דרוש מידע בעיית התחברות לאינטרנט - ספק RL

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
כנ"ל עברתי תשתית (הם אמרו לי שזה התשתית, אז נשארתי עדיין עם הספק שלהם בגלל IP קבוע שיש לי צורך בו).
מה שמעצבן זה שבאותו רגע שהתקשרו אלי שהראוטר בדרך אלי, באותו רגע חזר לי האינטרנט.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
כנ"ל עברתי תשתית (הם אמרו לי שזה התשתית, אז נשארתי עדיין עם הספק שלהם בגלל IP קבוע שיש לי צורך בו).
מה שמעצבן זה שבאותו רגע שהתקשרו אלי שהראוטר בדרך אלי, באותו רגע חזר לי האינטרנט.
שמעתי על כמה שיש להם ip קבוע ב-rl והם סובלים הרבה מניתוקים.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עוד מישהו מ-RL סבל מניתוקים בשעה האחרונה?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אני סבלתי אתמול מניתוקים והאטה קיצונית בקו נייד של RL זה קרה לי הרבה בחודשים האחרונים.
יש ספק יותר טוב לנטפרי?
יש הרבה ספקים, ואשמח לעזור בעניין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה