דרוש מידע בעיית התחברות לאינטרנט - ספק RL

גפן אשכולי

משתמש רשום
מישהו יודע מה השם משתמש והסיסמא של RL?
בזק עשו לי איפוס לראוטר ועכשיו הם לא מצליחים לחבר אותי חזרה לספק
וRL לא עונים
יש לי מספר אישי של אחד משם (רונן): 0507777200
ובקשר לזה שלא היה אינטרנט דיברתי איתו בבוקר ואמר שיש תקלה כללית ועובדים על זה...

סופרוומן

משתמש מקצוען
אני התקשרתי הבוקר לנטוויז'ן לפני שידעתי שהבעיה בספק. הם באיולתם חיברו אותי לספק שלהם ופתאום אני שמה לב שאין לי סינון!!!!
RL כמובן לא עונים... :mad:

כללית זהב

משתמש מקצוען
אני בRL, היום כשהשרתים קרסו להם הם באמת לא ענו, והשאירו הודעה במשיבון שהבעיה מטופלת, בהמשך היום התקשרתי והם ענו אחרי דקה.

לכתחילה אריבער

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
כפי שהבנתי כל חדרי המחשבים בירושלים קרסו היום בגלל הבעיות של RL...
לי היה צורך להכין כמה כתבות ואין לי איך לעשות את זה
אבל מה שכן שמתי לב שהטאבלט שלי כן עבד במהלך היום, אבל אתם מבינים לבד עד כמה אפשר לעבוד בכתיבה על טאבלט,
משש בערך זה התחיל לעבוד לי שוב, לא יודע האם בחדרי המחשבים גם התחילו לעבוד כבר...
מה שכן יש לי בעיה שכל התמונות שנשלחו לבדיקה לא חוזרים אלי
ממש כמו שציין @נתי0548531999

סתם מישהו 5

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אז זה היה בעיה של RL????????
גם לנו קרס ודברנו עם נטויזן והם ג"כ לא הבינו מה הסיפור
חשבו שזה אולי בעיה בראוטר אבל החלפנו אותו השבוע:(
חזר לנו לפני שעה וחצי...

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
בעיה של RL לאורך כל היום.
ניצלתי את הזמן לנקות טוב לפסח, וגם את כל איזור המחשב.
אבל גם אחרי שחזרתי למחשב בשעות הערב עדיין לא היה לי אינטרנט.
חיכיתי כרבע שעה על הקו עד שמוקדנית ענתה לי ואמרה שכבר תשעים אחוז מהלקוחות חזרו לגלוש תקין, וכנראה אני בין העשר אחוז של חסרי המזל :(
בסביבות עשר בלילה או קצת קודם חזר לי האינטרנט..

חיכיתי כרבע שעה על הקו עד שמוקדנית ענתה לי ואמרה שכבר תשעים אחוז מהלקוחות חזרו לגלוש תקין, וכנראה אני בין העשר אחוז של חסרי המזל :(
99 אחוז מהלקוחות שייכים ל''10 אחוז של חסרי המזל''

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אז זה היה בעיה של RL????????
גם לנו קרס ודברנו עם נטויזן והם ג"כ לא הבינו מה הסיפור
חשבו שזה אולי בעיה בראוטר אבל החלפנו אותו השבוע:(
חזר לנו לפני שעה וחצי...
כן
קרסה להם חוות שרתים
כך הם אמרו לי בטלפון

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
תודה.
בכל המקומות מפורסם המספר 072-213-2999.
בעבר תמיד דיברתי איתם בקו הזה.
חבל שלא משאירים הודעה בקו הישן, או לפחות לעדכן באתר של נטפרי את המספר.
חייב לומר שסך הכל השירות נהדר, התקרית היום אכן מוזרה.
עכשיו יודעים להעריך, כי בספקים אחרים לקוחות עברו את הסיוט הזה על בסיס שבועי.

dLive

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא שאני בא לגונן על מישהו, אבל תקלה בחוות השרתים זה משהו שלא קשור לספק, וזה מאורע נדיר.
מצאתי כתבה על תקלה שהייתה שם ב-2009, וכתוב שם שכתוצאה מהתקלה נפגעו לקוחות של כל ספקיות האינטרנט הגדולות - בזק בינלאומי, 012 סמייל ו-013 נטוויז'ן. זה יכול לקרות לכולם בכל ספק.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
נראה לי שלא ממש חזר נורמלי
יש לי הרבה ניתוקים עכשיו. (עד שהצלחתי למצוא "חלון" של גלישה תקינה כדי לשלוח את ההודעה הזו)

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אולי מעצלות:(
לא דורש הרבה עבודה...

למי שלא משלם להם על התשתית, והראוטר שברשותו לא שייך לRL, יכול לבחור לעבור ספק בדקות ספורות.

נ.ב. הדבר נכון לכל ספק וחברה שהיא, ומשום כך אני ממליץ ללקוחותי לקנות ראוטר ולא לשכור מהספק.

אם כבר מדברים על אר אל,
אחד הדברים הנוראיים שם זה שגם כשאין מענה אנושי פעיל, אתה ממתין על הקו וממתין וממתין עד בוש.
בכל מקום אחר נורמאלי מודיעים לך מראש בהקלטה ממוחשבת ששירות הלקוחות פועל בימים... בשעות...
באר אל משום מה לא עושים את זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה