דרוש מידע בעלות נסיון עם כיורים? מה עדיף התקנה שטוחה או התקנה עליונה?

שוקולד חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שניה לפני הזמנת כיורים. אבל ממש שניה....
האדרריכלית ממצליצה מאד על התקנה עליונה, ז"א כמו פעם, היא טוענת שזה יותר משוכלל מפעם
הבנתי שבהתקנה השטוחה צריך תמיד להתמודד גם עם החריץ הנחמד...
יש למישהו נסיון עם זה? המלצות או דיס?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני ממליצה על התקנה אפס אפס- ז"א שהכיורים והשיש עוברים ליטוש והם ללא שום חריץ בינהם.
הדגם שמתאים לזה יותר יקר וגם ההתקנה עולה יותר אבל שווה כל שקל.
גם יפה וגם פרקטי.

Hbendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הבנתי שזה פוגם או בשיש או בכיור... :(
נכון.
לנו המתקין שיש אמר שכשעושים ליטוש לשיש/כיור, אין אחריות על השיש.
גם באבן קיסר אמרו לנו את זה.

אה, ובליטוש אין את הברק של כל השיש.
עשיתי עכשיו התקנה שטוחה. נכון שיש את החריץ, אבל כשהשיש חרוץ טוב לכיור, אז הגובה שווה.

ק'סניק

משתמש מקצוען
תמיד ישנו חריץ נחמד שצריך לטפל בו אם זה לא יה מעל השיש זה יהיה מתחתיו...
עם טיפה מאמף ואקונומיקה מידי פעם הכל יסתדר...

חשבת מלי

משתמש פעיל
שניה לפני הזמנת כיורים. אבל ממש שניה....
האדרריכלית ממצליצה מאד על התקנה עליונה, ז"א כמו פעם, היא טוענת שזה יותר משוכלל מפעם
הבנתי שבהתקנה השטוחה צריך תמיד להתמודד גם עם החריץ הנחמד...
יש למישהו נסיון עם זה? המלצות או דיס?
גם אנחנו בשלב הזה...
המליצו לי על הפדנטיקס בגלל שאפשר לעשות לו התקנת אפס ובחנות השיש טענו שלא נוכל לקבל אחריות על השיש בגלל השיוף,
התקנה תחתונה יש לנו כבר שנים רבות במטבח הישן, בממשק בין השיש והכיור מצטבר לכלוך גם שומני ובכיורים המפונקים של היום שכמעט כל חומר מזיק להם, לא הייתי הולכת על זה,
כנראה נלך על הקריסטלייט של אקווה טופ בהתקנה שטוחה, (כן עם החריץ)

אמא לשתיים

משתמש רשום
אצלינו דוקא האדריכלית רצתה קו אפס,
ואיש השיש הוא שהמליץ על התקנה עליונה.
הוא אמר שזה לא כמו פעם גם יש סיליקון נגד עובש וגם מבחינת המרחק הכיור לא יושב חמש ס"מ בתוך השיש אלא פחות מ2 ס"מ ושלח לי תמונות של התקנות יפות כאלו שעשה.
הלכנו על התקנה עליונה בסוף מהסיבה העיקרית שהכיור שבחרנו היה גדול מידי להתקנה שטוחה ולא רצינו להתעכב בהחלפת כיור.
יש לנו את זה שנה וקצת ואני סופר מרוצה.
עוד לא הצטבר לי אף פעם לכלוך רציני בחיבור של הכיור לשיש. ובמחינת המראה הנקי של השיש ללא צבע נוסף של הכיור זה מושלם.

חשבת מלי

משתמש פעיל
הוא אמר שזה לא כמו פעם גם יש סיליקון נגד עובש וגם מבחינת המרחק הכיור לא יושב חמש ס"מ בתוך השיש אלא פחות מ2 ס"מ ושלח לי תמונות של התקנות יפות כאלו שעשה.
הלכנו על התקנה עליונה בסוף מהסיבה העיקרית שהכיור שבחרנו היה גדול מידי להתקנה שטוחה ולא רצינו להתעכב בהחלפת כיור.
עוד לא הצטבר לי אף פעם לכלוך רציני בחיבור של הכיור לשיש. ובמחינת המראה הנקי של השיש ללא צבע נוסף של הכיור זה מושלם.
תודה, אפשר בבקשה לדעת איזה כיורים עשיתם? חברה/צבע, איך מנקים? מה לגבי לשפוך מים חמים ?

אמא לשתיים

משתמש רשום
תודה, אפשר בבקשה לדעת איזה כיורים עשיתם? חברה/צבע, איך מנקים? מה לגבי לשפוך מים חמים ?
כיור של בלאנקו דגם דיאמונד אקרילי בצבע אפור כהה.
מנקה עם אקנומיקה או אסטוניש למטבח הוא לא ממש מקבל כתמים אז לא ניסיתי חומרים מיוחדים.
אני שופכת מים חמים חופשי, לא חשבתי שיכולה להיות בעיה...

שוקולד חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
@אמא לשתיים
מקווה שהובנתי נכון.
התקנה עליונה- שהכיור מתחת לשיש...
יש לך תמונה של זה?
יעזור לי מאד
תודה

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אה, ובליטוש אין את הברק של כל השיש.
אצלינו זה לא נכון.

ולגבי האחריות זה מעניין כי לנו אמרו שזה לא משנה את האחריות.
בכל מקרה אנחנו מאוד מרוצים מזה ולא ראינו במה זה פוגם ב"ה ורק הרבה הרבה הרבה יותר נח.

אמא לשתיים

משתמש רשום
@אמא לשתיים
מקווה שהובנתי נכון.
התקנה עליונה- שהכיור מתחת לשיש...
יש לך תמונה של זה?
יעזור לי מאד
תודה
מצרפת תמונה שלי אחרי ההתקנה ותמונות נוספות ששלח לי לדוגמא המתקין, ממלכת השיש.
IMG-20210627-WA0005.jpgIMG-20210627-WA0006.jpg
IMG-20210627-WA0003.jpgIMG-20210705-WA0085.jpg

שוקלטין

משתמש צעיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה