בעיה חמורה!, בעיה בעדכון ביוס

pc com

משתמש רשום
בעיה רציני שנוצרה,

טכני בכיר, השתלט מרחוק למחשב X
לפי שבעיה שהיה לו שכל כמה ימים המחשב מאפס את עצמו לזהה להתקן אונקי
הוא פנה לטכנאי X, ולפי הבעיה הוא מצא שאינטל מפרסם מי שיש לו את הבעיה הזה שיעשה עדכון ביוס וזה יפתר את הבעיה
הטכנאי עשה לו עדכון ביוס מרחוק, והלך

ועכשיו הוא אומר לי שהמחשב נשאר אל החלון הראשון שמדליקים מחשב
כדגומה: אני רואה את החלון של אינטל, כתוב לי שאני ילחץ F2 לביוס, F7 לעדכון ביוס דרך פלאש, F10 בחירה אתחול,
אני צריך ללחוץ בשתי שניות הראשונות, ואז אני נכנס לפקציות האלו, אם לא הוא נתקע

ואני ראיתי שאם אני מנסה לעדכן ביוס דרך F7,
אז אם אני רוצה לשדרג לגיסרה יותר מחר, הוא מביא לי שגיאה 0X8000000000000015 , 1560
וחוץ מזה אני לא ראיתי עדיין שהביוס משודרג, אם אני יכול לעלות איתו שידרוג

ראיתי לפי השגיאה הזה, שאחד אומר לנסה לשדרג לעדכון פחות מעדכן, אבל הוא לא נותן לי הוא נעצר שאני לוחץ אנטר

אז מה עושים???????????????

מאוזר
לפי הלוח זה הדגם
BIOS Board DH61WW

לפי מה שמעדכן זה
BIOS Board DH61BE

לפי אינטל ראיתי שזה אותו קובץ!?!?!?!?

תודה

david48483

משתמש צעיר
קורם כל תנסה לאפס את הBIOS (לנתק מהחשמל ולהוציא את הבטריה לכמה דקות)

pc com

משתמש רשום
נכתב ע"י עשרים ושתים;973162:
מה זה טכנאי בכיר???

זה מה שאמרו לי, לא אמרו לי מי הוא
עדכון BIOS לא נכון . עלול להשבית את הלוח.
נכון, אז מה עושים לזה, חוץ מלשלוח לאינטל

נכתב ע"י david48483;973087:
קורם כל תנסה לאפס את הBIOS (לנתק מהחשמל ולהוציא את הבטריה לכמה דקות)

כבר עשינו,

bris

משתמש סופר מקצוען
1. לוחות אינטל כבר הרבה שנים לא משופעים בכלל מניתוק הסוללה , יש להם JUMEPR מיוחד שנקרא CFG ואז הוא נותן לך להכנס לביוס מיידי.
2. בלוחות של אינטל מאוד קשה לדפוק את הביוס, יש הגנה כפולה, הוא לא יתן לך לצרוב ביוס לא נכון (זה קיים גם בלוחות אחרים) ויש לו גם RECOVERY BIOS שמאפשר לך להחזיר את הביוס גם אם הוא משום מה השתבש.
3. ממש לאחרונה אינטל הודיעו שהם מפסיקים לייצר לוחות .... (לא רווחי...)
4. וכן , זה אותו ביוס לכל הדגמים של ה 61.
http://downloadcenter.intel.com/Sea...ds&ProductProduct=Intel®+Desktop+Board+DH61WW

pc com

משתמש רשום
נכתב ע"י bris;973494:
1. לוחות אינטל כבר הרבה שנים לא משופעים בכלל מניתוק הסוללה , יש להם JUMEPR מיוחד שנקרא CFG ואז הוא נותן לך להכנס לביוס מיידי.

2. בלוחות של אינטל מאוד קשה לדפוק את הביוס, יש הגנה כפולה, הוא לא יתן לך לצרוב ביוס לא נכון (זה קיים גם בלוחות אחרים) ויש לו גם RECOVERY BIOS שמאפשר לך להחזיר את הביוס גם אם הוא משום מה השתבש.

3. ממש לאחרונה אינטל הודיעו שהם מפסיקים לייצר לוחות .... (לא רווחי...)
4. וכן , זה אותו ביוס לכל הדגמים של ה 61.
http://downloadcenter.intel.com/Sea...ds&ProductProduct=Intel®+Desktop+Board+DH61WW

כבר שחקתי אם הג'אמפר ולא עזר
אגב זה אותו ג'אמפר של CMOS
מה זה נקרא שנתן לך לכנס לביוס מיידי

איך אתה משחזר את השיחזור של ביוס?

כתבתי שהמחשב מופעל, רק הוא לא ממשיך לשלב ב'
כדגומה ללכת להתקן של רכיב סידי או קשיח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה