דרוש מידע בעלי רכב ונקלעתם לתאונה? או מבינים בענייני ביטוח רכב?

ישראל 2020

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בימים האחרונים הייתי מעורב בתאונה שהנהג שנהג מאחורי הוא האשם, לא בלם בזמן ופגע בריכבי. ב''ה ללא נפגעים בגוף בס''ד.
הוא הודה שהאחריות עליו והוא יפעיל את הביטוח שלו, העניין הוא שהביטוח שלי פקע תוקפו כשבוע לפני התאונה ועדיין לא הספקתי לחדשו, האם זה אמור להפריע למשהו? הנהג השני רשאי לדרוש את פרטי הביטוח שלי?

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
ממש ממש לא. וגם אל תדבר על זה.
כנראה שהביטוח שלו יעדיף מוסך בהסדר ששם תטפל (גם ההשתתפות של הנהג וגם הביטוח ישלמו בסוף יותר זול ככה), הבעיה היא - שאז לא אתה הלקוח של המוסך, והטיפול עלול להיות בהתאם..
זכותך לדרוש מוסך מטעמך, לשלוח להם חשבונית ושהם ישלמו (הביטוח את החשבונית, והנהג השתתפות עצמית לביטוח). במידה והם יסרבו, תזכיר להם שאנחנו במדינת חוק, ובדיוק בשביל זה המציאו את הבתי משפט..
תנסה לבוא לקראת הנהג, ולא ללכת למוסך שנחשב יקר מידי סתם.. אלא מקום שיסדר לך בצורה איכותית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  30  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה