיה ברירה ויצטרכו להתחיל לתת כי אחרת לא יהיה תו ירוק למחלימים אחרי חצי שנה מהחיסון

אישית אני קיבלתי 2
וכן כל בני הבית, למעט בת אחת שקיבלה בינתיים רק חיסון אחד כי את הגיל שלה התחילו לחסן מאוחר יותר

אני אני

משתמש פעיל
בטוח שהאריכו את תוקף התו הירוק הישן? הבן שלי אמור ליסוע היום לכנס בארנה, חשוב לי לדעת!

ששון אברהם

משתמש פעיל
לאור העומס באתר משרד הבריאות: שינויים באכיפת 'התו הירוק'
משרד הבריאות הודיע כי לאור העומסים הוחלט לאפשר עד ליום חמישי הקרוב להציג גם תעודת מחלים או תעודת מחוסן לצורך כניסה למקומות הפועלים תחת 'התו ירוק'. מי שאין ברשותו תעודת מחלים/מחוסן, יכול להנפיקה באתר משרד הבריאות וגם באתרי קופות החולים | כל הפרטים
בריאות / קורונה3.10.2021 | 17:56
69be34eb86ea19050b85.jpg
מקום הפועל תחת התו הירוק צילום: יונתן זינדל, פלאש 90
משרד הבריאות הודיע היום (ראשון) כי לאור העומסים, הוחלט לאפשר עד ליום חמישי הקרוב להציג גם תעודת מחלים או תעודת מחוסן לצורך כניסה למקומות המופעלים ב'תו ירוק'.
נמסר גם כי מי שאין ברשותו תעודת מחלים/מחוסן, יכול להנפיקה באתר משרד הבריאות וגם באתרי קופות החולים.
nosound.png

כמו כן, על מנת לאפשר זמן התארגנות לציבור, אכיפת התו הירוק לא תתבצע במהלך ימים אלה והיא תתרכז בהסברה.
על פי הנתונים שפורסמו, עד כה הונפקו כ-1,030,000 תעודות 'תו ירוק' חדשות; כ-100,000 הנפקות בשעה.
במשרד הבריאות גם הציגו את מגוון הדרכים להנפקת 'תו ירוק' חדש:
• אדם הנמצא בבידוד לא יכול להנפיק 'תו ירוק'.
• אפליקציה – ניתנת להורדה במכשירי אנדרואיד ואייפון תחת הכותרת בחנות האפליקציות 'רמזור'.
• אתר רמזור – אתר משרד הבריאות, רמזור.
• קול הבריאות 5400 - ניתן להתקשר למוקד ולהנפיק את התו באמצעות מענה אנושי.
• מענה קולי אוטומטי – יש להתקשר לטלפון: 02-5082000. יש לפעול לפי הנחיות ההודעה הקולית.
• עמדות שירות עצמי– עמדות שירות עצמי בסניפי סופר-פארם בהם ניתן להנפיק 'תו ירוק'.

imac100

משתמש מקצוען
אני יודעת שאין הנחחה
אבל, מחלימים לא יוכלו לקבל תו ירוק אחרי שתחלוף חצי שנה מהחיסון שקיבלו, כך שלא תהיה ברירה ויצטרכו להתחיל לתת כי אחרת לא יהיה תו ירוק למחלימים אחרי חצי שנה מהחיסון

אישית אני קיבלתי 2
וכן כל בני הבית, למעט בת אחת שקיבלה בינתיים רק חיסון אחד כי את הגיל שלה התחילו לחסן מאוחר יותר

ראית את ההנחיות שיצאו אתמול?
זה ממש לא ההוראה של המשרד
כל מחלים שקיבל חיסון אחד לא משנה מתי (גם אם לפני שהיה חולה) כרגע יש לו תו עד ה1.4.22

המשרד אומר שכרגע יש תקלה והמידע של המחלימים לא מסונכרן
אבל ברגע שיסונכרן יקבלו.

וזה הנוסח המדויק
מחלימים-מחוסנים-מי שהחלימו וחוסנו בחיסון אחד לפחות, או חוסנו ובחלימו בשלב מאוחר יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה