בעיה מוזרה ב FortiClient

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
היי, לי הבעיה נשמעת מוזרת מאד, אבל אולי יהיה לכם רעיון לעזרה...

אני משתמשת בתוכנת FortiClient כדי להתחבר בVPN, לא מזמן נאלצתי להסיר את התוכנה ולהתקין אותה מחדש, אחרי ההתקנה גיליתי שהותקנה לי אוטומטית גרסה מתקדמת יותר (לא יודעת לגבי הפונקציונליות אבל אפילו העיצוב שונה, מצ"ב צילום מסך, הגירסא מתעדכנת אוטומטית עם ההתקנה).
לאחר ההתקנה התוכנה עבדה מצוין, רק שלמחרת כשהתהליך מגיע ל40% המסך חוזר למצב שלפני ההתחברות (אין שום הודעת שגיאה :( ), הסרתי והתקנתי שוב, באותו יום כבר לא כיביתי את המחשב והכל עבד מצוין....
תכל'ס בשבועות האחרונים אני מכבה את המחשב משבת לשבת ומתקינה כל שבוע מחדש, אולי יש למישהו בדל של רעיון/ניסיון בנושא?
תודה רבה!
‏‏forti.PNG

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מצורף קובץ התקנה

קבצים מצורפים

• FortiClientInstaller.zip
    KB 292.2 · צפיות: 9

דב הטכנאי

משתמש מקצוען
היי, לי הבעיה נשמעת מוזרת מאד, אבל אולי יהיה לכם רעיון לעזרה...

אני משתמשת בתוכנת FortiClient כדי להתחבר בVPN, לא מזמן נאלצתי להסיר את התוכנה ולהתקין אותה מחדש, אחרי ההתקנה גיליתי שהותקנה לי אוטומטית גרסה מתקדמת יותר (לא יודעת לגבי הפונקציונליות אבל אפילו העיצוב שונה, מצ"ב צילום מסך, הגירסא מתעדכנת אוטומטית עם ההתקנה).
לאחר ההתקנה התוכנה עבדה מצוין, רק שלמחרת כשהתהליך מגיע ל40% המסך חוזר למצב שלפני ההתחברות (אין שום הודעת שגיאה :( ), הסרתי והתקנתי שוב, באותו יום כבר לא כיביתי את המחשב והכל עבד מצוין....
תכל'ס בשבועות האחרונים אני מכבה את המחשב משבת לשבת ומתקינה כל שבוע מחדש, אולי יש למישהו בדל של רעיון/ניסיון בנושא?
תודה רבה!
צפה בקובץ המצורף 384944

אויי, כמה באגים יש בגירסא הזו.
צרי קשר בראשון ואשלח לך התקנה ישנה שעובדת פיקס.

שבת שלום

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
מצורף קובץ התקנה
היי, תודה רבה. אבל זו בדיוק אותה גירסה שמותקנת לי כשאני מתקינה ישירות מהקישור שצרפת קודם. זה נראה שהתוכנה יורדת תוך כדי ההתקנה...
תבדקי גם אם אין הקפאה לכונן המערכת
אפשר הדרכה אולי?

אויי, כמה באגים יש בגירסא הזו.
צרי קשר בראשון ואשלח לך התקנה ישנה שעובדת פיקס.

שבת שלום
אשמח לקבל, תודה.

דב הטכנאי

משתמש מקצוען
היי, תודה רבה. אבל זו בדיוק אותה גירסה שמותקנת לי כשאני מתקינה ישירות מהקישור שצרפת קודם. זה נראה שהתוכנה יורדת תוך כדי ההתקנה...

אפשר הדרכה אולי?

אשמח לקבל, תודה.

בבקשה:

קבצים מצורפים

• sslvpnclient_win_4.4.2297.rar
    1.3 MB · צפיות: 14

אליש

משתמש מקצוען
יש לי גם כן בעיה דומה
מגיע לי ל-40 אחוז אבל כן נותן הודעת שגיאה
בכל פעם שזה קרה הסרתי והתקנתי ואכן עבד
אבל עכשיו יש הודעת שגיאה בכל פעם וגם בכל התוכנות שהעלו פה:(
יש למישהו מושג מה עושים????
‏‏לכידה.JPG

דב הטכנאי

משתמש מקצוען
v,
יש לי גם כן בעיה דומה
מגיע לי ל-40 אחוז אבל כן נותן הודעת שגיאה
בכל פעם שזה קרה הסרתי והתקנתי ואכן עבד
אבל עכשיו יש הודעת שגיאה בכל פעם וגם בכל התוכנות שהעלו פה:(
יש למישהו מושג מה עושים????צפה בקובץ המצורף 385465

ניסית להתקין את הגירסא שהבאתי?

דב הטכנאי

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• FortiClientOnlineInstaller 5.6.0.1075.rar
    KB 273.7 · צפיות: 19

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה