דרוש מידע בעל ניסיון - מכונת תספורת מעולה לבית

bmkol

משתמש מקצוען
באמזון אפשר להשיג בקישור הבא (אבל המחירים שם יקרים יחסית לארץ - אני לא הייתי קונה מאמזון) ==> https://amzn.to/4brPIRG

את יכולה לנסות במחסני חשמל ובאייבורי המחירים שם סבירים וגם חשוב שיש לך אחריות של היבואן לשנה.

בהצלחה

מצוי

משתמש מקצוען
נקרע לי חוט מטען של מאוזר , היכן ניתן לקנות חדש/יד שניה במצב מעולה במחיר נורמלי?

bmkol

משתמש מקצוען
יש חנות בתל אביב ברחוב עליה שנקראת אליאס. הם מוכרים גם חלקים בנפרד. לא יודע אם מותר לשים כאן קישורים מבחינת נוהלי הפורום. אז פשוט לחפש בגוגל אליאס רחוב עליה 20 תל אביב. באתר עצמו ניתן למצוא את המטען למכונה הזו.

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
באמזון אפשר להשיג בקישור הבא (אבל המחירים שם יקרים יחסית לארץ - אני לא הייתי קונה מאמזון) ==> https://amzn.to/4brPIRG

את יכולה לנסות במחסני חשמל ובאייבורי המחירים שם סבירים וגם חשוב שיש לך אחריות של היבואן לשנה.

בהצלחה
רק התרשמות שלי שאמזון לא זול בכלום?
אין מה להשוות לאלי אקספרס. אגב, יש שם חלקי חילוף לפנסוניק.

bmkol

משתמש מקצוען
רק התרשמות שלי שאמזון לא זול בכלום?
אין מה להשוות לאלי אקספרס. אגב, יש שם חלקי חילוף לפנסוניק.
מסכים לחלוטין!

מצוי

משתמש מקצוען
שם מוכרים ב150
יש גם ב 135
(כולל או לא כולל משלוח - אצטרך לבדוק)
האם שווה להשקיע במטען למכשיר זה
או לקנות מכשיר אחר חדש?

bmkol

משתמש מקצוען
אני חושב שכדאי לקנות חדש. ואז ניתן יהיה להשתמש במטען גם למכונה הישנה.
שבת שלום

bmkol

משתמש מקצוען
תודה רבה!
על איזו מכונה אתם יכולים להמליץ?
אני אישית כששאולים אותי ומאחר ואני גם ספר ברובע החרדי באשדוד אני תמיד ממליץ ללקוחות שלי על פנסוניק 1411 כי המכונה הזו הוכיחה את עצמה די הרבה שנים ולבית לא צריך יותר מזה.

מצוי

משתמש מקצוען
תודה רבה!
(אבל אז המטען לא יתאים גם למכונה הישנה..)

לארג'

משתמש מקצוען
אני אישית כששאולים אותי ומאחר ואני גם ספר ברובע החרדי באשדוד אני תמיד ממליץ ללקוחות שלי על פנסוניק 1411 כי המכונה הזו הוכיחה את עצמה די הרבה שנים ולבית לא צריך יותר מזה.
ומה אתה ממליץ לסידור זקן ולפס?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה