בעלי המקצוע דכאן שמציעים ועוזרים ל end user חינם אין כסף

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
היום כנראה קמתי על צד שמאל ובא לי להוציא קיטור

כל התנגשות של בעל מקצוע עם לקוח קצה הוא לא בדיוק סוגה בשושנים, ובפרט כשמדובר מעל דפי הפורום/צאט/הודעות פרטיות/מיילים שגוזל המון זמן

לקוח קצה: יש לי בעיה במחשב
חבר פורום מקצועי: אפשר לפרט מה הבעיה ?
לקוח קצה: עונה משהו בסגנון אין לי חיבור לאינטרנט
בשלב זה כבר ברור לחבר פורום מקצועי שנכונה לו מלחמת התשה לנסות לדלות פרטים על מנת להבין מה הבעיה ממה זה נובע ודרכי הטיפול בבעיה
חבר פורום המקצועי בשלב זה או שירים ידיים כבר בהתחלה או שינסה להיות אדיב וכן ימשיך לשחק לפי החליל של מבקש העזרה וירים ידיים בהמשך
יתמזל מזלו של הלקוח קצה אם נפל על אחד שקם בצד ימין (לא כמוני) וכן ישחק איתו שעות של תכתובות הלוך ושוב עד שיפתור את הבעיה

חברי הפורום הנכבד, לטובתכם , אם ברצונכם לקבל עזרה מחבר פורום מקצועי, תספקו מידע ככל האפשר על מהות הבעיה/תקלה כולל דברים שלמרות שלא נראה לכם רלוונטי, שכבר נכתב כאן לא אחת בעבר

שאלות שלא זוכות למענה הן לא בגלל חוסר ידע של חבר הפורום המקצועי, זה בגלל שחבר הפורום המקצועי זיהה כבר ברגע הראשון שנכון לו מלחמת התשה, והחליט לא לבזבז את זמנו לריק

אל תנסו להתחכם עם מתן תשובות - לשאלות שנשאלו - לא לעניין, שאינם עונות לשאלה
תשובות כאלה רק מרפים את ידי חבר הפורום המקצועי שתורם מזמנו חינם אין כסף

עד כאן הוצאת קיטור חלקי

bris

משתמש סופר מקצוען
לא יכולת לכתוב את זה טוב יותר....

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י משחזר מידע;n4949616:
היום כנראה קמתי על צד שמאל ובא לי להוציא קיטור

כל התנגשות של בעל מקצוע עם לקוח קצה הוא לא בדיוק סוגה בשושנים, ובפרט כשמדובר מעל דפי הפורום/צאט/הודעות פרטיות/מיילים שגוזל המון זמן

לקוח קצה: יש לי בעיה במחשב
חבר פורום מקצועי: אפשר לפרט מה הבעיה ?
לקוח קצה: עונה משהו בסגנון אין לי חיבור לאינטרנט
בשלב זה כבר ברור לחבר פורום מקצועי שנכונה לו מלחמת התשה לנסות לדלות פרטים על מנת להבין מה הבעיה ממה זה נובע ודרכי הטיפול בבעיה
חבר פורום המקצועי בשלב זה או שירים ידיים כבר בהתחלה או שינסה להיות אדיב וכן ימשיך לשחק לפי החליל של מבקש העזרה וירים ידיים בהמשך
יתמזל מזלו של הלקוח קצה אם נפל על אחד שקם בצד ימין (לא כמוני) וכן ישחק איתו שעות של תכתובות הלוך ושוב עד שיפתור את הבעיה

חברי הפורום הנכבד, לטובתכם , אם ברצונכם לקבל עזרה מחבר פורום מקצועי, תספקו מידע ככל האפשר על מהות הבעיה/תקלה כולל דברים שלמרות שלא נראה לכם רלוונטי, שכבר נכתב כאן לא אחת בעבר

שאלות שלא זוכות למענה הן לא בגלל חוסר ידע של חבר הפורום המקצועי, זה בגלל שחבר הפורום המקצועי זיהה כבר ברגע הראשון שנכון לו מלחמת התשה, והחליט לא לבזבז את זמנו לריק

אל תנסו להתחכם עם מתן תשובות - לשאלות שנשאלו - לא לעניין, שאינם עונות לשאלה
תשובות כאלה רק מרפים את ידי חבר הפורום המקצועי שתורם מזמנו חינם אין כסף

עד כאן הוצאת קיטור חלקי

לצרף לנעיצה

אני בעד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה