בעיה מוזרה עם איזוטופ...

ארז ליברמן

משתמש צעיר
שלום לכולם - יש לי בעיה מוזרה באתר שפיתחתי - האתר עדיין לא ממש גמור...
בדף הזה:
http://174.137.187.89/~arielwei/project/
הטמעתי איזוטופ עם כפתורים פילטרים - הכל סבבה ועובד בסדר חוץ מזה שמלא פעמים האייטמס לא מסודרים עד שאני לא לוחץ על אחד הפילטרים. - ז"א - התמונות של הפרויקטים - לא מסודרות טוב ורק לאחר לחיצה על אחד הכפתורי פילטר זה מסתדר...
מישהו מכיר - מישהו מזהה איפה הבעיה?

מצורפים צילומי מסך להמחשה.
תודה.

קבצים מצורפים

• before.jpg
    KB 60.1 · צפיות: 0
  • after.jpg
    KB 83.6 · צפיות: 0

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הבעיה מופיעה כאשר נכנסים לאתר בפעם הראשונה. כשנכנסים פעם שנייה, הכל בסדר. מה שאומר, שלאחר שהקבצים של תמונות נשמרו בקאש - הכל עובד טוב. ניתן לאמת זאת בקלות על ידי מחיקת הקבצים השמורים.
זה מביא לידי השערה כי הסיבה לבאג, בכך שהדפדפן "ממהר" לחשב את המרחקים בין האלמנטים בטרם הטעין את התמונות.
תראה את צילום המסך שצירפתי - מסומן שם האלמנט של השורה השנייה, יש לו TOP שמוגדר כ-30PX, וזה צריך להיות משהו כמו 170PX. זה אומר, שהJAVASCRIPT קובע לו מיקום לפני שהטעין את התמונה שמעליו, וחושב שהתמונה שמעליו לא תופסת גובה.

מה עושים?
הרבה פעמים בעיות כאלה נובעות מתיזמון הלא נכון בהפעלת הסקריפט.
אנשים רגילים לעשות כך:
PHP:
jQuery(document).ready(function(){ ... })
כאשר מה שהם צריכים באמת זה:
PHP:
jQuery(window).load(function(){ ... })
ההבדל הוא, שבאופן השני, הפונקציה מופעלת רק אחרי ההטענה המלאה של התמונות (אבל באופן הראשון, אחרי הטענת קוד HTML )

לחילופין, ניתן גם להפעיל פונקציה חיצונית, שתופעל בזמן שלאחר ההטענה, ותחשב את הגבהים באופן הנכון, לפי גובה התמונות שכבר הוטענו

אני מבין שמדובר בפלאגין מוכן, לכן מוזר שזה עושה בעיות כאלה...
אולי קרה משהו בשעת הריטול...

[להגדיר גובה קבוע - כנראה לא מתאים, מאחר שכל תמונה אצלך, יש לה גובה אחר.]

קבצים מצורפים

• ללא שם.png
    KB 210 · צפיות: 0

ארז ליברמן

משתמש צעיר
תודה!

באמת הבעיה נפתרה אחרי שבודדתי את הקריאה לפלאגאין וקראתי לפונקציה ב
קוד:
$(window).load
ולא ב
קוד:
$( document ).ready

ידעתי על ההבדל בינהם אבל עכשיו לאחר הרבה יזע ודמעות ההבדל התחדד :)

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
שמח שעזרתי.
ודרך אגב, אהבתי את זה
נכתב ע"י ארז ליברמן;1145113:
למה אתר ברמה כ"כ גבוהה כל כך זול?
אני, בניגוד לדרך המיושנת – מתבסס על תבניות עיצוב פרימיום מוכנות - הדרך המיושנת לבניית אתר היא אפיון, יצירת סקיצות עיצוב, ובניית האתר – בשביל לעשות את זה כמו שצריך צריך להשקיע המון כסף

אתה יכול למכור שלג לאסקימוסים! ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה